Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kurde chyba jednak umówię się do tego lekarza... bo trochę się martwię o Kajuchę a na weekend jadziemy na wieś to nie chciała bym się denerwować....

Monkado ja się pomodlę o Kornelkę ale wiem ze na pewno będzie zdrowa i jeszcze keidyś będziesz to wspominać z ulgą ze tacy głupi lekarze Cię straszyli!!!

Rosi aj kil ju aj promys!!! Teraz proszę bardzo łdnie zapoakować ciasto do karttonika owinąć folią aluminiową zapakować do pudełeczka na śniadanie (żeby się nie zgniotło) i wysłać mi pocztą!!! ewentualnie kurierem będzie szybciej 😁 jej jestem słodkoman co chwile bym coś słodkiego ciumkała...

U Nas też pogoda ze psy wieszać... i chyba ze spaceru dupa blada... wieje tak ze łeb chce urwać...

Jejku otworzyłam tzn. wyciągnełam szufladę w pralce tam gdzie się proszek wsypuje i byłam przerażóna co tam znalazłam MASAKRA jaki tam syf, grzyb blee feee łeeee fuj... ale już wyszorowałam 😁 pewnie od nowosci teściowa nie zaglądała tam 😁

Ania mąż przy cycu 😁 😁 😁 fajnie to mysiało wyglądać 😁 😁 😁 😮 a powiedz smakowało mu? bo pewnie coś czuł mimo ze wypluwał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Jasiu nadal ma gorączkę, wczoraj dostał 2 razy Pedicetamol, dzisiaj widzę poprawę bo jest pogodny i gorączka nieznacznie sama spada, godzinę temu było 38,1 a rano było 38,6. Na razie jestem dobrej myśli bo gorączka spada i dzisiaj obeszło się bez leku. Jak jutro będzie się utrzymywała to idziemy do lekarza. A może to trzydniówka? Tylko nie wiem czy u takich Maluszków już może być?

Monkado oczywiście pomodlę się za Kornelkę!! 😘 Może warto byłoby jeszcze skonsultować z innym lekarzem skoro badania wykazują co innego..

I wybaczcie że tylko tyle ale nie mam siły na więcej, łeb mi pęka 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny 😘
ja od pon zaczynam maraton po pediatrach, mam ich 3 do obskoczenia więc pewnie dostanę 3 różne diagnozy.. 🤢

Rosi czytałam to co Tosia wkleiła i łudziłam sie że to po prostu taka "uroda/natura" Kornelki że ma tą miękką główkę i że to żadna krzywica no ale wczorajsze usg bioderek tak jakby to potwierdziło- że opóźnione kostnienie i niewykształcone jądra czegośtam.. no ale nie mam też jeszcze wszystkich wyników bo na niektóre trzeba czekać tydz i może wtedy coś sie wyjaśni..

Morskooka Sebuś jest świetny! 🙂

Kinia buziaki dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze stoi, bo kupiła Jasiowi grzechotkę (wooooooooooooooow!) i jest bezczelna!
Bo moja babcia od strony taty to taka typowa babcia, ciepła, z dobrym obiadkiem. A ona gwiazda 🥴
No i babcia od taty na imprezie rodzinnej w sobotę dała mi stówę, żebym kupiła coś małemu, a oni nie mają dużo kasy i było mi głupio, bo odkładała po trochu żeby mi dać 😞
Ona teraz stoi do mnie tekst:
"A jak tam? Druga babcia coś dała dla Jasia w sobotę?"
Dobrze wiedziała, że nie (bo kasy nikomu nie pokazywałam i się nie chwaliłam ''patrzcie dostałam pieniądze") i liczyła na to, że będzie taka zajebista, że tamci nic, a ona dziś grzechotkę.
Mówię: tak dała stówę na śpiworek do nowego wózka.
Mina zrzedła i tylko ''aha, to dobrze''
😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gówniana pogoda, dobija mnie, tak ponuro, że spać się tylko chce... no ale...są dzieci-są obowiązki...

Kinia może to faktycznie 3-dniówka, skoro nie ma innych objawów poza gorączką. Obserwuj go, może wyskoczy jutro wysypka. Dużo zdrówka dla Jasia 😘 😘 😘

Morskooka Sebuś wygląda super z marfefką 🤪 ja dzisiaj kupiła dwa słoiczki na razie, jutro mu dam kilka łyżeczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...