Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czytałam artykuł o tym, że po roku mleko nabiera właściwości podobnych do siary i to mnie trochę przekonuje 🙂
Bo po roku i tak bym musiała podawać mm dla juniora? 🥴
Dla mnie strasznie dużo znaczy to karmienie, bo wylałam nad cycami morze łez i nie przyszło mi łatwo 😞
Ale każdy ma swoje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej, jeszcze Was nie czytałam, troszkę później to zrobię jak Franek pójdzie spać bo przy nim nie mogę się skupić 😜 Uff dopiero weszliśmy do domku, ale mieliśmy przygodę.
W południe pojechaliśmy zawieźć dzieci do teściów a ze mną do ortodonty (pochwalę się przy okazji, że 9 stycznia będę miała aparat:woohoo 🙂 później Robert mnie zawiózł do teściów a sam pojechał do pracy, ja nie miałam ani telefonu ani kluczy od domu, więc teściowa odwożąc mnie do domu dała mi swój od nas do mieszkania w samochodzie, odjechała, ja weszłam do góry z dzieciakami, wyjmuję klucz z kieszeni ZONK! to nie ten klucz!!! Całe szczęście, że sąsiadka była w domu i miała w komórce numer telefonu mojej mamy to zadzwoniłam żeby dzwoniła do teściowej i wracała z kluczem. Mama dzwoni do teściowej-teść odbiera bo zostawiła telefon w domu! No trzymajcie mnie! Pojechała sobie jeszcze do reala i dopiero do domu, teść jej powiedział że dała mi nie ten klucz i dopiero przyjechała z powrotem. Ale półtorej godziny siedziałam u sąsiadów z dzieciakami, dobrze chociaż że znam się z nimi więc nie było problemu. Ale jakby nie było nikogo u sąsiadów to nie wiem co bym zrobiła bez telefonu... musielibyśmy czekać na klatce aż mąż z pracy wróci po 23 🤪

I znów mnie głowa boli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj juz spi i mam nadzieje ze przed 1.00 nie wstanie 🙂 🙂 🙂
zasna przy cycku i jak go odkladalam to sie oczywiscie obudzil....ja oczy zamkiete i udaje ze nie widze wlaczylam melodyjke i po 10 min usna 🙂 🙂 🙂brawo dla mnie za konsekwencje bo juz go chcialm wyciagac ale przeczekalm 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania Ty to jesteś biedna z tymi zastojami.. 😘

dziewczyny pracujące nie wiem jak u Was ale u mnie jest tak że trzeba złożyć wniosek o te dodatkowe 4 tyg macierzyńskiego na tydzień przed zakończeniem tego podstawowego macierzyńskiego (tych 20tyg) czyli mnie ten termin mija pojutrze; to tylko formalność ale może i u Was tak jest więc przypominam o złożeniu takiego wniosku 🙂

a Kasia na fb sie pojawia a do nas nie zaglądnie.. 😞

u nas niestety brak dobrych wieści od lekarza, nic tylko siąść i płakać.. 😞 😞 😞 ale wierzę że będzie dobrze..

uciekam do łóżeczka dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi coś Ty dobrego narobiła!!!!!
Głupia siedzę i czytam fora o duchach i dzieciach 😮 😮 😮 i co chwila się rozglądam czy ktoś nie stoi w przedpokoju! Kuźwa jeszcze mąż pojutrze idzie na nockę a jak ja sama leżąc w nocy w łóżku przypomnę sobie co dzisiaj czytałam to chyba w gacie narobię.
Ale powiem Wam, że dość często w środku nocy budzę się i słyszę lekkie skrzypienie podłogi (jakby ktoś szedł) i zawsze wydaje mi się że to Franek wstał z łóżka. Dzisiaj tak było, usłyszałam coś-pomyślałam oho Franek pewnie siusiu chce, czekam nie ma go, więc sama wstałam idę do jego pokoju a on śpi... ale wcześniej dałabym sobie rękę uciąć że ktoś szedł!!!
Nieeee, niech mnie ktoś w łeb palnie!!! Sama siebie nakręcam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado co się dzieje?

Ja też siedziałam i czytałam na forach o dzieciach i duchach 🙂
Mało tego na n premium4 był film o rodzinie która wprowadziła się do domu nawiedzanego chyba, w całym domu zamontowali kamery i pokazane jest jak dziecko małe budzi się w łóżeczku a pies stoi i patrzy w ciemną łazienkę 🙂 oglądałam kawałek i wyłączyłam, bo i tak dzisiaj w nocy jak będę wstawała do Kamilki to do łazienki nie pójdę, wezmę sikanie na wstrzymanie 🙂

A Kamilka ma takie spanie, że obudziłam ją cmoknęła dwa razy i dalej śpi 🙂
a moje prawe piersiątko jest już prawie całe twarde 😞 Taki zastój to miałam na początku karmienia, nie wiem skąd on się dzisiaj wziął 😞

I jak kochane jest któraś bogatsza o 50 mln? 😁 bo ja nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado co się dzieje/ Pisz tu bo my jak rodzina (czasem nawet blliżej) bo się martwimy!!!

Ja jestem cykor i o duchach czytać nie będę!!! ale Kaja nie razzapatrzona w coś jak by faktycznie coś było na rzeczy 🥴

Ania ten film ktory opisujesz to Paranormal Activity2 oglądałam go 3 dni temu i sram teraz w gacie!!! i właśnie tam dziecko tak jak by widziało duchy 🥴 🥴 dobra koniec bo zaraz mąz ze mną do kibla będzie musiał chodzić!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Tosia gratuluję 🙂
Kasia oglądałam i sama nie wiem co 🙂
A ja siedzę i robię zimne okłady z altacetem, zapowiada się bardzo długa nocka,
Małą obudziłam trochę ściągła i usnęła, za dwie godziny ją obudzę i może wtedy ściągnie, a póki co napływa i z powrotem robi się twarda 😞
Kolorowych 😘 spróbuję usnąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, powiedziałam mężowi o tym, że wstałam w nocy do Franka bo wydawało mi się, że szedł ze swojego pokoju do nas a on mi na to że jak Boga kocha on też to słyszał i myślał że Franek idzie!!!! 🤪 🤪 🤪 a właśnie w jednym miejscu na progu jego pokoiku skrzypi lekko podłoga jak się po niej idzie, mamy duchy w domu, jak nic!!!!!!!!!!!!1

Tośka gratulacje!!!!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza? 🤪
Czytałam w nocy o tych duchach przy karmieniu, bałam się spojrzeć gdzieś na bok 😁 😁 😁 😁 A dziś jestem sama w domu z Jachem 😁
Lenie wstawaaaaaajcie!!
Monkado, co u lekarza?! opowiadaj szybko, bo się martwimy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to żeby Kasi nie zawieźc 🙂 DRUGA 😁
Ja na szybko, bo Kamilka pojadła i leży w łóżeczku a ja śniadanie sobie zrobię.
Nocka masakra, poszłam spac o 2 😞 Kamilka zastoju nie ściągła a tylko pobudzała laktację swoim ciumkaniem, laktator też nic i w końcu o 1 obudziłam męża i jak się zarzekałam że nigdy tak on mi ściągnął te zastoje, a i tak też miał z tym problem. Nie myślcie, nie pił, wypluwał, no ale musiał bo inaczej to teraz byłabym chyba już w szpitalu z zapaleniem 😞
A tak to teraz nad ranem trochę się jeszcze blokowało ale Kamilka dała radę 🙂

Strasznie u nas leje, czyli ze spaceru nici bo wieje do tego.
Miłego dzionka zmykam jeśc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...