Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Oszalałabym na tym badaniu 😞 Oklask dla Was,byliście dzieli!!! 🙂 😘 A siostra na kiedy termin? Pewnie jakoś na wiosnę? 🙂
Poraz kolejny, i w ciąży i po porodzie-NIE MOGĘ ŻYĆ BEZ ARBUZÓW! 😁 nie wiem co to będzie w zimę 😠 chyba muszę jakieś zapasy porobić 😁
i zastanawiałam się ostatnio, co my zjemy na Boże Narodzenie? 😁 obawiałabym się tej kapuchy z grochem i bigosu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
domi81 napisał(a):
my walczymy z bolem brzuszka tak go dzisiaj strasznie meczy, w ogole taki marudny dzisiaj nie moze sie pozadnie wyspac, ciagle jak spi to sie tak zrywa jakby go cos wystraszylo, nie mam pojecia co to.
ula twoj synus przybiera na wadze jak tak czesto wymiotuje?
mam jeszcze pytako jak sie nazywaja te krople na kolki bo nie moge tego w postach znalezc, bo espumisan to za slaby jest.

Bobotic jeszcze jest super. No i probiotyk oczywiście. Pisałam już kiedyś. Bio Gaia probiotyk się nazywa.
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
hej dziewczyny
fajnie rosi ze juz w domku 😜
mój Antoś tez ulewa, czasem tylko wypływa buzią, czasem chlusta, nieraz to z 10 reazy między posiłkiem i w tym z 3 razy chlusta. no ale pani doktor zapewnia, że dopóki nie zwraca całej zjedzonej tresci to nic mu nie bedzie. ostatnio zaczełam sie bardziej denerwować, bo nie ulewa mlekiem tak często tylko woda, nie wiem skąd ona, czy to ślina może, Monika u ciebie też tak jest?
a, i ulewanie nie ma powiązania z odbiciem, tak jak u Kinii.

Hej. Jeżeli ulewa wodą to znaczy, że może resztki wód płodowych "wyrzuca" z siebie. My tak miałyśmy do 2 miesiąca bodajże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja kruszyna na szczęście nadal sobie śpi.
No już w piątym tygodniu dopiero jest, więc będzie różnica co do kuzyna prawie 9miesięcy 😉
Zaraz będzie dziesiąta więc cisza nocna będzie 🤔
Co do boboticu to mam mieszane uczucia... Chwilowo odstawiłam i czekam na sab'a z niemiec.
Idę posiedzieć obok mego biedaczka 😞
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale mam zły humor, z mężem się pożarłam,ale tak mnie wnerwił że szok! mieliśmy dzisiaj miło spędzić wieczór obejrzeć jakiś film a tu dupa-awantura! Teraz poszedł sobie spać a ja mam ochotę go zdzielić po głowie bo mam akurat pod ręką 😠 tak mnie wkurzył!!!

Byłam dziś u gina-wszystko ładnie się zagoiło, a antykoncepcji nie dostałam bo karmię.
Staś buzię dzisiaj ma jeszcze ładniejszą niż wczoraj, cieszę się bardzo z drugiej strony ciągle zastanawiam się czy dobrze robię że mu podaję te sterydy...

Rosi super, że już jesteście w domku 🙂
Fajnie, że dałaś mi namiary na sprawdzonego dermatologa, jeśli (odpukać) znowu go wysypie to może skorzystamy z tego i wybierzemy się do Torunia do niego. A możesz mi powiedzieć czy to ŁZS u tak małych niemowląt to jest to samo co u dorosłych? Tzn, że tą chorobę ma się całe życie i ona się odnawia co jakiś czas? Czy może to tylko raz w tak wczesnym dzieciństwie się pojawia i znika na dobre?

Domi współczuję Wm wizyty w szpitalu, nieźle musiałaś się wystrachać 😞 mam nadzieję że takie częste wymioty już się nie powtórzą!

Wczoraj Staś budził się co chwila w nocy, poszedł spać o 22, pobudka o 1,3,5,7... ale to chyba dlatego że mam mniej pokarmu bo nawet w dzień częściej chce do cyca a jak ciągnie to nie słychać za dużo żeby połykał. Nie wiem, czy nie jest to spowodowane tym, że jem ciagle to samo, mam mało urozmaiconą dietę...
Muszę poczekać kilka dni aż całkowicie mu się buzia wygładzi i zacząć wprowadzać do swojego menu po kolei to co z niego wykluczyłam i wychwycić czy jest na coś uczulony.

Uciekam spać bo pewnie Młody znów nie da mamie pospać...
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czarnylok, i na hexe i na rotawirusy trzeba mieć receptę. Tosia ja na pneumokoki muszę szczepić bo u wczesniaków to jest obowiązkowe szczepienie.

Karola nie wiem jak to jest u niemowlaków, mi zdiagnozowali kilka lat temu. Miałam taki tłusty łupież i suche czerwone plamki na twarzy, wojowałam z tym chyba z 5lat aż trafiłam na tą dermatolog w Trn dopiero ona mi to wyleczyła. Przez te kilka lat smarowałam buzię maścią ze sterydami to jak jej to powiedziałm to mnie solidnie opieprzyła, że mogłam sobie twarz popalić i że sterydów nie wolno używać długo.

