Skocz do zawarto艣ci

Ulewanie | Forum dla mam


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ulewanie trwa do teraz tylko ju偶 w du偶o mniejszym stopniu.. jak sobie radzi艂am?? zmienia艂am po kilkana艣cie razy ubranka.. potem kupi艂am mleko ar na jaki艣 czas pomog艂o, 偶e ma艂a wcale nie ulewa艂a i potem od nowa si臋 zacz臋艂o.. to przesta艂am kupowa膰 no i niestety dalej zmieniam ubranka 馃檪 tylko ju偶 nie tak cz臋sto, po sta艂ych posi艂kach nie ulewa mam tu na my艣li deserki i zupki. Po kaszce i kleiku te偶 mniej, no najwi臋cej z samym mlekiem mam k艂opot贸w, ale to ju偶 nie jest takie nasilone. Przede wszystkim maluszek, kt贸ry ma z tym k艂opoty powinien le偶e膰 z g艂贸wk膮 wy偶ej tzn. pod materac mo偶esz co艣 po艂o偶y膰 np. poduszk臋 lub kupi膰 specjalny klin sprzedaj膮 na allegro.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

joma napisa艂(a):
Blue dzi臋kuje 馃檪
Ja ju偶 przewertowa艂am tysi膮ce stron i wprowadzam r贸偶ne rady - z lepszym i gorszym skutkiem, a chcia艂am jeszcze pozna膰 Wasze do艣wiadczenie w tej kwestii.
Dodam jeszcze, 偶e karmi臋 piersi膮.


Ja nawet przez to p艂aka艂am 馃槣 musisz kontrolowa膰 wag臋 te偶, je艣li dobrze przybiera na wadz臋 mimo ulewania to si臋 nie masz czym martwi膰 馃檪 rad jest wiele, ale tak naprawd臋 to chyba nic nie pomaga to trzeba przeczeka膰 NIESTETY.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Joma zadbanie o pooorz膮dne odbicie po jedzeniu. 馃槈 Cho膰 i to nie zawsze pomaga艂o. A wtedy... cz臋ste zmienianie ubranek, jak radzi Blue, he, he. 馃榿 I latanie z tetrow膮 pieluch膮 na ramieniu. 馃榿
Te偶 by艂am tym za艂amana, ale ma艂y przybiera艂 dobrze na wadze, nic si臋 nie dzia艂o... Tak偶e zobaczysz to minie, nawet nie zauwa偶ysz kiedy, jak u nas. 馃お
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue samym ulewaniem si臋 nie martwi臋, bo wiem, 偶e p贸ki z wag膮 jest wszystko ok to jest to normalne, ale tego ci膮g艂ego przebierania i karmienia mam czasem do艣膰 - bo jak si臋 uleje to zaraz od nowa g艂odny i b艂臋dne ko艂o si臋 robi..
W przysz艂ym tygodniu wybieramy si臋 do lekarza i zobaczymy czy jest jaka艣 tego konkretna przyczyna czy po prostu taka "uroda"...skonsultujemy to z lekarzem i spr贸bujemy tego Nutritonu.

Sathi bez odbicia ani rusz , ale tak jak piszesz - nawet to czasem nie pomaga...
Pieluch tetrowych idzie nam masa...ju偶 nawet dokupi艂am 馃槈

Najlepszym sposobem jest nie przewijanie po karmieniu...ale jak tu dziecko z kup膮 zostawi膰 馃槥

A tak w og贸le to dzi臋kuje Dziewczyny - jako艣 l偶ej na sercu jak si臋 czyta, 偶e kto艣 to jeszcze przechodzi 鈽猴笍
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

joma napisa艂(a):
Blue samym ulewaniem si臋 nie martwi臋, bo wiem, 偶e p贸ki z wag膮 jest wszystko ok to jest to normalne, ale tego ci膮g艂ego przebierania i karmienia mam czasem do艣膰 - bo jak si臋 uleje to zaraz od nowa g艂odny i b艂臋dne ko艂o si臋 robi..
W przysz艂ym tygodniu wybieramy si臋 do lekarza i zobaczymy czy jest jaka艣 tego konkretna przyczyna czy po prostu taka "uroda"...skonsultujemy to z lekarzem i spr贸bujemy tego Nutritonu.

Sathi bez odbicia ani rusz , ale tak jak piszesz - nawet to czasem nie pomaga...
Pieluch tetrowych idzie nam masa...ju偶 nawet dokupi艂am 馃槈

Najlepszym sposobem jest nie przewijanie po karmieniu...ale jak tu dziecko z kup膮 zostawi膰 馃槥

A tak w og贸le to dzi臋kuje Dziewczyny - jako艣 l偶ej na sercu jak si臋 czyta, 偶e kto艣 to jeszcze przechodzi 鈽猴笍


Wiesz co swojego czasu ci膮gle k艂ad艂am po jedzeniu ma艂ej tetr臋 pod buzi臋, ale niestety teraz to ju偶 nie ma zastosowania, bo ona najzwyczajniej w 艣wiecie sobie to 艣ci膮ga tak偶e odk膮d zacz臋艂a wszystko chwyta膰 to ten pomys艂 odpada, a zacz臋艂a bardzo szybko. Wiesz jak mnie potrafi艂o dra偶ni膰.. przebra艂am.. a za minut臋 ca艂a zarzygana 馃檪 albo kupi艂am nowe ubranko.. wypra艂am.. nie zd膮偶y艂am ubra膰 2 r臋kawa a ju偶 mia艂a je obrzygane 馃檭 馃榿

Ma艂y ulewa normalnie czy to s膮 wymioty chlustaj膮ce pod ci艣nieniem?
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

joma napisa艂(a):
Mamusie napiszcie jak sobie radzi艂y艣cie z ulewaniem i jak d艂ugo to trwa艂o u Waszych Dzieciaczk贸w?


