Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzięki Dziewczyny 😘

Tosia jak ja nie lubię takich ludzi.. Bądź dzielna 😉 😘

Karola właśnie najbardziej obstawiam trzydniówkę bo na zęby mi to nie wygląda 😜

Dziewczyny co Wasze Dzieciaczki dostały na Chrzest oprócz kaski? Jest możliwość że mój Kuzyn Nas zaprosi ale to jeszcze nie pewne bo krucho u Nich z kasą i zapraszają tylko najbliższych tzn. Rodzice, Dziadkowie, Chrzestni.. no ale że Nas lubią to chcieliby żebyśmy też byli. No i tak się zastanawiam, jakbyśmy jednak byli zaproszeni to chciałabym Sebusiowi coś kupić a nie pieniądze dawać.. kompletnie nie mam pomysłu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak wracając do tej łyżeczki to jest to jakaś pamiątka, ale skoro piszesz, że kuzyn nie ma za bardzo pieniędzy to może właśnie bardziej by im się kaska jakaś przydała niż jakaś łyżeczka czy inna rzecz której użyć w żaden sposób nie można. A tak pieniądze na pewno by przeznaczyli na bieżące potrzeby dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No więc tak.. kasa na pewno przydałaby im się ale wiem że na pewno od reszty Rodziny dostaną a prezent jakikolwiek to nie wiem, więc pomyślałam że My coś kupimy. Szczerze mówiąc też nie mamy teraz za dużo żeby wydawać nie wiadomo ile.. nie wiem do jakiej kwoty ale myślę żeby było coś skromnego a fajnego 😉

Myślałam już o macie ale mają, karuzelę też, leżaczka nie kupię bo wiem że Ilona (dziewczyna Kuzyna) raczej nie chce bo twierdzi że Sebuś nie usiedziałby w nim.

No i tak myślałam żeby było coś pożytecznego ale też coś co Mu zostanie.. bo te srebrne gadżety to bardziej Chrzestni powinni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domi u mnie dzisiaj to samo 😮 doładowałam ją teraz marchewką i dobijam cycem to może wystarczy jej na dłużej 🙂

Kinia super pomysł z tym torcikiem 🙂 mnie osobiście podoba sie ten pierwszy- ładniejsze misie i kocyki, a z tej firmy sun-day dostaliśmy misia i jest śliczny, milusi i puchaty 🙂
my na Chrzciny (tzn Kornelka 😜) dostała głównie kase ale tez złoty łańcuszek z medalikiem i misie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chyba u wszystkich kiepska pogoda dziś bo co wejdę to 3-4 strony do czytania 🙂

Kinia super pomysł z tym tortem, mi się bardziej z tym misiem sun-day podoba ale tylko rzuciłam okiem i nie porównywałam "składników" tortu 😉

Zojka spała mi dziś od 12-14 🤪 ale znowu na mnie 😮 no ale dałam jej się wyspać bo inaczej jest strasznie marudna.

Tosia na Twoją babcie to już słów brakuje, dogadałaby się z koleżanką od miodu 😁

Monkado Sebuś ma talent do jedzenia marchewki 🙂 moja córcia zlizuje prawie w locie z łyżeczki, nawet śliniaka (zwanego "gumakiem" btw) nie muszę myć. A w ogóle to polecam te śliniaki tommee tippee http://www.tommeetippee.pl/product/sliniaczek_zwijany_roll_n_go/ super są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A chciałam wstawić zdj jak się wczoraj kąpała (na siedząco 😮, bo inaczej muszę podłogę myć po kąpani tak skubana chlapie) ale bluetooth mi się w kompie coś poprzestawiał i nie mogę przesłać.

Ciekawe jak tam Emilka się zmieniła co? Kasi to już chyba z miesiąc nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale mi Franek nerwy popsuł, już tak mnie zezłościł że doprowadził mnie do ostateczności i mu przylałam klapsa,kupa płaczku i co? I nadal robi to samo!!! Czyli lata po chałupie na golasa i za cholere nie chce się ubrać, nawet jak siłą chcę go przytrzymać i ubrać to się wyszarpuje-on ma z tego ubaw po pachy a we mnie aż się trzęsie!!!!!

Zoja cudniasta-dałam oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I stoi przy mnie gołodupiec w samych skarpetach (nie wiem w ogóle co mu przyszło do głowy się rozebrać) mówię mu "chodź ubieraj się" a ten tupie nogą 'NIE!" i tak z 20 razy, prośbą nie, groźbą nie, siłą nie. Nie wiem jakich środków mam użyć, uwierzcie mi że siedzę i ryczę przez niego bo nie wiem jak mam do tego dziecka trafić. kurwa kiedy on mnie wreszcie zacznie słuchać!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola, my na chrzciny oprocz kasy dostalismy takie super wiaderko z fischer pricea co wklada sie tam przedmioty roznych kształtow. Fajne to jest, pamietam ze sama takie cos mialam i bawilam sie dlugie laata 🙂
A tak po za tyn to mam pytanie odnosnie rozszerzania diety ? moge juz podawac sloiczki np jablko-marchew? caly czas tylko cyc a tu juz trzeba chyba cos wprowadzac.jak na razie to co kilka dni daje Kevinkowi pol lyzeczki startego jablka.
A i jeszcze jedno-jescze raz napiszcie jak wstawic zdjecie to wstawie i juz gdzies zpisze zeby nie pytac w kolko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...