Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ania aż mi się buzia otworzyła jak przeczytałam, że mąż Ci ściągał pokarm 🤪 no ale fakt jak miałabyś wylądować w szpitalu,.. ale powiedz, dziwne uczucie co?

Karola sorry 🙂

Monkado czego się dowiedzieliście? I jak wyniki badań?

Zoja mi dziś zrobiła prezent i spała do 9.00 🤪 🤪 ale się wyspałam. Ale zanim się położę to ok 23 dokarmiam ją na pół-śpiocha ale ta i tak o 4.00 wstaje i to taka zabawowa, że jak ją odkładam to nie śpi tylko harcuje więc gaszę światło i ja się kładę a ona nie wiem kiedy zasypia.

U nas wichura dziś znowu, więc dziś już nie wychdzę bo wczoraj mnie aż głowa od tego wiatru bolała.

Mam ciacho i siedzę w domu 🙂 Nie chcę się chwalić ale jest pyszne ☺️ Kasiala coś dla Ciebie tak w ogóle. Malinowe na kruchym cieście z kremem mascarpone, takim jak do tiramisu.

Dobra idę się z moją gąsieniczką pobawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej no to ja tzrzecia.Ania co u ciebie z tymi zastojami, masz je zawsze jak kamilka przespi karmienie???to Ty naprawde produkujesz duzoooooo mleczka a laktator nie pomogl 🥴 🥴wlasnie wyobrazam sobie jak twoj maz ssie cyca 🤪 🤪 🤪 🤪
Monako napisz co u lekarza bardzo sie martwie o Twoja kruszynke...buziaczek dla niej 😘ze
a w duchy to ja nie wierze!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

dziewczyny dzięki za troskę 😘 sorki że wczoraj nic nie napisałam ale już siły nie miałam..
otóż pani doktor stwierdziła że robi jej sie już drugie ognisko tego rozmiękania główki 😞 niby powiedziała żeby sie nie martwić bo troche czasu musi minąć zanim ta vitD naprawi szkody ale jednak mnie to załamało.. a żeby nie było za dobrze wczoraj na usg bioderek lekarz stwierdził że niby bioderka dobre (tzn te kąty są ok) ale on widzi że kości są niedowapnione, stwierdził opóźnione kostnienie, brak wykształconych jakichś tam jąder kostnienia i zaawansowaną krzywicę.. 😞 😞 a teraz najlepsze- odebrałam wyniki badań z krwi i wyszło - fosfataza alkaliczna w normie (co by wskazywało na to że to nie krzywica) i sporo przekroczony poziom wapnia 😮 nie czaje- na usg odwapnienie a tu przekroczony poziom wapnia to dla mnie coś dziwnego no ale ja sie na tym nie znam.. z tą krzywicą też dziwna sprawa- widać ja na usg i po główce ale badania na to nie wskazują... ja już nie wiem gdzie z nią iść i jakie jeszcze badania robić.. 😞
pomódlcie sie proszę za moją Kornelkę 😘
dobra zmykam bo Mała marudzi...

i błagam Was nie piszcie już i duchach bo ja straszny cykor jestem i też nie będe mogła w nocy chodzić do kibelka ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado ja sie pomodle na pewno!!! nie martw sie bedzie dobrze!!!

Tosia gratulacje!!! 4 stowki by sie przydaly jak nic 😁
moj Oliwlasnie drzemke robi od ok 10 ciekawe jaka dluga dzis bedzie 😁 wczoraj byl przeslodki przez dzien alew nocy hmm... zasnal kolo20.30 wstal ok 1 no to spoko ale ponzniejpobudka 3.30 potem 4.50 i 6.30 potem usnelismy i spal do 9 ale czemu sie tak budzil nie mam pjecia. i najciekawsze jest to ze probowalam gonakarmic jak wstal o 9 a on nie chce krzyczy przy cycu i tyle jak dalam smoczka to usnal i spi - nie byl glodny po tylu godzinach?? jadl przed 7 hmm ciekawe...
a ja jestem glodna jak wilk zaraz mame zawolam bo jest w omu to sobie zrobie sniadanko jakies