Matik ma 7 miesi臋cy i do tej pory mu si臋 ulewa... taka uroda - raz mniej raz wi臋cej..
jedyny spos贸b u mnie to da膰 mu pole偶e膰 zaraz po jedzeniu.. wtedy mniej. A jak go podnosz臋, np. do odbicia to masakra jest..
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
A kiedy przewijacie?
Bo u nas najwi臋ksze ulewanie jest w艂a艣nie przy przewijaniu i dzisiaj spr贸bowa艂am przed karmieniem (cho膰 krzyk g艂odowy by艂 straszny) no i dupka ju偶 czerwona, bo chcia艂am unikn膮膰 ulewania i spa艂 z kupk膮...ehhh
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

joma napisa艂(a):
A kiedy przewijacie?
Bo u nas najwi臋ksze ulewanie jest w艂a艣nie przy przewijaniu i dzisiaj spr贸bowa艂am przed karmieniem (cho膰 krzyk g艂odowy by艂 straszny) no i dupka ju偶 czerwona, bo chcia艂am unikn膮膰 ulewania i spa艂 z kupk膮...ehhh


No jak by艂a ma艂a to zawsze j膮 przewija艂am przed jedzeniem 馃檪 cho膰 krzycza艂a wniebog艂osy 馃檪 a teraz to zawsze po jedzeniu 馃槣 bo ju偶 tyle nie rzyga co kiedy艣. Niby ta przypad艂o艣膰 powinna "odpu艣ci膰" jak dziecko zacznie samo siada膰., ale czy tak jest naprawd臋 to Ci powiem za kilka mie艣. 馃お
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

joma napisa艂(a):
Blue a nie by艂o problem贸w z odparzeniami?


Ale gdzie? w jakim miejscu? raz w 偶yciu mia艂a pot贸wki na wzg贸rku 艂onowym, ale to na samym pocz膮tku, a tak to nigdy nie mia艂a odparze艅. No jeszcze pod szyj膮 od tego t艂uszczu ma takie zaczerwienienia, ale ju偶 nic z tym nie robi臋, bo to i tak nie zniknie no i to j膮 nie boli i wygl膮da prawie normalnie 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Kasiula napisa艂(a):
pod szyj膮 od tego t艂uszczu ma takie zaczerwienienia

posmaruj ja na noc w e miejsca sudocremem...


To nic nie pomaga ja ju偶 ze wszystkim cuduje 馃檪 przejdzie samo jak szyje uro艣nie - niestety. A uro艣nie jak b臋dzie mie膰 rok??
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
No niestety u nas pojawi艂y si臋 odparzenia po tym jak zostawi艂am Ma艂ego na drzemk臋 z kup膮 ehh....
Tak偶e nie ma wyj艣cia - przebieramy po karmieniu...

Tylko wczoraj spr贸bowa艂am odbi膰 i po艂o偶y膰 go na boczku na chwil臋 po karmieniu i dopiero zabiera膰 si臋 za przewijanie...no i musz臋 powiedzie膰, 偶e ulewania jakby mniej... 馃檪

No i osi膮gn臋li艣my sukces jednego ubranka przez ca艂膮 noc - bo zazwyczaj to przebieramy po 3 razy 馃槈


Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

joma moja tez ulewa masakrycznie. na poczatku panikowalam i plakac mi sie smialo, ale po jakims czasie do tego przywyklam 馃檪 a na noc zanim zasnie ma pieluszke w okol szyi a jak zasnie to ja sciagam (jak spi to nie ulewa na szczescie 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisa艂(a):
Kasiula napisa艂(a):
pod szyj膮 od tego t艂uszczu ma takie zaczerwienienia

posmaruj ja na noc w e miejsca sudocremem...


To nic nie pomaga ja ju偶 ze wszystkim cuduje 馃檪 przejdzie samo jak szyje uro艣nie - niestety. A uro艣nie jak b臋dzie mie膰 rok??


m贸j syn mia艂 to samo i ja smarowa艂am tylko oliwk膮 i przesz艂o 馃檪 ale nie ka偶demu dziecku pomaga
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

magda123 napisa艂(a):
Blue napisa艂(a):
Kasiula napisa艂(a):
pod szyj膮 od tego t艂uszczu ma takie zaczerwienienia

posmaruj ja na noc w e miejsca sudocremem...


To nic nie pomaga ja ju偶 ze wszystkim cuduje 馃檪 przejdzie samo jak szyje uro艣nie - niestety. A uro艣nie jak b臋dzie mie膰 rok??


m贸j syn mia艂 to samo i ja smarowa艂am tylko oliwk膮 i przesz艂o 馃檪 ale nie ka偶demu dziecku pomaga


Ok. dzi臋ki spr贸buj臋, oliwki nie pr贸bowa艂am tylko same kremy i ma艣ci.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...