Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ilka jak jas zwraca tylko czasami to nie jest zle ale filip zwracal pokarm od 20.00 do 5.00 rano kazdy posilek 😞a w glowke bo podobno tylko tak jest dojscie i zyly u dzieciaczkow.
Rosi witaj w domku....ja bylam tylko jeden dzien w szpitalu i juz mialam dosyc podziwiam was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

u mnie nocka w miarę ok, tylko jedno budzenie na cyca ale wybudzała sie też na pierdy i stękała i pierdziala i brzuszek ją bolał, na szczęście umiała sobie sama z tym poradzić także nawet do niej nie wstawałam tylko słyszałam że sie męczy Biedulka 😞 no i dalej bez kupki ale tak jak pisałyście Karola i Rosi że nawet do tygodnia może być bez więc o tyle jestem spokojniejsza ale Mała sie męczy strasznie aż serce pęka.. 😞

Rosi witaj w domku oby już żadne choróbska Was nie męczyły 🙂

Czarnylok tak z ciekawości zapytam- co było przyczyną że Miłoszek sie tak wcześnie urodził?

Ilka moja Kornelka też raz zwymiotowała i byłam przerażona, gdyby jej sie to powtórzyło to poleciałabym do lekarza także myśle że nie jesteś przewrażliwiona po prostu lepiej chuchać na zimne, tym bardziej że są upały. Jak sie powtórzy idź do lekarza, może zleci jakieś dopajanie żeby Jaś sie nie odwodnił..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka Współczuje pobytu w szpitalu i Widoku nakłutego Filipka, strasznie to wygląda 😞
Mój dopiero porządnie zasnął pół godziny temu, a tak to od szóstej marudził bo kupę dusił i dalej nie wydusił 😞
Hmm sama nie wiem do tej pory, siedziałam przed tv, śmiałam się z męża i nagle mokro 🤔 Z tym że w dzień zaliczyłam czterogodzinny pobyt w aucie w 30st upału, do tego jeżdżenie po ogromnych dziurach. Miesiąc wcześniej pies mi mocno zachorował co przeżywałam strasznie, pracowałam prawie do końca siódmego miesiąca fizycznie... Powodów może być pełno. Tylko najgorsze jest to że miałam CC, przy skurczach co 3 minuty i odejściu wód, rozwarcie było tylko na 1cm. A potem tylko stres o malusiego synka który 3doby spędził w inkubatorze na dotlenianiu... Ehhh coś strasznego. I teraz ta masa dodatkowych badań, bo wcześniaczek.

Na dodatek dzisiaj znowu będziemy oboje płakać bo znowu ma badanie oczek 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Hello 😘
Nocka piękna, dwie pobudki na cycocha. Ta herbatka koperkowa Hippa to zamieniła mi dziecko w jakiegoś anioła!! Tfu,tfu 😁 Dziś rano ubrany bez krzyków, posmarowany buziak, wydojone oba cyce i hop na 2 godziny na spacer 🙂 Nawet nie miałknął 🤪 Wróciłam to big kupa w pampie i trochę krzyku. Zauważyłam już, że krzyczy bo w tych Premiumach jest siateczka, która przykleja mu się z kupą do pupy i on wtedy krzyczy jak szalony 🤨 Jak ma Active to nie płacze 🙂
Monia, podawaj po 15 kropelek Sab PRZED JEDZENIEM, u mnie w trakcie, ani po jedzeniu nie działały. A bierzesz małego do odbicia zawsze po cycu? Bo jak mojego nie biorę za każdym razem to są brzuchowe rewolucje 😲
Ucałuj Oliverka 😘 Pamiętam jak pisałyśmy miesiąc temu, byłaś na porodówce 🤪 🤪
Kasia, mój nie zaciska jakoś specjalnie często, czasem mu się zdarzy.

MOJA DZIDZIA STRZELA UŚMIESZKI PRZY ZMIANIE PAMPA!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
zaraz Go normalnie zjem 🤪

Co do chrzcin, to nasze w domu 🙂 Przyczyny oczywiste-zaproszona jest tylko jedna rodzina 🙂 Więc się pomieścimy. Ale to dopiero maj,czerwiec. Czekam aż mój młody będzie miał bierzmowanie 🙂

biore go do odbicia zawsze ale nie zawsze mu sie uda ale jak go odloze i znow wezme to beka 😁
ja tez pamietam ta porodowke haha a tu juz miesiac 😁 leci jak nie wiem

ja narazie mam od lekarza krople to nie bede mu mieszac ale jak cos to sprobuje. dzis jakby mu lepiej kupka poszla narazie jedna ale byla i bez problemow i purka wiecej moze cos pomoga tee kropelki zobaczymy teraz siedzi w lezaczku ze mna na tarasie haha i spi ale co chwile sie budzi noc tez 2 razy wstawalam w sumie o 23 i o 2lub 3 a potem o 530 i od 7 spalismy do 9.30 😁 tez dzis mialam serie usmieszkow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi witamy!!!