Oli jakby juz mniej tegokatarku ma choc nadal slycahc. za oknem szaro ale moze go wezme na chwilke choc na 20/30 min zeby go przewietrzyc chyba katar nie jest przeciwskazaniem do spacerku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monkado, jestem całym sercem z Wami, i wiem że będzie dobrze ! 😘 😘
Monia, super że katarek przechodzi. Mojemu zostały resztki i tak mu charczy w nosie, ale nie da rady już tego ściągnąć. 🤨 Chyba kupię ten aspirator podpinany do odkurzacza 😠

Wiecie co... te dwie cyfry brakujące do 6 w totka miałam na drugim kuponie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado przykro mi że tyle przechodzicie, jestem dobrej myśli i oczywiście pomodlę się za Kornelcię. Dobrze by było żebyś teraz z tymi wszystkimi wynikami poszła do dobrego polecanego lekarza, poszukaj na necie, może jakieś koleżanki coś podpowiedzą.

A z tym ściąganiem pokarmu przez męża to dziwnie, raz że nie umiał tak ciumkac jak mała i bolało jak pieron, ja się nie śmiałam tylko płakałam bo już miałam taki ból że słabo mi się robiło.
A o tym ściąganiu to nam kiedyś znajomi mówili, że laktator i dziecko nie pomogły to tatuś wziął się do roboty.
Mój oczywiście już się w pracy pochwalił, że go dopuściłam do wodopoju 😁
I u mnie dziewczyny to nie wydaje mi się żeby zastoje były wyniki nadmiernej produkcji,
u mnie to raczej kwestia tego że mała nie ściąga tak samo piersi, a już na pewno jest to na tle nerwowym.
Pisałam Wam że teściowa była wczoraj, i przed jej przyjazdem mała usnęła i odłożyłam ją do łóżeczka a zaczęłam robic obiad dalej. Przyjechali najpierw wszedł mąż a później teściowa i tak trzasnęła drzwiami że aż się szyby zatrzęsły. No to mówię jej żeby nie trzaskała bo mała śpi. A ta do mnie z tekstem że może ona już sobie pójdzie, i że wcale nie musi do nas przychodzic. Jakbym co najmniej nalegała żeby przyjeżdżała.
No więc później atmosfera była nie tego, niby rozmawiałyśmy ale awantura wisiała w powietrzu. No i w tej komfortowej atmosferze karmiłam małą 😞 i stąd dziewczyny mój zastój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!!
Ale miałam spazmy w nocy, bałam się wstać i iść do Franka żeby go przykryć, Boże ja nie wiem co to będzie jak mąż jutro pójdzie na nockę. Tak się wkręciłam w te opowieści o duchach, że się prawie rozchorowałam. Dobra koniec tematu!

Monkado pójdź jak najszybciej do jakiegoś dobrego lekarza, bo na prawdę nic z tych badań nie można zrozumieć. Pomodlę się za Kornelkę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Monkado jeju jestem z Wami, ale to jakas masakra wyniki jedno lekarze drugie, ja bym powtórzyła te badania. Nie pomodle się bo nie wierzę, ale trzymam mocno kciuki!!!

Tosia kurcze, tak blisko było do 6tki 😮

Ania, współczuje zastojów, ale nie potrafie sobie wyobrazic żeby mój mąż zassał cycucha 🙂

Nałożyłąm małemu skarpetki z grzechotkami na nogi i jest zafascynowany 🙃 🙃 🙃
My dziś byliśmy u neurologa, boże jaka nieprzyjemna laska.. powiedziałą ze jak karmie piersia i nic nie zrobimy z moimi dretwiejacymi dłonmi a jak skoncze karmic i dalej mi nie przejdzie to zebym sie zglosiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśpiłam małego, a tu ten listonosz zasrany dzwoni domofonem.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Już z 10 razy dostał zjeby, że mi dziecko budzi to sto razy bedzie wydzwaniał
😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado któraś z dziewczyn wkleiła tu linki do forum gazety jakiejś na temat tego co ma Kornelcia i tam było, że lekarze często przy tym zlecają dodatkową wit D zanim zrobią badania a w tej fotocoś tam wychodzi, że tak naprawdę jest jej za dużo a objawy są niby takie same.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...