Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka 🙂
Ania ja jestem w szoku ze jeszcze 1 używasz ale to pewnie dlatego ze masz premiumy bo activ baby są mniejsze i tak samo jak 2 activ były za małe tak premium są dobre 😮 ale kończą mi się premium 2 i przechodzimy na 3 active i dobrze wiedzieć ze promocja w realu na premium to kupię sobie paczuszkę 3 ale strasznie ich mało w paczce tylko 60 😮 🤨 bo przecież 2 było 72 a 1 było 78 a tu taki skok o 12 pieluch to jednak dużo 😠

ja byłam dzisiaj w Outlet Factory i kupiłam sobie buciki ecco i nawet jestem zadowolona ale dlatego nawet a nie bardzo bo bardzo bym była z innej pary ale miały mały defekt na boku 😠 i ich nie wzięłam no i w C&A kupiłam sobie sweterek za 34 zł 😁 taki prosty rozpinany na guziczki na całej długości no i 2 szaliczki na jesień i kajci słoneczko-pozytywkę którą ciagnie się za gwiazdkę i gra sobie 😜 a nie pochwaliłam się ze w końcu zamówiłam Kajci karuzelkę o taką http://allegro.pl/fisher-price-karuzela-rozowa-t4910-promocja-i2616936666.html

Monikas ale z Twojego męża to kawał... nie bedę brzydko pisać... ale strasznie się xle dzieje jak on używa siły w obec Ciebie 😠 naprawdę czeka Was poważna rozmowa najlpeiej jak byście zostawili Oliego z babcią a sami wyszlo na neutralny grunt gdzieś do kawairni i poważnie porozmawiali najlpeiej na kartce wszystko napisać zeby nic z głowy ni euciekło... bo im dłuzej się będzie tak zwlekać i tolerować takie zachowanie to w przyszłości może dojść do tragedii.. trzymam kciuki za jasną i dobrą relację między Wami.

Kinia fajnie ze trochę lepiej między Wami i oby tak dalej... 😘

a wiecie ze ja jeszcze nie używałam pieluch innej firmy niż pampers 😮 🤨 hmmm czas to chyba zmienić ale póki co to muszę się przyznać ze jeszcze ani jednej paczki nie kupiliśmy za swoją kasę bo wszystko Nam babcia kupuje to pewnie dlatego mam same pampersy 🤪 😁 😁 😁 a dzisiaj babci nie spodobało się to ze zamiast Oilatum Soft kupiłam Oilann i Emolium bo są o połowę tańsze a położna powiedziała że to dokładnie to samo Oilatum kosztuje u Nas w Aotece 68zł za 500ml a Emolium 36zł za 400ml ale ja kupiłam w Aptece na Kaimierza Wlk (monkado Ty tam też kupowałaś z tego co kojarze) i tam Oilatum Soft za 1000ml 95zł a Emolium 400ml za 29,95zł Oilann 35zł za 500ml teściowej mina była taka jak byśmy krzywdę tym dziecku robili... ale po co przepłacać a jak chce zebyśmy Oilatum Soft używali to niech sama kupuje ja się nie obrażę 😜 😁

Wkurzyłóam się na przyjaciółkę bo byłyśmy na dzisiaj umówione i ja się już nakręciłam ze "odpocznę" od domowego zgiełku a ta dupa wołowa o 21 dopiero dałą znać ze nie da rady 😠 i na woitrek przełożyła a dodam że od kąd urodziłąm to dopiero 3 raz bedziemy się widzieć z czego ja pierwsza z 3 tyg dzieckiem do nej na spacer szłam... a teraz mam wrażenie ze chce się spotkać bo ona ma urodziny... sama nie wiem...

Dziewczyny zaległe całuski dla Emilki, Tośka za 2 miesiące z Nami 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiala, masz rację, Premium Care są większe niż Active 🙂 dużo dłuższe na brzuszek 🙂 A ja kupuję Oilatum za 23zł 250ml. 🙂 Kąpię 2 dni w Oilatum, 1 dzień w Hippie. 🙂
Monika, widzę że Was poniosło, ale najważniejsze żeby teraz każde z Was ochłonęło i pogadajcie na spokojnie. Każdego mogą szarpnąć nerwy, tym bardziej jak dziecko płacze i krzyczy. 😞 Trzymam za Was kciuki. I za sesję siostry też. Naprawdę jest śliczna. 🙂
Monkado, trzeba było powiedzieć teściowej, że rzuciłaś cyca dla mleka modyfikowanego, bo zależy Ci teraz na jedzeniu i piwkowaniu 😁 No i oczywiście o tym, że postanawiasz bezkarnie palić, a dziecko na cycu to same wyrzeczenia i to zdecydowanie nie dla Ciebie 😁 😁

A ja tak mówiłam, że mała kupa w pampersie była i od rana nie robił. Pomyliłam się...Kupa była aż na moich spodniach. Ostatnio Jaś zamiast kupczyć na plecy wszystko trzaska na siusiaka (swoją drogą zastanawiam się jak to się udaje, to chyba klocek pod ciśnieniem), a u niego wymyć pachwiny i wszystkie fałdy to naprawdę wyzwanie 😁

DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
muszę się Wam pochwalic, moje dziecko dzisiaj spało od 22 do 4.30 🤪
jak wstałam bo zaczęła płakac to moje mleczarnie spoko nie były zbytnio nabrzmiałe 🙂
mała pojadła i w końcu ściągła zastój który miałam wczoraj w lewej piersi (dziwne bo tesciowej nie było 😁)
za to później jak wstała o 6.30 to miałam połowę koszuli mokrusieńkie + pościel
i znowu pomyślałam że ja jeszcze nie kupiłam tego drugiego laktarora 😞
bo miałam kupic a później stwierdziłam że nie potrzebny bo jak odciągnę to dla dziecka nie będzie, bo jakoś takie flakowate cycki mi się zrobiły i niby mleko jest ale mam wrażenie że jakoś mniej 😞
no ale biorę się za szukanie tego laktatora w końcu może trafię na jakąś okazję 🙂

Teraz mała śpi jeszcze to może coś posprzątam
miłego dnia mamusie 😘 i dzieciaczki, dużo śpijcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika musicie z mężem pogadac, wiem że łatwo powiedziec
i pewnie i tak do końca to sprawy nie załatwi bo nerwy teraz każdego ponoszą ale spróbowac trzeba

Dziewczyny też tak macie że wszystkiego się boicie, ja to już szaleję, a już jazda z dzieckiem samochodem to dla mnie jakaś trauma i nie prowadzę 😞
Wczoraj jak jechaliśmy od lekarza i przejeżdżaliśmy po wiaduktem w Katowicach to z góry z jakiegoś samochodu spadła płyta pilśniowa 😮 i gdyby mąz nie zahamował to uderzyła by w przednia szybę samochodu 😞 nawet nie chcę myslec co mogłoby się stac
płyta uderzyła w samochód który jechał obok, ale w przedni zderzak, uszkodziła go i pękła
kawałek uderzył w nasz zderzak ale nic się nie stało a w tamten samochód to normalnie powbijały się kawałki 😞
Taka byłam roztrzęsiona tym że aż się popłakałam
A teraz mąż pojechał na szkolenie do Szczyrku i nie myślę o niczym innym tylko żeby droga była ok, a jadą autokarem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Ania nie dziwię Ci sie że sie roztrzęsłaś, oklask dla Męża za refleks! ja niestety często muszę z Małą sama samochodem jechać i też sie strasznie boję, jadę powolutku i mam wrażenie że kierowcy za mną przeklinają, ale mam to gdzieś ale chyba sobie kupię naklejkę "baby on board"

Kasiala karuzelka świetna 🙂
ja też mam podobny problem z przyjaciółką bliską mi, była moją świadkową na ślubie a teraz odwiedziła mnie tylko raz odkąd urodziłam a w ciązy ani razu 😞 mieszkamy co prawda 100km od siebie ale teraz jak byłam u Rodziców to było tylko 10km czyli 5min drogi samochodem a siedzialam tam miesiąc i zapraszałam ją 3razy ale sie nie pofatygowała..

a my wszyscy przeziębieni.. a ja głupia zapomniałam wymieniać filtra w tym aspiratorze i teraz mam mega ból gardła 😮 a mąż i Kornelka zakatarzeni.. więc mamy weekend w łóżku a mieliśmy jechać do częstochowy i przy okazji do brata do chorzowa

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!

A my dzisiaj spaliśmy do 10 🙂 muszę pochwalić swojego Smyka bo spał od 21 do 4 😁 Jak wstałam d niego o tej 4 to do 6:30 nie spałam bo mnie prawa noga rwała, nie wiem co się dzieje bo od tygodnia boli mnie co noc... chyba to na zmianę pogody.
Wczoraj wywieźliśmy Francia do moich rodziców a sami pojechaliśmy na zakupy. Kupiłam sobie sweterek i buty a Stasiowi wypatrzyłam w H&M czerwone spodnie sztruksowe i siwy sweterek 🙂 Dzisiaj go w to wystroję bo idziemy do chrzestnego Stasia. Jemu też dwa tygodnie temu urodzila się córeczka (druga, pierwsza zmarła ponad 2 lata temu-pisałam Wam kiedyś o tym). I kompletnie zapomniałam tej małej coś kupić, dlatego dzisiaj jeszcze musimy wstąpić do galerii po jakąś sukienusię.
Franka nie ma to mogę sobie dzis na spokojnie posprzatać, a mąż właśnie pojechał kupić komputer.

