Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zaczął się sam ubierać, ja mu pomogłam i jakoś dalej poszło.
Ale uwierzcie mi że czasami to ma takie momenty że mam ochotę wyjść z domu trzaskając drzwiami i nie wracać... dlaczego moje dziecko nie może być odrobinkę grzeczne tak jak inne dzieci? 😞
Zaraz znowu poleje się krew bo on ogląda Mini mini a ja chcę przełączyć na Pierwszą miłość. Ale będzie krzyk i rzucanie się na kanapie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kinia napisał(a):
Dziewczyny co Wasze Dzieciaczki dostały na Chrzest oprócz kaski? Jest możliwość że mój Kuzyn Nas zaprosi ale to jeszcze nie pewne bo krucho u Nich z kasą i zapraszają tylko najbliższych tzn. Rodzice, Dziadkowie, Chrzestni.. no ale że Nas lubią to chcieliby żebyśmy też byli. No i tak się zastanawiam, jakbyśmy jednak byli zaproszeni to chciałabym Sebusiowi coś kupić a nie pieniądze dawać.. kompletnie nie mam pomysłu 😮
Kinia na innym forum dziewczyna rzuciła fajny pomysł mi się bardzo podobał mianowicie albo obrazek Anioła Stróża i z tyłu informacja z datą narodzin, godziną, wagą i wzrostem albo srebrna łyżeczka z grawerem takim samym jak obrazek dla mnie bomba i to prezent na całe zycie drogi nie wychodzi a jest bardzo oryginalny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejd ziewczynki.
Kinia mam nadzieje ze jus lepiej, Zojeczka przesliczna D 😁

na chrzciny my dostalismy tzn Oli kaske ale dostalo od swojej mlodszej0 2 dni ciotki (corkimojego ojca z) obrazek w bialej ramce i sa na nim dzieciatko w lozeczku i dw a aniolki przy nim z tylu jest napisane data i od kkogo bardzo ladny prezent i pamiatka.

jamusze jakiesj polki na allegro poszukac bo mam husteczki i zabawki na przewijaku za glowa Oliverka i mi sie ciagle odchyla do tylu. a co do kapieli to my mamy bajoro za kazdym razem hehe tak chlapie i podkladamy recznik zawse jestem mokra i moj M tez 😁 a maly ma ubaw po pachy 🙂
teraz sie wsxcieka b o mowie Oliverek uwaga i leje mu troszke glowke woda po oczkachzeby sie przyzwyczajal.dzis bylo spoko a wczoraj placz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia a dokumenty znalazlas??
twoja babcia jest dziwna bez kitu ale to takjak mojja tesciow

sluchajcie tego:

w niedziele byli tescie u nas. moja mama od jakiegos czasu nie ma dywanuw salonie bo jest lepiej zawsze jak byl tomusial byc jasny i ciagle byl brudn bo nie praktycznywiec zrezygnowala. bardzo czzesto jak goscie przychodza to mama mowinie sciagajcie buto, wiec jeslu domownik pozwala to jak sie ma czyte obuwie to sie wchodzi prawda? i w niedziele mama mowi do tesciowej nie sciagaj butow wchodz. ona weslza. po jakiejs godzinie moiw a nie powinnam w butach wchodzic, mama moja na to no co ty spoko przeciez ci mowilam. (mnie wtedy nie bylo bo bym jej dojebala)
a ona siedzi i mowi tak no jak to przeciez podlogi szkoda, MaMa na to ze nic sie nie dzieje, a ona taki tekst : ja to sobie musze kapcie tudo was kupic, bede je nosic ze soba 😠 😮 !!!
no myslalam ze udusze ,co ona mysli ze nas na kapcie nie stac lub ich nie ma ??!!!!
mama odp ze jakby chciala to by ejj dala kapcie ale nie trzeba.

co za tepa baba , a nie wiem czy wam pisalam jak na chrzcinach (to tez slyszla moja bratowa przyszla) ona je slatke i mowi do mojej ciotki : Jola ale dobra salatke zrobilas,a Jola ale to nie ja ( no wiecie co chcrzciny mojegodziecka ejst u nas w domu i taki tekst do mojej ciotki?!) nie ty to kto? (normalnie glupie pytanie) a Jola mowi to Ala (moja mama) robila. a ona aha i koniec tematu z taka wisielcza mina.
ona mysli ze my nic nie umiemyi wszystko mamy do dupy czy co??!! a ona ma wszytsko njalepsze. ostatnio w niedziele moj Rafal mowi ze jeszce sa czasami muchy, w domu ze lataja a ona : no u mnie nie ma zadnje muchy, ot tylko uwas!!
ja poprostu nie mam sil coza glupi babsztyl!!!!!! szlagmnie trafia jka to slysze
ajakrobilismy dach na dom 2 lata temu to dzw d o mojego ojca zebynam przegadal zeby brac dachowke ruda a nie grafitowa b o jej sie to nie podoba bo to takie osmolone?! czicie?? przeciez to nie jej dom co jej do tego nawet mi nie dala kasy zeby wymagac!! a jak powiedzialam z e biale okna to skwitowala : a kto to bedzie myl??
jezu mialam powiedziec przeciez nie ty glupiababo to nie twoj dom masz brazowe to sie ciesz a ja sobie rozowe wstawie oooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie


hej dziewczynki 🙂 ale mialyscie dzis wene juz polowy niepamietam 😞

Ania jak tam wizyta tesciowej dzis? dobrze ze maz ci wczoraj pomogl moj by tego niezrobil nawet jakbyn mu zaplacila 😁

buziaczki dla Kornelki, zeby wszystko bylo dobrze :*

kinia jak tam Jasiu jeszxze ma temperature? a na prezent na chrzciny u mnie mozna kupic srebne branzoletki z imieniem i data chrzcin ja bym szczeze chciala cos takiego zeby mala miala pamiatke 🙂

Tosia ale masz babcie moglaby sie zgadac z moja kolezanka bo ona mi dzis mowi ze bym juz Ameli rosol dala a jak nic jej niebedzie to pomidorowke z ryzem 🤢 😮

Zojka wyglada slicznie 🙂

morskooka a twoj jaki przystojniak i jak tam po pierwszej marchewce wszysko dobrze?


u nas dzis ladnie sloneczko swiecio i caly dzien bylismy na podworku 🙂

monika wspolczoje tesciiowej jak ja nielubie takich bab glupich



bylam u mamy popoludniu,ale sie wkurwilam dzis bo moja babcia w pl niemoze przezyc ze ja dziecko bez slubu mam i nagadala sasiadkom ze ja jestem po slubie no bo co one na to gdyby ona im powiedziala ze ja tego slubu niemam , lepiej kuzwa klamac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daria może poszukaj na allegro na używanych jest tego trochę i niedrogo tylko musiałabyś chyba u różnych sprzedających szukać żeby coś skompletować ale to jest np fajne:
http://allegro.pl/early-days-ogrodniczki-moro-bluzeczka-62-i2770315289.html
albo to
http://allegro.pl/carter-s-kpl-2-cz-body-spodenki-moro-6-m-z-usa-i2752301510.html

Monika ta Twoja teściowa to chyba nawet Tosi babcie przebija! 😠
Agatka a Twoja babcia też niezła agentka 😮

miłej nocki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek 🙂Ania widze ze dzis pospalyscie 🙂 🙂 u mnie nocka tez fajna bo pobutka o 4.00 i 6.00 ale wczoraj poszedl juz do kapieli o 19.00 bo popoludniu nie bylismy na spacerku i filip prawie nic nie spal 🥴 🥴mam nadzieje ze to dziecko nie bedzie tylko na spacerach spalo bo pogoda coraz gorsza bedzie 🤢 🤢 🤢a moj juz go chcial wczoraj o 18,.00 w deszczu na dwor wziac zeby tylko usna 🥴 🥴:
monia Twoja tesciowa to przypomina mi moja ekstesciowa, wiem dobrze co przechodzis bo to niby nic takiego aletakie slowa i docinki na kazdym kroku to moga do szalu doprowadzic.
Agatka jezeli babcia uwaza ze lepiej klamac...no coz ona klami a nie ty, a tak zapytam w niedziele to pewnie pierwsza u komuni 😉 😉
kinia co do prezentu to chyba lepiej jakas zabawke lepiej kupic bo te torty niby fajna niespodzianka ale tak pozatym to nic spacjalnego. ale to tylko moje zdanie 🙂
moj spi teraz w bujaczku a i ide dzis do fryzjera....mam nadzieje ze Mati wroci normalie z pracy 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No niby pospałyśmy bo ja obudziłam się o 9 mała chyba wcześniej,
za to wczoraj poszła spac o północy 😞 tylko że mąż z nią siedział bo ja usnęłam o 23, jak odłożyłam małą do łóżeczka a ona zaczęła się bawic 🙂
Pobudki były o 1 i 5.30 więc super 🙂
Daria poszukaj na allegro, ja kupiłabym same spodnie moro a górę taką elegantszą, myślę że będzie super wyglądac 🙂
A teściowa wczoraj była i mała znowu się rozpłakała, bo my do Kamilki to mówimy spokojnie, a ona przychodzi i wiecznie krzyczy to może się dziecko przestraszyc.
A do tego już mam dosyc zwracania uwagi żeby nie zdrabniała jak rozmawia z dzieckiem, a ona nawet jak do nas mówi to już zdrabnia. I raz mówi do małej: no cio to, no cio to, to się jej pytam czemu cioto mówi do dziecka 😁 no ale nie poskutkowało i dalej zdrabnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...