Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ilka mogę ci też powiedzieć tyle, że jesli kupka nie zmieniła konsystencji, tj nie jest wodnista i bez sluzu, to może się zdarzać zielona i jest ok, a na oddziale mówiła jeszcze doktórka ze może być taka plasteliniwa jak kasia właśnie pisze, i z drobinkami pokarmu jak na początku miały dzieciaczki i poprostu taka maziata musztardowa i kazda jest zdrowa

i Kasiala Jak Antoś długo nie robi kupki, tylko raz dziennie albo dłużej niż 24 godzx to tez robi taką smułkową, musisz poczekać jeszcze ze dwa dni bo mała może po tym zatrzymaniu 3 dniowym jeszcze taką zrobic, tak mi sie zdaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ilka tez gdzies kiedys czytałam ze zielona kupa moze byc objawem alergii, ale do tego dochodzą inne objawy, czyli własnie śluz, krew, bóle brzuszka, no i na nabiał to juz by mu dawno wyszło, no a na marchewke to nie wiem, w każdym razie kolor jeszcze niczego nie przesądza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia, te dzieciaczki superaśne!!!

Ilka, ja jak dałam Sebkowi najpierw marchewke a potem jabłko to miał kupe w zebrę pomaranczowo zieloną 🤪 🤪 Wiec mysle ze to od jabłka ten kolor 🙂 🙂

Rosi buziaki w nosek Zojki żeby katarek szybko wykurować.

Ja dopiero obiad wstawiłam do pieraknika, jeju umieram z glodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny, poczekam jeszcze i zobaczę. Nie będę mu nic w weekend dawała poza cycem i jak do poniedziałku to się nie zmieni to idę do lekarza. Wodnista czasami taka jest.

Zdrówka Zojeczce życzymy 😘 Ja odciągałam Jaśkowi często jak miał katar bo bardzo się męczył.

Mój m też jutro pracuje, co prawda w domu ale tez mi nic nie pomoże...

Kajcia śliczna 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziekujemy za zyczonka na 4 mies 😁 duuzy chlopak juz 😁 i ps tez mam juz conosic 6,5 kg nie zabawka haaha

mojemu cos sie pochrzanilo ze spaniem i wczoraj o 21 usnal i wstal o 23.30 :/ i potem jeszce 2 razy sie budzil szok!!

dzis spi od kapilei czyli przed 20 zobaczymy jak dlugo. od wczoraj je po lyzeczce grysiku 😁 wczoraj zladla a dzis tez ale juz mniej zafascynowany hehe tylko ze on chce sma jesc i tyle musial trzymac lyzeczke ze mna 😁 tak samo btuelke sobie z herbatka trzyma hehe a smieszek z niegoa jak chce focie z usmiechem to wtedy z powaga patrzy w obiektyw 😁:P
ok uciekam moze sie wyspie dzis, jutro zagladne 😁 buziaki dla dzieciatek :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie witam się z rana 🙂
Głowa mi pęka, mała usnęła o północy, wstała o 4.30 a później o 7, pojadła i już nie usnęła,
a tak liczyłam że uśnie, bo sprzątac muszę na jutro 😞
W ogóle to mam sprzątanie, odebrac tort i ciasta, zakupy a mój w pracy dzisiaj i urlopu nie mógł wziąc, czyli będzie o 16 😞 pewnie będę jak zwykle po nocy sprzątac a jutro będę nieprzytomna
i na pewno będę pięknie wyglądała.
Zastanawiam się właśnie jak mam z dzieckiem odebrac ten tort i ciasta i zawieźc do lokalu 😞
Zaczyna mnie to wszystko przerastac 😞
Dobra nie nakręcam się tylko biorę do roboty póki mała chce jeszcze sama w łóżeczku poleżec.
A i od czwartku nie ma kupy, oby dzisiaj była bo jutro chrzest i jak kupsko zrobi to będzie mała awaria.
Odezwę się chyba dopiero jutro wieczorkiem, a jak nie to w poniedziałek.
Miłego weekendu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie 🙂

