Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Coś mniej czasu mam ostatnio a to dlatego że Nikoś nie śpi już w dzień, w sumie sama tego chciałam bo teraz zasypia w 5min. o 20 🙂
A Jasiu ostatnio też pięknie śpi, w sobotę usnął o 21, pobudka o 3.40, 6.40 i spaliśmy wszyscy do 9!!! 🙂 🙂

Ania super że na USG Kamilki wszystko ok 🙂 😘
No i ta sytuacja w aucie.. dobrze że Twój Mąż szybko zareagował!

Tosia My oczywiście też Pampersy 3 😁 😁 I używam tylko active baby

Monikas spóźnione buziaki na 2mce Oliego 🙂 😘

Kasiala super karuzelka! 🙂

Agatka gratulacje dla sąsiadki 🙂 Nieźle Ją wymęczyli.. 🤢

Ilka bardzo fajne buty 🙂

Monkado super że waga Kornelki ruszyła! 😘 I jak pięknie się przekręca! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Domi a u mnie z kolei Mama do mnie przyjechała (niestety tylko na 1 dzień) i zrobi mi jutro kluski na bazie twarogu zobaczymy jak Mała zareaguje.. 🤨 (masła jeszcze nie wprowadziłam bo chce tylko 1 nabiał no i padło na twaróg 😁 )

Tosia 34? wow!! 🤪 u mnie też bioder brak ale brzuch mi ciągle nie zszedł i mam taką piłeczkę 😞 i ciągle mam problem z wciskaniem sie w spodnie sprzed ciąży tzn wejdę, zapnę ale gorą (nad spodniami) wylewa sie dziwne coś.. 🤢

milej nocki Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Druga 😉

Pogoda niestety do du.. pada także już myślę co będziemy robić 😜 A pospaliśmy do 7.30 z dwoma pobudkami, o 2.40 i 6 🙂 Mimo to usypiam na stojąco, nie cierpię takiej pogody.. ale może chociaż Mężul wróci wcześniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

34...hmmm rozmarzyłam się 😁 😁 😁

Kurcze chciałam do Leclerka pojechać ale nie wiem czy się za raz nie rozpada 🤨

Jaś leży w bujaku i gada do pozytywki - księzyca (któraś z Was pisała że ma słoneczko, ja mam taki księżyc grający 😉 ). Wczoraj pół dnia tak spędził w tym bujaku a mi pozwolił posprzątać w mieszkaniu.

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
już mam kontakt ze światem
w domu nadal bez męża, chory na całego a ja już padam, niby dużo nie robił bo i tak w pracy prawie cały dzień a jednak zawsze to coś 😞
później was poczytam a póki co to spróbuję wybrac się na spacer bo słonko wychodzi

Zapomniałam z tego wszystkiego że mąż ma jutro urodziny i nic nie kupiłam 😞 a chce portfel kupic bo ten co ma to już rozleciany jest 🙂
tylko problem tak coś wybrac nie widząc na żywo
może polecacie jakąś firmę, chodzi mi o portfel ze skóry, najlepiej takiej żeby się za bardzo nie rysowała

miłego i słonecznego dzionka życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie i dzidziusie 🙂

Tosia to nam dałaś teraz, 34??? Ja to chyba jak miałam 13 lat to taki rozmiar nosiłam 😁 😁
Fakt, że ja mam brzuch ok, nawet bardzo o dziwo 😮 ale jak kupowałam ubrania na to wesele to w mango musiałam spodnie 42 bo 40 była zdecydowanie zbyt obcisła 😞 ale w mohito już 40 pasowało ale to nadal rozmiar więcej 😞 a jak jest u Was? bo mi niby 2kg tylko zostało a i tak w te obcisłe ubrania z przed ciąży nie mogę wejść, a przecież mam 178cm wzrost więc te 2 kg powinno się jakoś ...rozejść 🤢

Kinia u nas za to się wypogadza a w sumie też wolałabym deszcz bo mężulek by do rodziców nie jechał po pracy.

Ania ja Ci niestety nie pomogę.

Monkado BARDZO ważne jest, żeby żelazo wprowadzać powoli (nam o tym nikt nie powiedział i mała dostała strasznych "kolek". Zacznij np. od 1ml dziennie i stopniowo dochodź do zaleconej dawki i rozdziel na 2-3 podania na dzień to łatwiej jej będzie to "przetrawić".

Ilka najlepszego dla Jaśka!!!

