Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam mamusie 🙂 widze weekendowe pustki :P Ja sie wczora na wieczor poklocilam z moim, bo przyszlam do domu zmeczona wieczoem a jak zobaczylam ten burdel w domu to myslslam, ze mnie szczysci !!! bo moj kochany spal wczoraj cale popoludnie bo zmeczony po pracy i wieczorem mu wygarnelam, ze ja nie moge sobie spac kiedy chce i w weekendy przesypiac cale dnie bo mam inne obowiazki ! to dzis mial pracowac do 14 ale wrocil o 10 i ja jeszcze z mala spalam w lozku to przyszedl sie przywitac jakby nigdy nic, zrobil sniadanie i przygotowal juz wszystko na obiad przy okazji i ladnie po sobie posprzatal w kuchni i caly czas dla mnie mily nawet sam od siebie Ameli dzisiaj bierze na raczki i z nia gada i bawi sie.. Ciekawe jak to dlugo potrwa czy tylko dzis czy chociaz pare dni 😁 😁 😁 😁

Kinia brawo dla Nikosia :*

Ilka witaj spowrotem 🙂 ja w szkocji mieszkam, ale mam tu cala rodzinke mame, tata, brata, ciotke, wujka itd wiec w pl tylko babcia zostala tesknie za nia czasami, ale czasami ciesze sie, ze jest tak daleko bo umie czasami wnerwic czlowieka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny, narazie nie będę pisać ani Wam smęcić.
Jest chujowo.
Bardziej niż zawsze.
Niech się mądry tatuś pocałuje w jajca.
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Jak sobie wszystko poukładam to zajrzę.

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po bardzo miłej niedzieli. Rodzice po powrocie z Chłopcami zostali na obiad, później był symboliczny tort urodzinowo-imieninowy (Mężul miał dzisiaj imieniny) i tak posiedzieliśmy w gronie rodzinnym do wieczora 🙂

Agatka trzymam kciuki żeby magiczna zmiana Twojego Lubego nie była tylko na chwilkę 😜 🙂

TOSIA KOCHANA CO SIĘ DZIEJE????????? 😘 OCZYWIŚCIE NIE NAPIERAM, ZBIERZ SIŁY A MY CZEKAMY TU NA CIEBIE!! JESTEŚMY Z TOBĄ 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Tosia 😘

Chodzę od dwóch dni i ryczę, takiego mam doła. I może też Wam nie będę smęcic.
Kamilka usnęła o 22, po czym wstała po 20 min, pojadła i znowu śpi. I nie wiem czy to już na dobre czy jeszcze wstanie. Ostatnie 4 dni usypiała mi o 23.30 😞 Ja nie wiem co z nią jest, w dzień nie śpi, robi drzemki po kilka minut i tyle, a ja nie jestem w stanie nic kompletnie zrobic w domu, że już nie wspomnę o próbie zrobienia czegoś przy sobie.
A miałam nie smęcic, chociaż to tylko kropelka tego co czuję i się ze mną dzieje 😞

Zapowiadają ładne dni to poszalejemy na spacerkach.
Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja 🙂 wszyscy śpią to matka bierze się za czytanie i psianie 🙂

My nadal na wsi ale jutro wracamy niestety spacer Nas ominął bo wieje ze łeb ukręca 😞 a tak chciałam ją tutaj powozić troszku 😞 takie górskie swierze powietrze...

Co do przytulasów to my po ciąży jeszcze nic... powoli czuję się jak dziewica 🤪 no ale ani ja ani mężul się ni agngażjemy... zdecydowanie częściej się kłócimy a rozmowy to tylko o dziecku bo nigdzie nie wychodzimy...

Kasia, Ilka witajcie spowrotem 😘 Kasia jak się chrzciny udały?

Tosia nie wiem co się stało ale domyślam się że Kuba narozrabiał... powiem Ci tak nie jeden raz w życiu jesdcze będziesz się złościć na facetów i nie jeden a znacznie więcej razy będzisz jeszczeprzez nich płakać... 😠 takie my baby są głupie...

a budyć chyba zjem po powrocie do domu 🙂

aaa nie muszę chyba dodawać ze M sam w domuzostał i oczywiscie tak pochlał ze kaca ma do tej pory 😠 😠 😠

Kinia Nikoś to jest udany no i gratuluje siuśków 😉

dOBRANOC 🙂

AAAA DODAM JESZCZE ŻE JA PO PORODZIE TO MAM JAKIŚ NAŁÓG NALEŚNIKOWY BO SREDNIO 2 RAZY W TYG MĄŻ MI ROBI 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
my ju z nie spimy od 7 tzn Oli ma teraz dzremke wiec pisze 😁
musze sie pochwalic synkiem z sb na ndz pierwszy razprzespal noc od 20do 3.30 🤪 🤪 😜 a dzis przed 20do 4 😁 nie wiem co jet ale moze tak mu dobrze tzn martwie sie ze nie je tyle.w sob przykrylam go grubym kocykiem bo sie wiercil iponzije usnal niby bylo 20 st w ppokoju ale moze bylo mu chlodno? nie wiemczasami mi tez chlodn mimo ze sie pali w piecu w domu jet cieplo...

