Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kamilka śpi 🤪 były już dwa usypiania, liczę na to że teraz pośpi chociaż z 3 godziny,
też się już kładę.
Z mężem się pokłóciłam, wiecznie jak czegoś nie ma na swoim miejscu to oczywiście ja przełożyłam 😠 przy czym jest oczywiście odwrotnie.

Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry, weekend więc jak zwykle będą pewnie pustki. My też po południu do teściów a jutro do moich jedziemy bo w następny weekend nas nie ma.
dziewczyny czy u Was jest tak jak przed dzieckiem? chodzi mi o relacje z mężem. Bo ja mam wrażenie, że jest strasznie. M mnie ciągle wkurza, niby się staramy, on też, ale jakoś tak jest ...zimno 😞 Z przytulaskami też krucho, tak jak Agatka kiedyś pisałaś. Dla mnie to jest strasznie bolesne, tak fizycznie po prostu boli, chociaż gin mówił, że tam jest wszystko jak przed ciążą. Jakoś w ogóle mnie ten temat nie interesuje 😞 hmmm....ale mam dziś doła 😞

Idę zaraz z Perełką na spacer, może świeże powietrze coś zmieni.

Miłego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi doskonale cie rozumiem....u mnie tez tak samo na przytulaski nie mam w ogole ochoty bo tak jak piszesz to teraz dla mnie tortura a nie przyjemnosc....powiem ze robilismy to moze 4 razy od porodu 🤢 🤢 🤢relacje codzienne tez taki chlodne rozmowy tylko o dziecku i o sprawach domowych....duzo sie zmienilo moj to nawet z nami w sypialni nie sypia tylko w pokoju na kanapie 😞 😞 😞smutne to troche....zastanawiam sie ze moze wszystkie uczucia przelalam na dziecko i dla partnera juz nicnie zostalo.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my zaraz na zakupy a potem do moich rodzicow 🙂

Rosi. Domi u nas relacje z lartnerem zmienily sie strasznie 😞 o przytulaskach niema mowy z mojej strony bo moj to by chcial caly czas. czytalam ze czasami kobiety po porodzie przez kilka, kilkanascie moga nie odczuwac checi do sexu. moja kolezanka brala tabletki na podniesienie libido. ja tez tylko rozmiawiam o domu i dziecku bo on nigdy niema czasu albo zmeczony albo zawsze cos teraz to nawet nieprzyjdzie nie przytuli nic 😞


milego weekendu :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ho ho jakie pustki!! 🤪

u mnie relacje z mężem ok, przytulaski są- nadrabiamy stracony czas celibatu ciążowego 😜
chociaż też mam tak że przelałam miłość na dziecko i kocham dalej męża ale ta miłość nie jest już taka spontaniczna i jednak najczęściej nasze tematy kręcą sie wokół dziecka..

Domi bo ja głupia jestem i po prostu zapomniałam o tym nabiale 😮 jakoś mnie przyćmiło a może zmęczona byłam i nie pomyślałam, świadomie bym nie zaryzykowała 😞

miłego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Oj dziewczyny dobrze Was rozumiem bo u mnie po pierwszym porodzie to chyba ponad pół roku chęci na rikitiki tak nie było. I też mnie bolało, czułam się jakby mnie mocno zszyli. Jednak pomagało mi dużo na rozluźnienie i zrelaksowanie wypicie lampki szampana, drinka. Do tej pory zresztą tak mam, że po alkoholu nabieram chęci. Tylko, że Wy karmicie, więc ten sposób akurat odpada... 😞 Chyba po prostu trzeba przeczekać ten okres...

Uwaga! Idę dzisiaj do klubu potańczyć i przypomnieć sobie stare dobre czasy jak jeszcze panną bez dzieci byłam 🤪 🤪 🤪 Spotykamy się ze znajomymi u nas na przedbiegach a później heja na balet 😁 Tak spontanicznie wyszło godzinę temu... Dzieciaki już zawiezione do rodziców, jednak mam małe wyrzuty sumienia, że zostawiam Stasia na całą noc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj pustki ..