Aha Karola, a ja dostałam tabletki anty dla mam karmiących, Ovulon czy jakoś tak. Ale mam strasznie mieszane uczucia i już trzeci dzień się nie moge przemóc żeby zacząć je brać.
A no i u nas to samo, miał być miły wieczór a skończył się jak każdy od naszego powrotu do domu czyli gęstą atmosferą i M już śpi a ja gadałam z psiapiółą na skype'ie 😞
Jest zupełnie inaczej niż przed ciążą, zdecydowanie gorzej i boję się, że tak zostanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, co tam u was? 😉 nie czytam wszystkiego bo mam za duze zaleglosci..
u nas w porzadku Fifi rosnie, po niedzieli idziemy na szczepienie,az sie tego boje.
nie mam kiedy zagladac na forum bo moj maly pieronek wcale nie chce spac w dzien, a lezenie w wozku albo w lozeczku szybko mu sie nudzi.czekam na bujaczek bo koledzy z pracy meza maja kupic tylko nie wiem kiedy... 🙂
w niedziele niestety musze jechac do tesciowej:/ wcale mi sie ten pomysl nie podoba, bo nie lubie tam jezdzic..
zazdroszcze wam ze karmicie piersia, ja Filipka tylko przez miesiac karmilam, pozniej troche piersia i butelka dokarmialam , a teraz juz tylko butelka bo nie mam pokarmu 😞
wiecie mam pytanie, kupilam sobie zarabiste czerwone szpilki i chce na chrzciny w nich isc ale nie wiem jaka sukienke kupic do nich, nie wiem jaki kolor...moze macie jakies pomysly co by pasowalo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta czerwony to mój ulubiony kolor 🙂 i wydaje mi sie ze wszystko do niego pasuje, no prawie wszystko 😜 tak jak dziewczyny pisały- kremowy ale myśle ze moze byc tez popiel, grafit, granat, zółty, do tego oczywiscie czerwone paznokcie 🙂

Rosi duzo przeszliscie i stad pewnie te nieporozumienia, jednak stres i strach o ukochane Dzieciatko robi swoje.. Spróbujcie porozmawiac na temat tego wszystkiego, moze podrzucic Zojeczke do Mamy i wybrac sie do kina czy na lody, mam nadzieje ze szybko uda Wam sie odbudowac dobre relacje 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dziewczyny, chyba kupie kremowa 🙂 bo zastanawialam sie jeszcze nad kobaltowa/szafirowa, ale moze faktycznie kremowa bedzie super wygladac 🙂 musze zakasowac swoim wygladem rodzine meza ;p a zwlaszcza jego siostre ;p a wlasnie wiecie co sie dowiedzialam ostatnio, bo chrzestna ma byc siostra M a jest w ciazy i rodzi na poczatku pazdziernika,wiec chrzest przesunelismy o nia z wrzesnia na 28pazdziernika, ale sie dowiedzialam ze ona mowila do bratowej ze chrzciny sa w grudniu bo ona musi dojsc do siebie... ale sie wkurzylam bo decyduja za mnie wszyscy i jeszcze sie poklocilam z M bo on twierdzi ze chrzciny naszego dziecka beda wtedy kiedy jego siostra dojdzie do siebie po porodzie, no jaja sobie urzadzaja, wiec podjeta jest decyzja ze 28.10 i zamierzam o tym poinformowac rodzinke meza w niedziele, a terminu juz nie zmienie wiec siostruni meza jak nie posi to wezme szwagierke za chcrzestna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta a to w ciąży nie może być cherzstną??? Też bym się wkurzyła jakby ktoś za mnie próbował ustalać takie rzeczy 😠
A propos ja miałam kobaltową sukienkę na chrzcinach 🙂 ale niestety wyglądałam daleko od mojego wyobrażenia bo nie miałam czasu się "wypindrować" i miałam bardzo szpitalną opaleniznę 🙂 Chciałam wczoraj wstawić zdj mojej gwiazdy ale mam za mało postów 😞

Zbieram się na spacer bo aż mnie głowa boli od tego siedzenia w domu i gapienia się w kompa (musiałam się nacieszyć po tym miesiącu 😉 ) ALe dziecko mi właśnie zasnęło 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosi007 napisał(a):
Marta a to w ciąży nie może być cherzstną??? Też bym się wkurzyła jakby ktoś za mnie próbował ustalać takie rzeczy 😠
A propos ja miałam kobaltową sukienkę na chrzcinach 🙂 ale niestety wyglądałam daleko od mojego wyobrażenia bo nie miałam czasu się "wypindrować" i miałam bardzo szpitalną opaleniznę 🙂 Chciałam wczoraj wstawić zdj mojej gwiazdy ale mam za mało postów 😞

Zbieram się na spacer bo aż mnie głowa boli od tego siedzenia w domu i gapienia się w kompa (musiałam się nacieszyć po tym miesiącu 😉 ) ALe dziecko mi właśnie zasnęło 🤔


no wlasnie tez mnie to zdziwilo, bo oni maja jakies dziwne przesady ze niby kobieta w ciazy nie moze byc chrzestna bo ze to chrzczone dziecko zabiera szczescie temu nienarodzonemu czy jakos tak, dla mnie glupota...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi jeśli mogę zapytać to co Cię przekonało do tych szczepionek 6w1? Bo my na 29 mamy pierwsze szczepienie i nie wiem czy jeśli decydowałabym się na te 5w1 bądź 6w1 to to szczepienie odpada czy jak? Sama nie wiem co dla takiego wcześniaczka jest lepsze- normalnie szczepić wg kalendarza te NFZ czy właśnie te skojarzone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Tradycyjnie pochwaliłam i dzisiaj wstawałam co 2h 🤢

Ula super fotki Antosia! 🙂

Czarnylok dobrze że to badanie już za Wami 😘

Karola super że wszystko ładnie Ci się zagoiło. A ja brałam tabletki antykoncepcyjne jak karmiłam Nikosia, specjalne jakieś ale nie pamiętam nazwy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...