dziewczyny mojemu tez sie czesto ulewa jak fontanna i to czasem 2 razy potem zaraz jest glodny ale to tez moze byc z przejedzenia bo czytalam a moj czasem je jak szalony a czasem 10 min i konczy i za 20 min szuka 😁 roznie to bywa.... teraz spi a co najlepsze wiem ze jest juz mego glodny i dziwi mnie ze spi 😁 na swiezym powietrzu az milo 😁 akle musze zrobic pare rzeczy a nie zostawie go na tarasie samego -mam obawy bo to pszczoly to cos zawsze lata i nigdy go nie zosatwiam bez opieki na zewnatrz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi witamy!!!

dziewczyny mojemu tez sie czesto ulewa jak fontanna i to czasem 2 razy potem zaraz jest glodny ale to tez moze byc z przejedzenia bo czytalam a moj czasem je jak szalony a czasem 10 min i konczy i za 20 min szuka 😁 roznie to bywa.... teraz spi a co najlepsze wiem ze jest juz mego glodny i dziwi mnie ze spi 😁 na swiezym powietrzu az milo 😁 akle musze zrobic pare rzeczy a nie zostawie go na tarasie samego -mam obawy bo to pszczoly to cos zawsze lata i nigdy go nie zosatwiam bez opieki na zewnatrz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czarnylok nie chce sobie nawet wyobrażać jak wygląda to badanie ale trzymam za Was kciuki oby łez było jak najmniej a najlepiej wogóle.. 😘 🙂

Kornelka też bardzo ulewa nawet jak jej sie odbije a nie zawsze jej sie odbija, w sumie to u nas nie ma takiej zależności że jak sie odbije to nie uleje, tzn czasami jej sie odbije i mimo to uleje a czasami nie odbije i nie uleje.. 🙂

zaczynam jeść w dużych ilościach jabłka z kompotu, podobno po tym może sie ruszyć z tą kupką, zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Boooże ależ jestem wyspana.. Jasiu usnął o 21.45, pobudka na cycusia dopiero o 4.30 i pospaliśmy jeszcze do 8.40!! 🤪 🙂 🙂

Ilka jak Jasiu Bidulek kochany? 😘

Rosi super że już w domku jesteście 😘 A Zojeczka faktycznie ładnie nadrabia wagę skoro już podwoiła! 🙂

Domi uff że tak się skończyło i że Filipek już dobrze 😘
Jasiu nie zawsze odbija.

A co do wbijania się w główkę to Jasiu był kuty nie tylko tam, ale też w rączki i stópki więc to chyba nie o dojście do żyły chodzi.

Monkado buziak dla Kornelki 😘 I niech ta kupa w końcu ruszy!!

Czarnylok ja również trzymam kciuki za Was na badaniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka...

U nas Mała nie zawsze odbije ale ona malutko ulewa może z 10 razxy mi w sumie od urodzenia ulała ale w ciągu ostatnich 2 dni 2 razy mi wymiotowała 😞 i to tak porządnie że całe ubranie mokre.

Monkado wąłśnie miałam Ci pisać zebys jabłka z kompotu jadła bo u Nas po tym mała to co chwil kupkała ze musiałam przestać je jeść 😜 🤪 u Nas nie ma problemu z kupkami na każde karmienie to kupa jest a nei raz nawet 2 ale zawsze o 9 rano ma problem z jej wydaleniem ze masuję ja po brzuszku i łapię nóżki i przytrzymuję przy brzuszku i około 10 minut i jest kupa 🙂

idę chrzest opłacić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny współczxuję tych wymiotów, pociesza mnie tylko, że to nic strasznego i że Zojka nie jedyna mi zwymiotowała, bo by lam wczoraj tym przerażona!

Czarny lok, Zojka też miała okulistę już dwa razy, pisałam już ale chyba na brzuszku, byliśmy nawet w Poznaniu bo okazało się, że ma krwiaczka pod siatkówką no i niestety za tydzień mamy kontrolę u okulistki, więc znowu stres. Już też o tym myślę, bo strasznie się boję tego badania, chociaż mamy fajną lekarkę bardzo delikatną i ostatnio Zojka oczywiście darła się w wniebogłosy na początku, ja wyłam razem z nią, ale potem usnęła i do końca badania spała. A jak byliśmy w Poznaniu u pani "profesor" to pielęgniarka ją trzymała i się wcale tak nie cackały z nią i było jeszcze gorzej, bidulka moja.

