Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam...

Tośka współczuję 🥴 ja jesezcze do tych bez okresowych należę i mam nadzieję ze zostanie tak do czasu karmienia 🙂 aaa i dziewcyzny nie łóźcie się ze jak karmicie piersią to w ciaże nie zajdziecie bo moja mama ma 3 dzieci z takiej "antykoncepcji" 😁 😁 😁 😁

Ja właśnie piję Nescafe sensazione creme z mlekiem ale naprawdę rzadko piję kawę może z raz w tyg a nawet rzadziej.

Karola proszę wycałować Staśka od wirtualnych ciotek!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

moja Kajcia lekrzy na łóżku i patrzę a ona rozpięła sobie pajaca i nogi na wierzchu 🤪 zlodowaciałe 😁 😁 😁

Toska miałam wczoraj pisać... powiem Ci że ja na Twoim miejscu to bym jjuż nie wytrzymałą i coś powiedziała babi bo kurna bez jaj ale takie teksty, docinki to do koleżanki a nie wnuczki!!!
dobra czas posprzątać i coś wyprasować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Kinia to dobrze, że wiadomo co było Jasiowi i już po 🙂

Ja słoiczki kupuje głownie bobovity bo zawsze staram się wybierać polskie produkty. Chociaż mam kilka gerberów, hippa unikam bo i tak mnóstwo niemickich produktów zalewa nasz rynek.
Monkado z dynią uważaj, Zojka miała brzuszkowe rewolucje po dyni.

Co do łapania zabawek to w tym widać wcześniactwo Zojki, na szczęście tylko w tym, dopiero niedawno zaczęła łapać sama przedmioty i już przy stole muszę uważać bo ściąga maty, sztućce. Co mnie cieszy to, że już super na brzuszku się bawi, sięga sobie zabawki no i tak właśnie nauczyła się pełzać, jak sięgała grzechotkę. A wczoraj byłam na zakupach, pierwszy raz bez Zojki 4h 🙂 jak wróciłam to w domu sajgon, ekipa grzechocząco-zabawiająca w akcji 😁 mąż i szwagier pacyfikowali małą 😁 ale się za nią stęskniłam.

O kminku też pierwsze słysze 😮

A no i buziaki dla Stasia 😘 😘

Ja kawę pije normalną, rozpuszczalną albo z expresu ale dość słabą i bardziej latte. Ale nie pije w ogóle czarnej herbaty więc z kawy z czystym sumieniem korzystam bo zawartość kofeiny w małej słabej kawie = czarnej herbacie.

Mała mi śpi to chyba też się kimę bo w nocy od 3 do 5 nie chciała spać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem i ja 🙂

Monika ja kupuje słoiczki i brałam jak leci takze jak teraz patrze to czesc mam z gerbera a czesc z bobovity 🙂 i taki słoiczek po otwarciu mozesz 48godz trzymac wiec 1 słoiczek starcza na 3 dni 🙂

Sto latek dla Stasia!!!! 😘 😘 😘

Ja tez jeszcze bezokresowa chociaż juz mi sie pare razy zbierało bo bolały mnie jajniki i podbrzusze ale jakos mnie na razie oszczędziło 🙂

u nas nocka nie za fajna bo mój cudowny mąż jak wrócił to postanowił troche pokaszleć nad łóżeczkiem Kornelki 😠 😠 no i dziecko obudziło sie wystraszone co sie dzieje z wielkim rykiem, troche mi zająło jej uspokajanie ale w koncu zasnęła ale w nocy ja nie wiem czy jej sie to śniło czy sobie przypominała o tym ale wybudzała sie dosłownie co chwilkę z płaczem 😞 czasami co godz a czasami co 15 min tak ze nawet nie zdążyłam zasnąć po ostatnim wybudzeniu.. musiałam wstawać, dawac jej cumla, przykrywać kołderką bo strasznie sie rozkopywała i głaskać po główce to zasypiała.. jeść nie chciała, dopiero o 6 rano zmobilizowała sie i zjadła cyca po czym zasnęła i juz bez pobudek pospałyśmy do 10 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja kawy jeszcze nie piłam tylko inkę 🙂