ale cycki to mal mi nie wybuchly hehe

mam zamiar dzis dzwonic dolaryngloga i spytac czy ans przyjmie w sprawie tego wiotczenia krtani chcialabym to konsultowac w koncu bi to malenstwo samo nie powie czy cos mu przeszkadza czy nie.

Tosia ty sie kobieto nie przejmuj Kasiala ma racje nei raz jeszce bedziemy przez nic plakac niestety taki nasz los jako kobietty u boku faceta. uwierz mi ja jestem ponad 5 lat po slubie a czasami takie sytuacje sa ze chetnie bym sie spakowala i uceikla ale rozmowa i jeszce arz rozmowa,choc u Ciebie ciezko bo na odleglosc. Glowa do gory musi byc dobrze a poza tym to Jasiu jest ten najwazniejsz!!! trzymaj sie 😘 😘 😘

Nikos buziak od cioci za zdolnosci 😁 😘

ja wczoraj sama o przytulaski zapytalam maz byl w szoku mowi wow myslalemze jestes zmeczona, bylam ale ochote tez mialam 🙂
no a my tez jeszce pod kolderka i wczoraj wzielismy Oliego na spacerek bo bylo super ladne i a dzis chcilalam go wziac i dupa bo widze ze chyba bedzie lalo, jesli nei to pojdziemy albo pojedziemy po kierownice z fisher price bo jest w carefour na promocji po 79.90 zl wec mialby na prezent pod choinke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
diabełek wypędzony, Milusia grzeczniutka nie płakała nawet jak ksiądz ją polewał wodą 🙂 🙂
zdjęcia robiliśmy u fotografa to jak już będę miała to się na pewno pochwalę, dzisiaj jedziemy wybrać do albumu 🙂 później was poczytam a teraz muszę uciekać
buziaki dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się po weekendzie 🙂
Sto lat dla Kajci 🙂
i gratulacje dla Emilki że taka grzeczniutka była.
Tosia nie przejmuj się! Tak jak dziewczyny piszą raz jest lepiej raz gorzej, ale najważniejsze żeby postarać się jakoś rozwiązać przyczyny słabszych dni.
Mały nam się ostatnio coraz częściej budzi w nocy, wiec spróbujemy z kleikiem na noc. Może nie będzie się już budził z głodu.
My sobote w ikei spedzilismy 🙂 kupilismy stół i komodę 🙂
wiec moze trochę się rozpakuje z kartonów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, na poczatku buziaki dla Kajci 😘 😘 😘
Tosia domyslam sie ze ci ciezko bo czlowiek robi sobie nadzieje ze bedzie dobrze a tu nici....tak jak dziewczyny pisaly pogadaj i wyjasnij sobie z Kuba wszystko....tylko ze ja sie boje ze on ma inny problem ....zwierz mi jezeli ma nalogi to musi to leczyc bo bedzie dobrze ale tylko na chwile wiem cos o tym sama to przerabialam....obiecanki obiecanki a jak jest okazja to o wszystkim zapominal 😞 😞 😞
Ania kochana co z Toba, domyslam sie ze doskwiera ci brak czasu i to ze nie masz go troszeczke dla siebie tak poprostu zeby nic nie robic...czasami tez sie tak czuje jak taka stara kura domowa choc kocham Filipka nad zycie.Glowa do gory bedzie dobrze moze poros meza o troche wsparcia 🙂 🙂 🙂
karoka ale z ciebie laska widzialam zdjecia na fb...to pewnie z tej imprezy na ktora szlas 🙂 🙂 🙂 🙂super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

sto buziaków dla Kajci!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Ania Tosia nie smęcicie i nie marudzicie po to tu jesteśmy żeby sie wspierać a człowiekowi zawsze lepiej jest jak sie wygada więc pisać tu jedna i druga co i jak..

