Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

dlatego ja powiedziałam na ostatniej wizycie,że nie daje rady z nim ćwiczyć, ponieważ dłuższy czas zajmuje mi ustawianie go do ćwiczenia niż ćwiczymy, no i powiedziała,żebyśmy przyszli jak Alanek już 1,5miesiąca będzie chodził..żeby zobaczyć czy jest ok.. no a powiedziała,że przy takim tempie to on w styczniu już chodzić może 😮 zobaczymy jak to będzie.
Wiesz jak ja piszę na tym wątku i czytam niektóre posty dziewczyn to dla mnie Alan to okaz zdrowia 😮 na początku był problem, bo rączki zginał tylko w łokciach i nie unosił brzuszka przez to ONM, ale teraz ja tam nic nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
Kasia czyli to będzie taka podróż poślubna ?Fajnie! Ale jakieś ciepłe kraje macie na myśli? 🙂
Ja z Radkiem będziemy mieć podróż poślubną z powrotem do Anglii :P


tak, to ma byc cos jakby podroz poslubna z Kaya 😉 myslimy wlasnie raczej o cieplych krajach, ale nie wiem, czy to juz przypadkiem nie bedzie poczatek sezonu... w ogole nie znam sie na tych miejscach i nie mam pojecia gdzie pojechac 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
Kasia a ja sobie doszlam o wniosku ze Twoja Kaya zabkowanie to przechodzi nadzwyczai dobrze 🙂


chyba raczej nie najgorzej, chociaz w pl strasznie w nocy spala, plakala....
w dzien ogolnie jest marudna zawsze do poludnia, jeczy itp.... polepsza jej sie po poludniu, wtedy ma zawsze super humorek.
tez daje jej czasem czopka, bo jest tak nieznosna, ze nie mozna z nia dac sobie rady.
teraz od ponad tygodnia ma katar i nie wiem czy to na zabki czy jest przeziebiona 🤢 przez to mi koncertuje zanim zasnie. jak juz strasznie kskrzeczy, to daje jej na smoczka gel na zabkowanie i zwykle pomaga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessu Monia wspolczuje !! a to trzeba zniszczyc myszola bo jak sie wyrzuci to wroci . A odnosnie klapy w kiblu to prawda one w kanalizacji zyja i dlugo pod woda wytrzymuja, wtedy jak mieszkalam w tym domu,gdzie na strychu mnie cos straszylo to sie obczytalam o szczurach i ogladalam na youtubie wszystkie programy szczuroplap, to sa menty bardzo inteligentne......bardzo.
U nas tez wieje , rano padalo, po poludniu ma padac....ehhhhh ja nie chce k...wa znow w domu siedziec bo oszaleje!!!
Michal poszedl po pampki juz 3ki max 🙂 ( nie wiedzialam,ze takie sa :P) i mam ....hmmm mialam zamiar pokupowac reszte pierdulek do paczki tzn. m.in. papier do pakowania. Nie lubie pogody, nieeee lubie!!!
Zuzia znw tylko raz sie obudzila okolo 3ciej i pozniej po 5.30 chyba juz sie normuje...oby 🙂
Kasia takie wycieczki to moze przez thomasa cooka ,my od nich lecielismy i wszystko bylo fajnie,sprawnie zalatwione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszna Kaya 🙂 a snug to taki slimak bez skorupki:P
Kasia jezeli chodzi o tropiki to sezon huraganowy rozpoczyna sie koniec maja i konczy w pazdzierniku 🙂
najlepiej z malusia tu gdzies blisko jechac np hiszpania 🙂 a sezony wakacyjne dla angoli sa w tedy kiedy dzieciaki maja wolne od szkoly i w tedy nie warto sie nigdzie pchac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohyda........snugi?!!!!! fuuuj....
a Kayka nie wyglada wcale na zasmarkana!! 🙂 lobuziara mala, takie ma bystre oczy hehe, jeszcze za nia nie nadazysz!!
A ja bylam na miescie juz blizej konca tyc podarkow ehhh,
chce zrobic mojemu tacie kubek z malej portretem ale bylam i facet czeka na kubki jutro powinny byc.....
Nusia a pamietasz te kartki z wizerunkiem malej , gdzie chcesz to zrobic? robia w bootsie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja jeszcze sie nie rozgladalam za tymi kartkami 🙂
Widzialam Ize 🙂 Jest taka malusia ze balam sie ja wziasc na rece:P mam zdjecia, potem wrzuce. Asia czuje sie swietnie i w ogole nie wyglada jakby wczoraj rodzila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/412/dsc1216k.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9707/dsc1216k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...