u nas z przytulaskami hmm to zalezy czest ja sie klade spac bojestem padnieta i tyle ale jesli chodzi o bol to odczuwam na pocztku bo sucho u mnie strasznie ale to wina pewnie tabletek kiedys przed ciaza tez tak bylo niby inne tabsy a jednak ten sam problem,maz zawwsze mowi rozluznij sie i pomaga. a i libido mniejsze przy tabletkach bo za nim zaczelam brac to mis ie bardziej chcialo.
czasami mi sie nei chce ale zeby nie robic M przykrosci to spoko i wiecie co jak juz se rozkrekci to jest superasnie 😁 najgorzej mi zaczac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie uwierzycie. moj M opjechal do rodzicow i mial zaraz wrocic bo ja z mama na zakupy do biedronk imiaam jechac idzw ze za pol godz bedzie ja sie troche wkurzylam bo o 7 kapiemy itp i slyszalam ze on jedzie a mi powiedzial ze u rodzicow jest 🥴
a tu dzw kuzynka i mowi o twoj przyjechal do nasja sobie mysle a to klamca!!
wrocil dod omu i mowi przepraszam juz na wstepie 😁 ja na to ze klamstwa nie znosze i ma tak nie robic!! no i wytlumaczyl sie i mowi cholerajato klama nie umiem pierwszy raz i masz jaka wtopa a ja na to jestes pewien ze pierwszy raz 😁?
i teraz mowi ze walka jest ale tylko na pay per view ja mowie a w pubie nie ma? no jest ale zarypalem dzis wiec nie moge isc hehe sie usimaial od kiedy on sie tak przejmuje no i mowie a idz tyle spokoju hehe 😁 i ja zmykam sie kapac a on potem na walke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Wróciłam dzisiaj do Warszawy. U Rodziców nie musze chyba pisać że było suuuuuperrrrrrrr 😁 😁 😁
Jasio wrócił wybawiony rozpieszczony i tak smutno było mi wyjeżdżać a tu jezcze wieczorem dzwoni mój tato i mówi że się popłakał jak wyjechaliśmy - pierwszy raz cos takiego mi powiedział i tym bardziej już za nimi tęsknię 😞

No ale czas wrócic do swojego dawnego życia. Mam trochę zaległości, nie wiem czy nadrobię ale postaram się o ile jutro czas mi pozwoli 🙂

Mam nadzieję ze wszystko u Was w porządeczku 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka super ze udalal sie wizyta u rodzicoW 😁
wiem co masz na mysli ja pamietam jak przyjechalismy na urlop i zawsze jak wracalismy do uk to plakalam jakbobr i raz moj tato (wojskowy twardziel) poplakal sie alemi sie smutnozrobilo do tej pory jak sobieprzypomne to mam lzyw oczach, on nigdy nie plakal a tu nagle.. . i bardzio sie ciesze jakkolwiek by nie bylo ze jestem juz w pl wsrod rodziny i nie musze tgo przezywac co roku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ..tak tak Ilka ja tez rozumiem zawsze jak wyjezdzam od rodzicow to mam lzy w oczach a teraz jak bylam z Filipkiem nie niemoklismy sie pozegnac tak smutno wszystkim bylo...i odrazu pytali kiedy przyjade 😞 😞 😞 😞
no i moj spi na kanapie a mialo byc male co nie co na poprawe relacji 🥴 🥴 🥴czasami mysle ze jemu sie juz tez nie chce starc i troche ochraniac ta iskierke a my przeciez tak krotko ze soba jestesmy to powinien byc zar 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Witam się z.. pustego i smutnego domu.. Moi Rodzice zabrali Chłopców do kościoła i na spacer 🙂 Dziwnie mi jakoś.. 😮

Co do przytulasków to u Nas nie jest tragicznie, kochamy się mniej więcej 3-4 razy w tygodniu.. ciężko powiedzieć bo raz jest częściej a raz rzadziej 😜 Ochota nawet jest ale siły czasem brakuje, Mężul pada, ja tak samo. Jeśli chodzi o ból to u mnie jest tak że na początku muszę się rozkręcić, no ale za to później pełna satysfakcja 😁

Ilka cieszę się że wizyta u Rodziców udana 🙂 Z reszta jak mogło być inaczej 😜

I tak czytam o Waszej tęsknocie za Rodzicami to ogrooomnie cieszę się że moi Rodzice są na miejscu. A początkowo mieliśmy sprzedać działkę i kupić coś pod Krakowem...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze pozwólcie że pochwalę się starszym Synusiem.. otóż Nikoś dostał od moich Rodziców podstawkę do kibelka i teraz chodzi sam do łazienki, rozbiera się i sika na stojąco jak prawdziwy mężczyzna 😁 Gorzej z ubieraniem ale ćwiczymy 😉
A wczoraj pierwszy raz udało Mu się samemu, bez najmniejszej pomocy, ułożyć puzzle 60elementowe! 🙂 🙂

To tyle chwalenia się 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...