Tosia mam nadzieje ze już sobie wyjaśnilsicie z Kubą wszystko (skoro status na fb znowu zmieniony 😉 ) i tak jak dziewczyny piszą- z facetami tak jest że nieraz przez nich płaczemy i potrzebna jest nieustanna praca jednej i drugiej strony żeby stworzyć długotrwały i wartościowy związek.. 😘

Ania a może zapisz sie na jakies zajęcia, coś co sprawiłoby Ci radość- fitnes/ pilates/ joga/ nauka języka obcego etc. dzięki temu wyrwiesz sie ten raz/ dwa razy w tyg na godzinkę z domowego kieratu a myślę ze mąż sie zajmie w tym czasie Kamilką w końcu to tylko godzinka.. a jakby sie mąż opierał to zaproponuj mu żeby on też wyszedł sobie raz czy dwa w tyg na godz np na piłkę.. to na prawdę dużo daje, ja odkąd chodzę na fitnes to czuje sie lepiej bo kocham tego mojego małego Skarbka ale muszę też czasami sie od niego "oderwać"

Monika u nas każde zasypianie Kornelki łączy sie z wielkim rykiem, nie wiem co jej jest, widzę że jest zmęczona, pociera oczka, ziewa ale nie zaśnie więc biorę ją na ręce i próbuję uśpić a ona wtedy drze sie w niebogłosy chyba z 15min nim uśnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do zęba to ze 2 lata temu zaczęła mnie boleć "6", poszłam do dentysty który stwierdził że ząb jest zdrowy ale ponieważ dalej bolał to uparłam sie żeby rozwiercił i założył plombę, po założeniu plomby ząb bolał dalej na tyle że poszłam i chciałam go uśmiercić ale dentysta stwierdził że nie będzie uśmiercał zdrowego zęba więc poszłam do drugiego dentysty i znowu to samo lekarstwo, później plomba i odmowa uśmiercenia bo ząb niby zdrowy.. z płaczem poszłam do 3 dentysty tam znowu- prześwietlenie, lekarstwo, plomba i odmowa.. więc prawie sie rozpłakałam i powiedziałam że nie wyjdę dopóki mi zęba nie uśmierci (czyli tzw leczenie kanałowe) w końcu sie zgodziła, zęba mi uśmierciła i ....... ząb boli mnie dalej 😮 😮 😮 do tej pory 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!

Monkado a nie lepiej zęba wyrwać? Bedzie spokój raz na zawsze 🙂
Ania Kochana ,pamiętaj, że jesteśmy tutaj nie tylko po to by dzielić się naszym szczęściem i radością ale także smutkiem, więc nie myśl, że nam tu smęcisz opisując jak się czujesz. Trzymaj się 😘 😘
Domi dziękuję za miłe słowa 😘 😘 Tak to z tej imprezy 🙂
Tosia miałam pisać, że mi przykro, ale zobaczyłam status na fb , więc to chyba nieaktualne. Ale u Was burzliwy związek 😁 😲
Kinia ale macie fajnie, że tak często odwiedza Was kuzyn z rodzinką, przynajmniej nie siedzisz sama 😁

Nie wiem co się dzieje z moimi kudłami, ale lecą mi garściami, boję się iść myć włosy bo całe kłęby wylatują! I ostatnio znowu z odpływu wyciągnęłam tyle włosów, że można treskę z tego zrobić!!!
Powiem Wam, że fajnie się wybawiłam w sobotę, nie byłam na baletach prawie 3 lata, Boże jaka ja już stara dupa jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech, ledwo się zebrałam... Nie wiem co się dzieje z moim Jasiem, ale codzienie jak zaśnie to min raz dziennie (lub w nocy) musi obudzic się z wrzaskiem. To nie jest płacz, tylko taki pisk na całe gardło 😲 Już w głowę zachodzę, czy on się czegoś wystraszył, czy coś mu sie takiego strasznego śni - nie wiem 😮
Powiedzcie mi jak zasypiają Wasze dzieci?? Same czy na rękach? bo mi już moje czasami odpaadają. Za nic w śiwecie nie uśnie sam, muszę go kołysać na rękach i musi to być koniecznie mama, tata już odpada...Kocham Go nad życie ale chciałabym żeby czasami dał mi od siebie odpocząć...

Tosia, Ania 😘 😘 😘 😘 Moze jutro będzie lepiej 🙂
Powiem Wam ze ja też dziś rano ryczałam jak maż do pracy wychodził, tak bardzo boli mnie kręgosłup ze nie mogę sie nachylić, normalnie jak stara baba się czuję 😞 😞

Daria gratuluję ząbka Bartusiowi 🙂

Buziaki też dla wszystkich solenizantów z okazji miesięcznic 😘 😘 😘 😘 😘

U nas z przytulaskami jest różnie, średnio to raz dwa na tydzień. Mi to w zupełności wystarcza czasami nawet i to za dużo, bo wolałabym się w tym czasie przespać i odpocząć - tak bardzo brakuje mi przespanych nocek że szok. A Jasiek teraz jak na zlośc wstaje 3 razy 😮 już zwariować idzie...

No i nie wiem co jeszcze miałam pisać, bo tyle tego było 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...