Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Hej
kurcze mojemu już rzęzi w klatce piersiowej. Mam dość tych zapaleń 😞 jest właściwie ciągle chory od grudnia 😞 teraz nie wiem czy ciągnąć go do polski, na srodę mamy bilety. Smaruje go, oklepuje, sciagam katar i inhaluje, ale on wydaje mi się ma jakąś skłonność do tych chorób 😮
nusia właśnie się zastanawiam czy brać chustę- w sumie szybko wiąże więc może jest sens. z drugiej strony, dziadek sypnął na nosidełko. Ale zawsze można coś innego kupić 😁
malinko 😘
MadziaW jak tam Jared się czuje? Krzyś miał pierwszy katar potem kaszel jak miał 3tyg. Ciągle mu nosek odciągałam fridą- przed odciągnieciem psikałam w każdą dziurkę disnemar. Właśnie w zaparowanej łazience z nim siedzieliśmy i ciągle w pionie staraliśmy trzymać. Wtedy jeszcze nie posiadałam, ale już mam i polecam kupić-Nebulizator. świetne urządzenie przydatne dla całej rodziny. Na katar/nawilzenie nosa/nawilzenie gardla używasz samej soli fizjologicznej. A jak coś się dzieje z gornymi drogami oddechowymi- wtedy lekarz przepisuje wam lekarstwa do nebulizatora (np atrovent pulmicort). Wiekszosc lekarzy stara się obecnie na wszelkie choroby drog oddechowych stosowac wlasnie inhalacje, bo jednak lekarstwo wdychasz od razu tam gdzie jest potrzebne. Pamietaj też zeby duzo oklepywać plecki przy katarku, po prawej i po lewej ale nie po kregoslupie. Dzięki temu wydzielina nie bedzie przedostawac sie do pluc/oskrzeli. Ja właśnie zaniedbałam oklepywanie teraz przy katarku i już się coś dzieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
jem cesar salat z pierogami ruskimi - nieziemskie polaczenie 😁

hahaha nusia a okres dostałaś ?? 😜 😁 🙃 hahaha



hahha no wlasnie nie, ale nie moglam sie zdecydowac co chce bardziej:P
ja mam czesto tak, ze jak jakiegos smaku mi za duzo to musze przegryzc czyms innym. np w tlusty czwartek sie najadlam tylupaczkow, ze zagryzlam makrela 😜


hhhhhmmmmmmm wiesz ja jeszcze znajdę jakie małe ubranka po Alicji chcesz ?? 😁 😁 😁 hahaha

a tak serio to tez tak mam czasem. Jak mam ochotę na kilka rzeczy na raz to wtedy pojadam każdego po trochu i nie ważne, że smak się miesza hihihi


spadaj mloda:P ubranka zatrzymaj sobie. ty jeszcze jestes w wieku reprodukcyjnym a ja juz na emeryture zaraz 😁


hahaha ja też za nie dziękuję na najbliższe lata 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu - a ten nasivin mozna kupic w UK? Wiesz, co z Jared'em w zasadzie nie najgorzej (zeby nie zapeszyc), bo on normalnie je, normalnie oddycha (w zasadzie ciezko by mi bylo cokowiek sciagnac 😮 nawe nic mu tam nie charczy specjalnie jak oddych tzn tak jak maluchowi ), juz nawet nie kicha, tylko doslownie od czasu do czasu zakaszle, no, ale jak zakaszle, to mokry kaszel jest, ale kaszle bardzo rzadko. Nie przeszkadza mu ten kaszel wlasnie w jedzeniu czy spaniu i zachowuje sie tez normalnie (np nie placze,bo cos mu dolega - zupelnie jakby nigdy nic). Poki mu to nie minie, to wsadzilam koc pod materac w llozeczu, zeby glowke mial wyzej, w ciagu dnia zamiast w koszu (bo tam materacyk jest taki wiotki, wiec nie dam rady nic w sadzic, musial by na plasko lezec), to wsadzam go do fotelika od auta, bo to jest czesc wozeczka i tam nie lezy na plasko. Nie bujam go, zeby sie nie przyzwyczail, ale moze cos pomoze tymczasowo 🥴 No i oklepywac tez faktycznie bym musiala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia ja mam nasivin ale z Polski kupilam jak bylam.
Malinko ja sie wymadrzac nie bede bo sama w toksycznym zwiazku jestema dzis jest ten gorszy dzien wiec lepiej sie nie odzywam bo to nie bedzie obiektywne.
Mala pokrywe od kosza do prania sciagnela przyniosla do salonu i weszla do niej i oglada baje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mala padla i chmuryburzowe opadly. musze jeszcze poprzegladac jej male ciuszki bo jutro moze przyjdzie kolezanka z 8miesieczna cora poprzegladac co DOPRANEGO zostalo hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
No i mala padla i chmuryburzowe opadly. musze jeszcze poprzegladac jej male ciuszki bo jutro moze przyjdzie kolezanka z 8miesieczna cora poprzegladac co DOPRANEGO zostalo hehe


Hahaha skąd to znam. Ciuszki wydaje teraz brata córeczce ale wiele rzeczy wyrzucam tak są zniszczone od plam po jedzeniu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda prosze :
http://www.sloneczko.co.uk/katar/1558-nasivin-soft-001-krople-do-nosa-dla-niemowlat-od-3-mies-zycia-5ml-5909990909513.html
ale moze w pl sklepach gdzies jest bo tu jest drogi i jeszcze przesylka znajac zycie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Ja mam wstręt do szarego mydła BIAŁY JELEŃ hahaha - po porodzie używałam go do podmywania i po prostu zapach tego mydła mnie odpycha hahaha
Ja tego nie próbowałam, ale tak to gotowałam ubrania, dosypywałam sody do prania, vanisha do ubrań i nic... 🙃


no wlasnie, a bialy jelen dziala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/NASIVIN-SOFT-0-025-10ml-Nasal-Spray-CHILDREN-1-6-YO-BETTER-THAN-OTRIVIN-ALLERGY-/111005091249?pt=UK_Health_Beauty_Over_The_CounterMedicine_CA&hash=item19d86b45b1

na ebayu tez mozna polskie produkty znalesc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...