Monika popieram dziewczyny,musisz z mężem poważnie porozmawiać, bo jak teraz nie będziesz nic z tym robić to będzie tylko gorzej! Musisz go uświadomić że jesteś jego żoną i oczekujesz od niego szacunku. Trzymam kciuki za Was!!!
Kinia fajnie,że już z mężem lepiej 🙂

My też już od dwóch tyg używamy 3 Active baby. Od samego początku lecimy na pampersach AB, innych firm nie sprawdzałam teraz bo przy Franku się nie sprawdziły, więc nie sądzę by u Stasia zdały egzamin

Ohooo mój głodomorek mnie wzywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😜
Ale Tosiek dał czadu ze spaniem, tak wypoczęłam! jak zasnął o 20 po kąpieli, to budziłam go o 23 na butlę, nawet oczu nie otworzył i potem obudziłam sie o 6.30 a ona dalej spał, aż przerazona zaczęłam nim ruszać, 😁
potem pogugał sam w łóżeczku do 7.30 i znowu zasnął, z małymi przerwami na usmiechy i przebieranie znowu spi, i sam zasnął w łóżeczku, bo zazwyczaj od rana to kłade go na macie albo naszym łóżku, ale super 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak czytam że wszystkie dzieciaczki takie łaskawe ze spaniem, pewnie pogoda 😜

Ania ja od ciąży tak się zaczęłam bac o siebie i mężą, a szczególnie w samochodzie, zawsze miałam tą chorobe pt. zwolnij, hamuj 😜 ale teraz to sama widzę żę przesadzam

a ostatnio jadę z małym pierwszy raz sama do mopsu, a za mną jakies audi terenowe i widzę że soię dupkowi spieszy, ja zawsze uważam na takich niepewnych kierowców 😠 😠, no i zwalniam bo zaraz będę skręcać, wrzucam kierunek a ten dupek akurat mnie wyprzedza na ciągłej, debil dobrze że juz wcześniej go obserwowałam i patrzyłam co ona robi, bo inaczej to by mnie skasował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie, ale naskrobalyscie chyba wam pagoda niedopisuje 😞 widze, ze wszystkie dzieciaczki laskawe w nocy byly moja pospala 9,5 godzin az sama ja obudzilam a to chyba dlatego, ze wczoraj mielismy gosci to ja wybawili ja Jeszcze podwieczor do znajomej i ram tez kazdy tylko dziecko chcial na rekach ponosic i jak wrocilam do domu to byla taka spiaca, ze tylko cyc i spac.


Moja sasiadka wkoncu urodzila po terminie byla juz 2tyg po :/ I wkoncu po 51godzinach urodzila coreczke 😉 a ja myslalam, ze moje 14godzin porodu bylo dluuugo... Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej 🙂

U nas pierwszy raz taka udana nocka: od 20.30 do 3.30 a później do 7 🤪 pojadł i zasnął do 9.
Byliśmy na zakupach, bo chciałam kupić sobie buty i oczywiście nie kupiłam. Albo za duże, albo za drogie, Boże jak ja nienawidzę zakupów!!! 😠 😠 Tylko łeb mi pęka...
No i muszę za tydzień pojechać.
Biorę się za czytanie, bo dużo naskrobałyscie od wczoraj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Ania, wysłalam męża do reala i rzeczywiście były 🙂
a zła jestem bo tydzień wcześniej kupiłam na allegro po 49,90 bo myślałam że to dobra cena 😠

Agatka ale wymęczyli tą Twoją koleżankę 🤪 😮 u nas mówili że po 24godz robią cesarkę żeby dłużej nie męczyć i matki i dziecka 🙂

Ilka ja też tak mam że jak jadę za czymś konkretnym to nie kupię 😠 albo za duże albo za małe albo kolor nie ten, jak jadę po buty to kupuję spodnie, jak jadę po kurtkę to kupuję buty itp a najlepsze zakupy wychodzą mi jak nic konkretnego nie potrzebuje a jeszcze lepiej jak nie mam kasy a jestem w galerii np z koleżanką to nagle same moje rozmiary i kolory i fasony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monkado napisał(a):
Ilka ja też tak mam że jak jadę za czymś konkretnym to nie kupię 😠 albo za duże albo za małe albo kolor nie ten, jak jadę po buty to kupuję spodnie, jak jadę po kurtkę to kupuję buty itp a najlepsze zakupy wychodzą mi jak nic konkretnego nie potrzebuje a jeszcze lepiej jak nie mam kasy a jestem w galerii np z koleżanką to nagle same moje rozmiary i kolory i fasony 😁

Podpisuję się pod tym rękami i nogami 😁
MONIA BUZIAKI DLA OLIEGO NA JEGO 2 MIESIĄC 😘
U nas była BURZA 🤪 Ominęliśmy dziś spacer, kupiłam za to w ciuszkach extra sukienkę, udało mi się wyrwać na godzinę z domu 🙂 🤪 🤪 🤪
Jaś już śpi wykąpany, ale dawał czadu od 14 🙂
AAAAAAA 🙂 Zjadłam całą białą czekoladę, zapiłam puszką Sprite'a i zero rewolucji brzuszkowych u Dziecia 🙂
Zastanawiam się czy zebrać się na spacer z psem i trochę złapać powietrza, czy iść do wanny i wskoczyć do łóżka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.bata.pl/artykul/93592/itemid/30523
Pojechaliśmy jeszcze po południu do jednej galerii i kupiłam, uff... następny taki wypad to po prezenty na Boże Narodzenie 😁

Tosia ale mi smaka narobiłaś na Sprite 🤪 Normalnie chyba 2l wypiłabym na raz 😁 😁

Ale za to jutro idziemy na pizzę 😁 to też zaznam odrobiny przyjemności 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...