Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
rosi007 napisał(a):
My już po spcerku teraz biorę się za sprzątanie chyba, żeeee............Kaaaaaaaaaaaaroooooooooooolaaaaaaaaaaa 🙂 i coś do jedzenia bo gości mamy na kolacje


Karola wystarczy że dasz namiar na delera 😜 😜
mi się już dawno tak sprzątac nie chciało jak wciązy, wtedy to jakiegoś pierdolca miałam na punkcie czystości, i skąd tej siły tyle to nie wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kinia napisał(a):
Ula bo Jasiu to mój Synek (chociaż gabaryty to na pewno nie po mnie!! 😁) a Nikoś to Synek Mężula 😁 😁 😁

😜 😜
Antoś na szczęście tak troszeczkę do mnie się robi podobny, tzn. do mnie jak byłam w jego wieku, więc może coś z mamusi będzie miał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domi ja Kornelce smaruje bepanthenem bo tez ma czerwone ale ranek nie ma.. moze rzeczywiscie ten sudocream spróbuj? 🤨

Kornelka tez sie cały czas zmienia i tak zaraz po porodzie to była moja kopia, później zmieniło jej sie o 180stopni i była cały Tatuś a teraz ostatnio zauważyłam że znowu sie zmieniła i taka pomieszana jest 🙂

Ula Kornelka sie dokładnie tak samo wygina 😁 a Antos duuuży chłopak jest! ja jak mierzyłam Małą to wychodzi cos koło 62-63 (strasznie sie kręciła) a mierzyłam do piętki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ula to tak jak mój, nie dość że nakupuje pełno rzeczy których nie było na liście to np. mówię kup ze 2 pomidory dla Nikosia bo My nie jemy.. kupuje 6, winogrona 1,5-2kg, wędlinę kupi 3 lub 4 rodzaje po 40dag 🤪 i do tego zawsze jakąś kiełbasę z kilo do mrożenia 😁 Niby fajnie bo wędlinę mogę zamrozić ale jak nakupuje owoców to później nie mam co z tym robić bo to jest tak że ja proszę o winogrona a On oprócz nich kupuje gruszki, jabłka i banany.. zazwyczaj po kg 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...