Skocz do zawarto艣ci

Grudni贸weczki 2012 | Forum dla mam


skwara_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
No chyba w ko艅cu uda艂o mi si臋 zalogowa膰 na mamusie i napisa膰 co艣. Musze zrobi膰 sobie te偶 suwaczka z dat膮 urodzin Ja艣miny.
S艂uchajcie, kupi艂am ten Infacol, da艂am ma艂ej przed 3 karmieniami i jest wyra藕nie spokojniejsza. Nie napina si臋 a偶 tak, b膮ki te偶 ju偶 nie lec膮 z tego na si艂臋 wyciskania, przespa艂a prawie calutk膮 noc. Nie wiem czy to ten 艣rodek czy tak膮 akurat mia艂a nock臋, ale wydaje mi si臋, ze to jednak ten Infacol.
Mam nadziej臋, 偶e sie wszystkie przeniesiemy na forum mamusie, bo straaaaaasznie szkoda by艂oby mi nie mie膰 z Wami kontaktu. Pr贸buj臋 p贸j艣膰 pod prysznic, ale Ja艣mina akurat wybudza si臋 na karmienie, wi臋c chyba nic z tego.
Pozdrawiam Was serdecznie!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Wikarynka te偶 tak mam 偶e czasami jak wstane to nawet nie mog臋 si臋 umy膰 ani na kibelek skoczy膰 bo ci膮gle przy ma艂ym musz臋...
To jednak te kropelki dobre. M贸j te偶 si臋 wysila艂 i pruka艂 ale to by艂o przej艣ciowe i teraz tak na wszelki wypadek daj臋 mu raz dziennie te kropelki. Czyta艂am ze dzieci karmione sztucznym mlekiem sa najbardziej nara偶aone na te wstr臋tne kolki 馃槥
I twoja to ju偶 ma miesi膮c to du偶a kobitka 馃檪 nawet ca艂膮 noc przesypia! M贸j to nocny tangowiec lol do 5 w nocy sobie urz臋duje lol
Frankowi strasznie sk贸ra schodzi. Si臋 zastanawiam czy to normalne 偶e ca艂y jest w takich bia艂ych sk贸rkach...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Skwara - Ja艣mina nie przesypia ca艂ej nocy, ale chodzilo mi o to, ze czasem 艣pi spokojnie tylko z wybudzaniem (raz albo dwa) na jedzenie. A czasem marudzi mi臋dzy jedzeniem. Oczywi艣cie ciesz臋 si臋 z tych nocek, kiedy 艣pi sobie spokojnie, zapakuj臋 jej butl臋 i znowu 艣pi. 馃檪
Hm, nie wiem co na schodz膮c膮 sk贸r臋, ale Linomag 艣wietnie nat艂uszcza, mo偶e spr贸buj go stosowa膰? Moja m艂oda w艂a艣nie zacz臋艂a st臋ka膰, wi臋c id臋 j膮 dopoi膰 mi臋dzy karmieniami. Zaraz zajrz臋 na brzuszka. 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewuszki!
Jak Wasze male艅stwa. Moja troch臋 walczy z refluksem i m臋czy si臋 po wi臋kszym posi艂ku. Staram si臋 jednak j膮 troch臋 trzyma膰 na piersi w pozycji pionowej i troch臋 kangurowa膰. Malutka dosta艂a pi臋kne prezenty od naszych znajomych, m.in. komplecik na Wigili臋 i na Sylwestra. Ma swoj膮 pierwsz膮 w 偶yciu r贸偶ow膮 sukienk臋 - bombk臋, hihi. 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
`````Hej Kochane!!! 馃槝
W ko艅cu wszystkie na Mamusiach!!! 馃お
Mam nadziej臋 偶e u Was wszystko ok! I Maluszki grzeczne, zdrowe....
Moja Niunia ostatnio jak anio艂ek. Po zmianie mleka to nie to samo dziecko. Ciesze ssi臋 偶e poszli艣my do innego pediatry bo inaczej Kornelka by si臋 nadal meczy艂a.
Pozdr. i buziaki dla waszych maluszk贸w...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu, jak to z Wami by艂o? Bo nie mog臋 si臋 doszuka膰 w postach, a omin臋艂o mnie co nieco z powodu moich problem贸w ci膮偶owych. Te偶 urodzi艂a艣 wcze艣niej i te偶 nie masz pokarmu?
Mia艂a艣 ci臋cie czy po prostu por贸d zacz膮艂 si臋 wcze艣niej? Le偶a艂am w szpitalu, gdy Ty rodzi艂a艣...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Wikarynka. Moja ma艂a si臋 te偶 wcze艣niej urodzi艂a, w 36tyg. A je艣li chodzi o mleko to w szpitalu jej podawali bebiko i ja z nim kontynuowa艂am. No i si臋 m臋czyla z kolkami. Kupowa艂am herbatki, p贸xniej kropelki... Po kroplach by艂o minimalnie lepiej ale te偶 nie dobrze. Lekarz mowi ze nie wolno zmienia膰 mleka bo jest za mala i bym jej 偶o艂膮dek zepsu艂a. Dopiero niedawno poszli艣my do innego lekarza i zgodzil sie na zmiane mleka. No i na prawd臋 nie to samo dziecko. Teraz si臋 dopiero ni膮 mo偶emy cieszy膰 bo tak tylko co butle dosta艂a to ta kolka. No ale na szcz臋艣cie ju偶 jest ok.
A co do mojego pokarmu to w og贸le si臋 u mnie nie pojawi艂. Do 3 tyg po porodzie czeka艂am, jakie艣 zi贸艂ka i inne pierdo艂y pi艂am ale nic.