Rosi dzięki za ostrzeżenie przed dynią, my dynię będziemy mieli od Teściowej więc tym bardziej sie nie zdziwię jak Małej coś po tym będzie 🤢 no ale spróbujemy tak ostrożnie od 2 łyżeczek 🙂

a dziewczyny dokarmiające- czy zmieniła sie konsystencja kupki u Waszych dzieci? bo Kornelka ma teraz taką plastelinowatą nie wiem czy tak ma być?

i jeszcze jedno pytanko- Kornelia wymyśliła sobie ostatnio zabawę w wyginanie coś podobnie jak nietoperek Jasiula nr 2 tyle że jak leży na macie tzn obraca sie na bok a głowę wygina tak strasznie do tyłu jakby chciała mieć oczy na plecach.. 😮 no i nie wiem czy to normalne i czy mogę jej na to pozwolić czy coś sobie może przez to uszkodzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

My po godzinnym wietrzeniu się przed domem, na spacer jakoś brak mi sił dzisiaj a pogoda też nie zachęca..

Karola to u Nas tak samo, Nikoś diabełek a Jasiu aniołek.. przynajmniej jak na razie 😁
BUZIAKI DLA STASIA Z OKAZJI 4MCY!!! 😘 😘

Kasiala udanego wypoczynku!!! 🙂

Tosia ja biorę Cerazette.

Ania jaka słodka Kamilka na awatarku!!! 🤪 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado właśnie miałam Was o to pytać bo moja Sasanka też się tak wygina, szczególnie na
przewijaku, obraca się na bok i patrzy do góry, głowę i plecy ma pod kątem 90 stopni!
Pisałyście jeszcze o tych zabawkach, otóż u nas Stachu sam za bardzo jeszcze nie chce łapać, myslę że jak mu się już uda to przypadkiem, raczej ja mu do rączki wkładam, trzyma kilka sekund i wypuszcza albo pakuje na moment do buzi.

Tosia ja też mam takie okresy, tyle że ja mam co miesiąc. ale tydzień temu jak dostałam to tak mnie krew zalewała, że jak w ubikacji ściągałam majtki to krew chlapała na podłogę 😮 😮 😮 jednak niezawodne są tampony 🙂

Monika ja będę kupować Bobovity i Gerber bo są tańsze niż hipp 😜

Sasanka dziękuje wszystkim cioteczkom za życzenia i buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha co do sloiczkow to tez te tansze bede 😁
Tosi ja tez cerazzette biora i spoko okres mialam prez tydz i tyle

Monkado ja juz gdies pisalam ze moj Oli tez tak sie wychyla na przewijaku na macie gdzie tylko da rade mysle ze to chec widzenia wszystkiego dookola jak go przewijam to jest masakra tak sie wygina. ciekawosc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oo właśnie Morskooka dobrze, że wspomniałaś. Ja też czytam skład, bo kiedyś myślałam, że jarzynowa to jarzynowa i okazało się, że kupiłam z kalafiorem 😮 trzeba też uważać na seler podobno.

A z tym wyginaniem to ja twierdzę, że dziecko samo sobie krzywdy nie zrobi. Zoja też cuda tworzy na macie, moim zdaniem to jest ich gimnastyka po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale mam dzisiaj powera, latam jak poparzona, zrobiłam już porządki w szafce z lekami, w kartonie z przyprawami, w moich dwóch szafach i wywaliłam cały wielki wór ciuchów 🤪 muszę je wywieźć do rodziców albo dać gdzieś do PCK. Od razu mam więcej miejsca w szafach, a jak ładnie poukładałam 😁 😁 😁 aha i wymieniłam garderobę Stasia w komodzie, za małe spakowałam do wywiezienia na strych a w to miejsce poukładałam wyprane wcześniej ciuszki na 68-74-80 😁 Wyszorowałam też meble w kuchni.

No dobra co by tu jeszcze dziś trącić...?? 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...