Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

mia7 napisał(a):
Ja tez chce Bridesmaids - Nusia musisz mi podrzucic- ja mam samotny wieczor, tzn z corka moja nieodlaczna, maz w pilke gra co piatek, w TV nic nie ma do ogladania


to namow ja zeby juz wyszla 🙂 powiedz ze wujek jacek juz prawie ma wolne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
mia7 napisał(a):
Ja tez chce Bridesmaids - Nusia musisz mi podrzucic- ja mam samotny wieczor, tzn z corka moja nieodlaczna, maz w pilke gra co piatek, w TV nic nie ma do ogladania


to namow ja zeby juz wyszla 🙂 powiedz ze wujek jacek juz prawie ma wolne

Zgadzam sie,bo my tu wszystkie na Izunie czekamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
http://mojewypieki.blox.pl/2008/07/Plesniak.html

ide piec 😜

Najlepszego plesniaka robila moja mama 🙂 🙂W przyszlym tyg tez go zrobie 😁 Gosia wszystko z toba w porzadku?? 🤪 🤪 🤪 🤪

nie 🤨 ja tez Wam moge ciasto zrobic 🤪 zakalec sie nazywa 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia wstretna istoto! Ja mam diete,a Ty tu takie ciacha na zdjeciach podrzucasz....sie zaslinilam........ja tez uwielbiam ciasta mamy ale wielu innych potraw nie, bo niedosolone,bo czegos tam mi brak na talerzu,ja uwielbiam ziola,przyprawy....ona nie.
Gosia..a moze to Twoje podejscie sie zmienilo? Dojrzewasz kobieto hehhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dziewuchy Zuzia zezuje! jak ma blisko paluszki buzi to robi zeza, bardziej mam wrazenie prawym okiem albo jak jej butle daje to tez tak zezuje obawiam sie troche ..czy to w porzadku? od 2 dni tak ma. W sumie i stopy targa od 2 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
wlasnie dziewuchy Zuzia zezuje! jak ma blisko paluszki buzi to robi zeza, bardziej mam wrazenie prawym okiem albo jak jej butle daje to tez tak zezuje obawiam sie troche ..czy to w porzadku? od 2 dni tak ma. W sumie i stopy targa od 2 dni.

ja bym sie nie martwila bo z tego co wiem to do roku czasu moze zezowac 🙂 moja tez czasem swidruje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjoj nusia moja mama jeszcze robi takie kokosanki, ciasto jak na murzynek ale bez kakao i potem jak ostygnie kroi na kawalki obtacza w czekoladzie i w wiorkach kokosowych mmmmiodzio! moge pozrec cala duza blaszke naraz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry :*
Narobiłyście mi smaka teraz... ja bym zjadła taki sernik mojej mamy. Polany czekoladą i posypany wiórkami kokosowymi i taki mokry mmm eh dobra ,bo diete mi szlag trafi 😉
I tak dzisiaj zrobie sobie dzien dziecka,bo mam w planach zrobic lazanki dla calej rodzinki 😉ja tylko skubne troche ,ale ja je tak kochammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!
W ogole dziewczyny ja ostatnio cos odpadam.Syn mnie budzi codziennie o 5 rano i nie cchce sobie zrobic drzemki nawet i dopiero odplywa okolo 10 rano 😞 macie jakis sposob?Bo mala menda nie chce lezec tylko siadac i sie bawic ,juz nawet bajki nie pomagaja!
Gosia nie przypominam sobie,zebys do mnie dzwonila :P
A tak powaznie to jak sie rozmawialo z tesciowka?Nie bylo chyba tak zle? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia a o ktorej go kladziesz?Moze za wczesnie i sie chlopina do tej 5 wysypia?U nas noc calkiem niezla.Tylko 2 pobudki na placz i o 5:30 na karmienie i pospalysmy z tata do 7.Tata poszedl do pracy a my sie bierzemy za sniadanko.Maja jak tam tabletki,bo ja roznicy jak narazie nie czuje,apetyt dalej mi dopisuje 🤪 🤪 🤪Nusia jak tam plesniak sie udal?Rzuc nam kawalkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia no własnie szybko idzie spac zazwyczaj o 19 juz spi ,ale On sam tak odpada.O 18 zaczyna mi strasznie maruudzic ,wiec tak przed 19 robie Mu kapiel i zasypia od razu jak tylko mleko wypije. Wydaje mi sie ,ze to przez ze nigdy nie robi sobie drzemki tak okolo. np.17 w dzien spi mniej wiecej o 10 rano z godzinke pozniej na dpacerze dajmy na to z 1.5 godziny i potem nie chce spac i dlateg pewnie odlatuje szybko wieczorem.Nie wiem jak Go zmusic do takiej drzemki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia obawiam sie,ze taki ma zegar biologiczny 🙂 po prostu mniej spi 🙂
Monia tabletki luzik, nie mam gloda naprawde, moze to mi na podswiadomosc bardziej dziala ale dziala 😁 w sumie to wczesniej przed tabletkami zaczelam diete wiec moze i organizm sie przyzwyczail i ten ocet jablkowy popijam z woda on hamuje laknienie.
Zuzia sie znow lapie za stopy i przewala na bok heh
A ciasto bedzie tera za mna chodzilo dotad az go nie zrobie ! 😠
u mnie mam gratisa nocnego mala zasypia o 20stej i zarlo o 00.00, potem po 3 , pozniej miedzy 5-6 czasem jeszcze kimnie po tym, czasem nie......! nie bylo tego o 00.00 a ona sama sie budzi i wola bubu heheh memla bubu no i jak jej nie dac jesc hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzis deszczowo! ble same w domu Michal poszedl na 15h czyli wroci o 22giej.
Ja nie daje jej nic poza mlekiem narazie musze zlokalizowac ten alergen. Dzis juz prawie nie widac tylko czuc pod palcami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...