Szczepień jeszcze nie miałyśmy. Miało być w środę a we wtorek wylądowałyśmy w szpitalu. Teraz czekam na wypis bo tam będą wszystkie wytyczne, bo część szczepień będzie odroczonych nawet o 11miesięcy. A szczepionki już mam w aptece zamówione, hexe czyli 6w1 i rotawirusy, muszę w ogóle iść do tej apteki i pogadać bo mam nadzieję, że nie będę musiała ich wykupować bo to ok 500zl a skorzystać z nich nie możemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny
fajnie rosi ze juz w domku 😜
mój Antoś tez ulewa, czasem tylko wypływa buzią, czasem chlusta, nieraz to z 10 reazy między posiłkiem i w tym z 3 razy chlusta. no ale pani doktor zapewnia, że dopóki nie zwraca całej zjedzonej tresci to nic mu nie bedzie. ostatnio zaczełam sie bardziej denerwować, bo nie ulewa mlekiem tak często tylko woda, nie wiem skąd ona, czy to ślina może, Monika u ciebie też tak jest?
a, i ulewanie nie ma powiązania z odbiciem, tak jak u Kinii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejcia 🙂
My pół dnia spacerowaliśmy, zaliczone nawet karmienie na świeżym powietrzu 🙂
Moja Synka śpi 🙂 zbliża się pora kąpania i nie wiem czy nie będzie wybudzania 🙂
Chciałam szczepić i na rotawirusy i na pneumokoki, ale dziś konsultowałam się z jedym z najlepszych pediatrów u nas, bo nie wiediałam co robić, a jutro muszę o szczepienie dzwonić i zapowiedzieć co i jak chcę 😞 powiedział, że jest to zbyt duża ingerencja w organizm i on nie poleca tych szczepionek, sam nie szczepił tym swoich dzieci. 🥴
Nie byłam jeszcze na wizycie u gin, ale rozmawiałam z koleżankami i powiedziały, że on też po zakończonym połogu mówi o szczepionkach u dzieci i też ich nie poleca.
Więc jestem już ogłupiała 😞

Ula, ale ten Antoś już big boy 😁 Widzę, że tatuś odważniacha i sam rozporządza kąpankiem? 🙂 A Ty lasko, też nie wyglądasz że byłas w ciąży!! 🙂 🙂

Wykupczyć się nie mogę przez to zasrane suche żarcie 😠
Komary mi tyłek i ręce pogryzły, nienawidzę dziadostwa...
KONIEC NARZEKANIA 🙂

A wogóle gdzie się podziała Ala i Morskooka? Zalogowały się na mamusiach? Czy mają nas dość po brzuszku? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my walczymy z bolem brzuszka tak go dzisiaj strasznie meczy, w ogole taki marudny dzisiaj nie moze sie pozadnie wyspac, ciagle jak spi to sie tak zrywa jakby go cos wystraszylo, nie mam pojecia co to.
ula twoj synus przybiera na wadze jak tak czesto wymiotuje?
mam jeszcze pytako jak sie nazywaja te krople na kolki bo nie moge tego w postach znalezc, bo espumisan to za slaby jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booooooooooooże, ale mam towarzycho za ścianą 😠
Urządzili sobie koncert! Jeden na akordeonie, drugi na trąbce.
Klusek już się kręci.. To sobie odpoczęłam 😠

Jak obudzi się w nocy to też wcale nie będę małego uciszać 😠 Niech trenuje głos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Masakra 😞 Nigdy więcej 😞 Niby wiedziałam jak to będzie wyglądało, a znowu ryczałam... On tak strasznie płakał-a babka z tekstem nie chuchaj tak bo szkło mi paruje i stała nad nim czekając aż przestanie, a on tylko głośniej z tym żelastwem w powiece 😞 A lewe trzeba było powtarzać bo niby źrenica nie była dostatecznie poszerzona 😠 Na szczęście to już ostatnie bo oczko się wykształciło.
Biedna Zojeczka że jeszcze będzie miała te okropne badanie 😞 A na to 6w1 bądź 5w1 trzeba mieć jakąś receptę?
Tosia dopiero zobaczyłam jaka Ty młodziutka-w wieku mojej siostry która właśnie zaszła w ciążę. Masz rację, daj Jasiowi popłakać w nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...