Jaś dziś dał mi trochę pospać, zasnał o 21 pierwsza pobudka o 3.15 a druga o 6.30. Później były jeszcze drzemki 😉

Ania dużo siły Ci życzę w załatwianiu tego wszystkiego. Tak to jest, że jak facet w domu potrzebny to wiecznie go nie ma. U nas przed chrztem Jaśka też tak było, tylko przyjechała moja mama i dużo mi pomogła. A nie może przyjechać i Ci pomóc właśnie ktoś z rodziny? Czy wszyscy są daleko? Bo oczywiście nie mam na myśli instytucji "dobra rada - teściowa":/ tylko kogoś, kto faktycznie pomoże.

My jutro jedziemy w odwiedziny do mojej przyjaciółki. Nie widziałyśmy się od marca (ona w marcu urodziła tez Jasia) i mimo że też mieszka w Warszawie (tylko na drugim końcu miasta) to nigdy nie mamy czasu, albo oni albo my no i wreszcie się udało. Tak się cieszę ze w kocu pogadamy normalnie a nie przez tel 🤪 Idę jeszcze jakiś prezent dla jej Jaśka dziś kupić.

Miłego weekendu życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie.
Po katarku już prawie śladu nie ma 🤪 czasem jej coś w nosku zacharczy ale nawet nie ma co odciągać 🙂
Niestety nocka była kiepska. Myślałam, że jak zwykle pójdzie ładnie spać i sobie ze znajomymi posiedzimy a wyszło, że przed 18 zrobiła sobie drzemkę pół godz i potem do 20.30 ją usypiałam i jeszcze katarek...więc znowu spała w leżaczku i w sumie było ok. Ale goście pojechali o 1.30 a Zojucha o 3.00 sę obudziła i uwaga do prawie 5tej nie chciała spać ani sama leżeć w łóżeczku 🤪 no ale o 5 dałam cyca i spała do 8.30.
Mężulek jak usłyszał, że wstałam to uwaga, uwaga posprzątał po imprezie i wstawił zmywarkę i zrobił śniadanie (reszta wczorajszego łososia i sałatka ale zawsze 😉 ) a ja jeszcze na szybko do fryzjera zdążyłam 🤪 po prostu poranek pełen wrażeń.

Zaraz jedziemy do teściów.
A ta sukienka, której nie odpuszczę to ta http://allegro.pl/mayoral-chic-sukienka-i2805349525.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja 🙂

Rosi teraz widzę sukienusię i faktycznie piękna 🙂

Ania ne nakręcaj się tylko działaj zobaczysz dasz radę bo kto nie da jak nie my mamuśki 🙂 wierzę w Ciebie i pewnie jeszcze ni raz tu zajrzysz 😁

Ula nie wiem ile ma ale 6 tyg temu miała 59cm ale widzę ze ją mega teraz wyciągło bo ubrania 68mam na styk ale wiadomo jak z tymi rozmiarami...

Wczoraj Kajcia oczywiście nie chciała utli i moje 4 zarwane noce żeby odciągAĆ CYCORA POSZŁY NA MARNE EHHH TEŚCIOWA ZADZWONIŁA I NAKARMIŁAM małą i wyszłam spowrotem..

maż prawie się popłakał ze szczęścia jak zobaczył jaki prezent dostał 🙂 mówi że to jest telefon o jakim marzył i że nawet najlepszego iphona by nie chciał 🙂 jestem zadowolona 🙂

Rosi Kajucha jak goście przychodzą to siedzi z nami bo nie w głowie jej spanie w tedy tak sao wczoraj my przyszliśmy jakoś 12 min po północy a teściowa mówi ze 5 minut temu zasnęła 😁 😁 😁

Miłego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo 🙂

Rosi dobrze że katarek już odpuścił Zojeczce 🙂
a sukieneczka cudeńko 🤪 muszę też coś ładnego znależć Kornelce 🙂

Ula zdrówka!

Kasiala fajnie że Mąż zadowolony 🙂

a ja właśnie upiekłam sernik, następnym razem mniej cukru bo trochę za słodki wyszedł a tak to może być 🙂

miłego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...