Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Nudata strasznie sie podrapal 😞 😞 Maryla tez sie drapala i krwawila, ale nie az tak. Badz stanowcza u lekarza i powiedz ze chcesz zeby cie umowili z dietetykiem. Albo idz do poloznej, nas wlasnie polozna umowila z dietetyczka. a w marcu idziemy do alergologa. wszystko tutaj trzeba na upartego zalatwiac. mi przez 6 miesiecy wmawiali ze stan skory Maryli to egzema od wody 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata i odstaw na razie wszystkie smakowe kaszki itp. wszystko moze go uczulac, nam w polsce powiedziano ze nawet jablko czy marchewka.
i nie jestes zla matka. a ze maz ci tak powiedzial to ze zdenerwowania pewnie, bo przykro jak maluch tak sie meczy.
a moze warto teraz pojechac do szpitala na emergency?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ja ogladalam shelter, nie pamietam o czym byl hehehe
MartaMay witaj !!!! Ale masz maluszka!!!!!
Nudata dokladnie !!! idz nawet jutro do health visitor i zazadaj wizyty u dietetyka bo se w huja leca juz za dlugo.....biedny.....
ja wybawilam Zuzuchne to mi na podlodze zasypiala,Nusia a ta krowke w lumpie wlasnie kupilam!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu lekarze wszystko zlewaja. na dietetyczke spoko trafilam. najpierw wyslala list do gp zeby przepisali mi mleko, a pozniej wymusila na nich wizyte u alergologa 😉
jedna z gp to mnie sie nawet pytala "po co Maryli takie mleko" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Sylwuchna przyszla nas poczytac 😜 wlaz babo i pisz co u Ciebie! jak Ci sie w Pl marznie?? 😁 bez kitu tam dopiero mroziska.....


no wlasnie pisac nie moze bo jej paluchy zamarzly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry laski :*
Dziekujemy za zyczenia !
Nusia wlasnie od poczatku ciagle byly podejrzenia,bo ona nie chciala sie poddac temu wykrywaczu klamst! dziwna jest cala ta sytuacja.Za duzo znakow zapytania... tylko nie moge myslec co z ta malutka dziewczynka sie stalo.
Ale mimo wszystko... mówią ,zę matka była w szoku! I tak dla mnie dziwne jest to ,że nie zadzwoniła na pogotowie tylko niby wziela dziecko i porzucila gdzies w parku... o ile jest to prawda! Ciezko jest cokolwiek powiedziec teraz ,bo tak na prawde nikt nie wie do konca co sie stalo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Sylwia, nie powinnismy oceniac ale ciezko jest nam matkom zrozumiec ze nie probowala ratoac dziecka chociazby wlasnie przez wezwanie karetki. i pomyslcie teraz ze komus na prawdeporwa dziecko, myslicie ze znowu ludzie beda chcieli pomoc je odnalesc przez np rozsylanie zdjec po facebooku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ,a co do mrozów to ja nawet nic nie piszę... teraz jest u mnie -22 🤪 idzie zamarznąć!
U nas ogólnie wszystko w porządku. Miałam już pierwszą jazdę i bardzo mi się podobało 😉 Instruktor mnie pochwalił ,że jak na pierwszy raz dobrze mi poszło hehe ale nie mówiłam Mu ,ze caly czas jezdze ze znajomymi i sie ucze :P Musze zdac za pierwszym razem,bo nie bede miala pozniej czasu....
Milanek mi rosnie ,lobuzje,7 zabek idzie! Nie wychodze z Nim z domu poki co ,bo jest za zimno 🤢
Podczytuje Was sobie i widzialam min. zdjęcia Patriczka! Ta słuzba zdrowia w uk jest na prawde popierzona! Nudata moze popros mame ,zeby pokazala zdjecie lekarzowi w Polsce ,powieidziala o co chodzi i moze on cos poradzi.
Poczytalam sobie Was troche i zycze i mamuskom i dzieczakom zdrowka :* Musze na bieżąco tutaj zagladac ! Pozdrowionka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 Zuzia dziekuje za zyczenia....a co do Madzi to mi ryczec zachcialo jak Michal mi powiedzial co przeczytal....bez komentarza nie mamy pojecia co ona czula przeciez....ja bym napewno zwariowala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...