Dbra my się zbieramy na spacerek mam parę spraw do załatwienia, m.in. kupoenie orzechów włoskich z mokrą skórką 🙂 uwieeeeelbiam takie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ

Ilka wszystkiego dobrego dla Jasia 😘

U nas nocka udana, pobudka o 3 i 7.
Skorzystałam z Waszego sposobu i wypiłam dzisiaj miksturę z suszonych śliwek. Pomogło 🙂

Tosia to Ty chudzielec jesteś 😜
Ja ledwo w 38 się wciskam, a marzy mi się 36. Choć pewnie nigdy nie będę miała takiego rozmiaru spodni bo biodra mam po mamie szerokie. Schudłam z tyłka ale niestety on robi się jedynie płaski jak tracę kilogramy a szerokość zostaje 🤢
Rosi ja mam 2 kg mniej niż przed ciążą. Spodnie sprzed ciąży niektóre są trochę za luźne ale nad paskiem podobnie jak u Monkado się wylewa skóra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi dzięki 😘 nam co prawda pediatra powiedziala żeby wlaśnie stopniowo wprowadzać- mam zacząć od 1ml a skończyć na 2x1,5ml ale w takim razie zacznę od 2x0,5ml żeby jeszcze łagodniej wprowadzić.. oj boję sie tych kolek i zaparć.. 😞
co do wagi to u mnie ciut drgnęło- zgubiłam kilo więc zostało jeszcze "tylko" 4 na plusie.. 🤢 a wzrostu mam 160 więc widać te dodatkowe kg ☺️ prawie we wszystkie ciuchy sprzed ciąży sie wciskam tzn spodnie są ok (troche bardziej opięte bo przed ciążą były luźne) ale już obcisłej bluzki do tego nie ubiorę przez ten brzuchol i puśki po bokach.. ale spoko, na razie udaję że nie widze 😁 zajmę sie tym jak będę miala wrocić do pracy czyli po nowym roku 🙂

Ania też niestety nie pomogę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka buziaki dla 3miesiącznego Jasiulka!!! 😘

Co do wagi to u mnie nadal 6kg na plus.. o spodniach sprzed ciąży mogę na razie pomarzyć, nie przejdą przez biodra 🤢 Ale akurat bardzo mi to nie przeszkadza bo nie czuję się źle z wagą 56kg, martwi mnie tylko ta "oponka" i boję się że to była już druga ciąża więc może tak łatwo nie zniknąć ten tłuszczyk 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karola napisał(a):
Rosi ja mam orzechów włoskich pod dostatkiem, cała papierowa torba leży, podobnie jak i winogrona,śliwki i jabłka. Wszystko to plony z ogródka rodziców, ale jakoś nie mam ochoty na nic z tych rzeczy.... leży i się psuje 😮
Może któraś chętna? 😁


Ale takie duże i mokre?? tzn. że taką cienką skórkę trzeba ściągać?? Jak tak to ja chętna!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaś dziękuje Wszystkim Ciociom i przesyła oklasko-buziaki 😘 😘

Dziewczyny a my orzechy możemy jeść??? Słyszałam że one uczulają 🤨 A wczoraj dostaliśmy całą siatkę i tak mam na nie ochotę...

W Leclerku promocja na Pampersy, ja kupiłam Aktiv za 39,99. Ale inne też są w promocji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka jak z wszystkim, musisz spróbować jak Jaś zaakceptuje 😉 to możesz 🙂 Moja Zojka jest dla mnie bardzo łaskawa, z reszta Kajcia dla Kasi też, mogę prawie wszystko jeść.
Nawet lasagne ostatniio robiłam, fakt, że w trochę zdrowszej i lżejszej wersji bo bez beszamelu i z mozzarella zamiast żółtego sera i żeby nie było tyle mięsa dodałam sporo warzyw. Nie było sprzeciwu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam 🙂
Dobrych wiadomości ode mnie nie ma, Jaś budził się o 23, później o 2 50 i usnął dopiero przed 5 😞 No i ostateczna pobudka o 7 30. Mam dość. Nie wiem o co mu chodzi, spał już tak dobrze przez ostatnie dni 😞
Do tego dostał wysypki na całej buzi, pierdzi od wczorajszego wieczora więc obstawiam pizzę. O głupia ja łakoma!
Ja dzisiaj muszę wyskoczyć do Piotra i Pawła po Activy, bo są za 37zł, i do Kauflanda po Premiumy, są za 44zł 🙂 Przy okazji kupię żel do mycia Hippa, bo nasz na wykończeniu.
Brzuszek nadal mi wisi, skóra rozciągnięta 😞 od jutra zaczynam 6 Weidera, obym wytrwała, bo do ćwiczeń nie mam systematyczności.
Tak czytam jakie te dzieci dla Was łaskawe, moje to w żadną stronę nie chce mamusi dogodzić, ani w spaniu, ani w jedzeniu, nawet nie jest spokojny na spacerach 😞
Ania, może portfel w Ochniku? Wittchenie? Znam tylko takie sklepy ze skórą, bo nie kupuję tam rzeczy, nie wiem jak cenowo 😞
Monkado, trzymam kciuki za usg :*
Rosi, ORZECHY?! :o Ja nawet o żółtym serze mogę zapomnieć 😞
Oho........
Dariuch Jasior mnie wzywa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia współczuję Ci Bidulko 😘 Mnie w takim razie Jasiu na prawdę rozpieszcza bo jem wszyściutko, nawet od czasu do czasu szklankę coli sobie zapodam ☺️, śpi też ładnie, na spacerach spokój, z brzuszkiem (ODPUKAĆ!!!!) nie mieliśmy w ogóle kłopotów.. w sumie tak teraz sobie myślę że jedyne co to ten katar teraz (chociaż też nieszczególnie Nam przeszkadza) a tak to prawie jakbym drugiego Dziecka nie miała 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...