A co do porodu to ja tydzie艅 przed mialam wizyt臋 i po niej juz mnie w szpitalu zostawili, i teen tydzie艅 wytrzyma艂am ale gdyby mnie nie zostawili to wczesniej by sie juz mala urodzila.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tego co piszecie to te kolki s膮 straszne! Ja ca艂y czas sie obawiam tego 馃槥 czyta艂am 偶e od 3 tygodnia si臋 zazwyczaj pojawiaj膮 i mam nadziej臋 偶e mnie to ominie bo chyba zdechn臋. M贸j ma艂y w nocy sobie nie 艣pi prawie i ja musz臋 nad nim skaka膰...a wieczorem to nawet mi si臋 umy膰 nie da bo ci膮gle tylko je i je i je i se p艂acze w przerwach lol
Jak Franek oddycha to s艂ysz臋 jak tak mu w 艣rodku furczy w nosie i nie wiem czy to katar czy co...
Wikarynka, spr贸bowa艂am jeszcze oliwki na t臋 sk贸r臋 schodz膮c膮 i zobaczymy. Jak nie pomo偶e to spr贸buj臋 ten linomag. Ale zauwazy艂am 偶e ona jak zejdzie z jednego miejsca to ju偶 nie schodzi wi臋cej, wi臋c mo偶e po prostu m贸j ma艂y zmienia sk贸r臋 jak w膮偶 ? 馃お mam nadziej臋 馃檪
I wiecie co, p臋pka tez nie straci艂 jeszcze. Ju偶 wisi na w艂osku ale krew dzisiaj zacz臋艂a lecie膰. Si臋 zastanawiam czy to tak ma by膰...

Karolka84, dzi臋kujemy za powitanie 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Skwara takie fuczenie dzieciaczk贸w jest normalne moja Zuzka to mia艂a blisko miesi膮c 馃檪
A je艣li chodzi o kolki to u nas zacz臋艂y si臋 w zesz艂ym tygodniu czyli dopiero jak sko艅czy艂a 2 miesi膮ce. Kupi艂am Delicol i przesz艂o. We wtorek sko艅czy艂y mi si臋 kropelki i my艣la艂am, 偶e kolki nie wr贸c膮 ale jeden dzie艅 bez nich i my艣la艂am, 偶e Ma艂a si臋 zaryczy z b贸lu. M膮偶 pojecha艂 do apteki i po pierwszej porcji mleka z Delicolem p艂acz usta艂. Wi臋c w razie czego polecam te krepelki 馃榿
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja mia艂a kolki od pocz膮tku 3 tygodnia. No ale teraz to nie mam zadnych zarzut贸w. 馃檪 Lepszego dziecka sobie nie mog艂am wyobrazi膰... Nawert na karmienie musimy j膮 budzi膰 ale to akurat sprawia mi troche problemy bo leniwiec w nocy jestem 馃榿 馃榿 No i omin膮c tez nie mozna bo ma艂a musi na masie troszke przybra膰.
Ok. Zmykam spa膰... 馃檪) hehe Jutro rano do lekarza z ma艂膮 na kontrol臋.... Si臋 oka偶e kiedy pierwszy spacerek b臋dzie!!!!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie melduje sie ze 偶yje ale moje nogi spuch艂y mi przez noc tak ze ledwo chodze..najgorzej to ta skrecona kostka ..
Z malym mielismy problem贸w troche bo nic nie jadl caly dzien wczoraj i jeszcze o 00.30 siedzia艂am z polozna w domu i odsaczala mi na 艂y偶eczke moje mleko no ale zaczelo byc to bardzo nie przyjemne wiec m贸j jechal po sztuczne mleko..ma艂y dostal 5 ml i zadowolony 馃槈 ale potem budzil sie co pol godziny. W ko艅cu zdecydowal sie przyssa膰 do mnie o 4 nad ranem i teraz sie nie odrywa! A cycorki bol膮 oj bol膮 馃槈 Wazne ze brzuszek mojego serduszka pelny 馃槈

A wy jak sie czujecie?
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny! Wklejam ten sam post ktory napisalam na brzuszku, bo tutaj chyba juz czesciej zagladacie.
U nas wszystko ok, dzieciaczki spia, byla u mnie dzisiaj polozna srodowiskowa, Maluszek ma delikatna zoltaczke, ale nie mam sie martwic, od poniedzialku przytyl 330 gram, wiec pieknie przybiera na wadze Jteraz akurat oba moje skarby spia wiec mam spokoj, obiadek tez juz wstawilam, wiec odpoczywam. Super ze wszystkie zdazylysmy sie do Swiat rozpakowac i wrocic do domku CUDOWNIE!!!!!!!!!!!

Emilka wspolczuje porodu, strasznie sie wymeczylas, ale najwazniejsze ze z Wami wszystko ok
Anitek wracaj szybko do zdrowia !
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Cze艣膰 laski 馃檪
matko, jak tu dziwnie, nie umiem si臋 przyzwyczai膰 馃槷 mam nadziej臋, 偶e to kwestia czasu 馃槣
Ma艂a sobie grzecznie 艣pi, dzi艣 byli艣my u pediatry i wa偶y ponad 3300 haha 馃榿 ale co艣 ostatnio ma艂o mi zjada, to chyba przez ten zag臋szczacz do mleka. No nic, zam贸wi艂am butelki ze smoczkiem 1m+ i mam nadziej臋, 偶e jak szybciej b臋dzie jej lecie膰 to i wi臋cej zje. Bo teraz si臋 strasznie leni, je p贸艂 godziny albo i d艂u偶ej i nawet 90 ml nie zjada 馃え
A my z m臋偶usiem wybieramy si臋 dzi艣 na basen 馃檭 a Ala do babci 馃槣
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...