Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Nusia juz mowilam Moni o tych urokach 😜 a zakwasow nie mam o dziwo.........ale pije ten ohydny lemsip po 20ml i az mnie w klatce boli on jest taki okropny i kicham po nim jeszcze bardziej bo mietowy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Maja to dawaj dzisiaj druga serie z Chodakowska 🙂
nie wiem czy wam pisalam juz. Manka wywalila poduszke i spi na plasko. przesypia cale noce i wlosy jej sie nie dreduja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tez wywale Zuzi poduszke bo to samo sie robi z tylu.........a ona ma juz loczki..
Nusia zrobie duga serie napewno moze teraz jak mala zasnie ale cholera to kichanie mi przeszkadza.
a Ty co z nia cwiczylas? ja wlaczylam sobie na tv ta serie z gwiazdami masakra pierwsza czesc i pol drugiej i poleglam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A myslalam,ze gorzej byc nie moze...a jednak..w nocy doszly wymioty a od rana rozwolnienie..wszystko doslownie jest zasrane!Nie wyrabiam z przebieraniem.jutro mamy znowu wizyte u gp o alergie to pocisne i o to.dziewczyny ostatnio nam Piotrek wosk przelal i krotko po tym julia dostala goraczki i ciagnie sie to do teraz.nie wierzylam w takie rzeczy ale ostatnio zmieniam zdanie...nie daje juz rady..a w czw kontrola w GOSH.Mam schize bo Julia od operacji jak biega to nozki do srodka stawia...ehhh ja kiedys w wariatkowie wyladuje...sory za bledy z tel pisze.madzia dzieki za linka.tak obta strone mi chodzilo.Nusia nie ma za co.ja czesto fajne rzeczy na tej stronce znajduje.lece bo mala znowu posrana od gory do dolu.dalam jej wegiel w plynie dla dzieci oby szybko pomogl.i jazda jest bo we 2musimy Jule trzymac zeby antybiotyk jej dac bo nic nie idzie jej wcisnac..Bogu dzieki duzo pije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu napisał(a):
Monia ja nie wiem jak Ty dajesz radę kobieto! ja to bym chyba się zaryczała 😞 sama już czasem mam tak przy Krzysiu...
No i muszę się pochwalić, przebił nam się dziś ostry koniuszek pierwszego ząbka 😁


to moze dlatego tak bidulek plakal i nie chcial jesc?!?!?

Gratulacje Krzysiu!!!

Przy okazji marylu, jesli to rzeczywiscie z zabkowania bylo, to jak sie powtorzy byc moze mozesz mu dac Calpolu troszke, zeby zlagodzic bol 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
jestem taka zdolna, ze zepsulam sobie sniadanie i to taka owsianke z torebki co sie w mikrofali robi 😁 doprowadzilam ja do eksplozji 😮


😁 😁 😁

ja kiedys madrze sobie chcialam jajko podgrzac w mikroweli (dopiero co kupila mama) i mi jajo eksplodowalo 😁 Pozniej w instrukcji przeczytalam o produktach, jakich w mikro podgrzewac nie wolno 😁
to bylo dawno temu i nieprawda 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
chyba tez wywale Zuzi poduszke bo to samo sie robi z tylu.........a ona ma juz loczki..
Nusia zrobie duga serie napewno moze teraz jak mala zasnie ale cholera to kichanie mi przeszkadza.
a Ty co z nia cwiczylas? ja wlaczylam sobie na tv ta serie z gwiazdami masakra pierwsza czesc i pol drugiej i poleglam 😁


Maja ja sobie wlasnie dzisiaj shape z plyta z tej serii kupilam i maz mnie wysmial. stwierdzila, ze daje mi raz gora dwa razy ze ja w ogole wlacze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu powodzenia 🙂 dasz rade napewno oby tylko opoznien nie bylo..
Aisak jak Ci idzie Chodakowska? bo ja tyz zaczelam i mi wstyd bo odpadam po 15 minutach.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale naskrobalyscie tutaj 🤪
Nie nadrobie teraz wszystkiego dokładnie , ogarnelam tylko mniej wiecej.
Maryli życzę powodzenia w podróży , Kasi i Maji powodzenia w ćwiczeniach i Nusi chyba tez ? 😮
Moni z Julcia .... 😘
Reszty nie pamietam. ☺️
Pamiętacie , jak szukałam do Kayi pokoju zaslonek i przykrycia na łóżko ? I znalazłam 🤪





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Maja witaj w klubie ja też po 15 minutach odpadam i nie mogę oddychać. Robię dwie serie dziennie po 15 minut aby wyszło 30 minut dziennie. Wstyd się przyznać, ale nie wiedziałam, że ze mną aż tak źle 😞
Kasia komplet bardzo w moim stylu 😁 Śliczny 🙂
Maja z tymi ich podatkami 😠
Ja przed ciążą chciałam założyć self employe złożyłam papiery ale nigdy nie dostała odpowiedzi czy mi go założyli, nie dostałam listu z opłatami czy coś takiego po prostu zero odpowiedzi nagle ostatnio chyba tydzień temu przysłali mi list, że mam prawie 1300 funtów do zapłaty za self employe bo niby przyznali mi go a ja nie płaciłam składek !! Dzwoniłam tam i powiedziałam, że nawet grosza nie dostaną bo nie dostałam wtedy żadnej odpowiedzi, że nie poinformowali mnie jakie są opłaty itp. a teraz nagle się im przypomniało. Powiedziałam, że jeśli oni zaczną być w końcu odpowiedzialną instytucją to nie będzie takich cyrków. Barany 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
Maja to jakim cudem znowu cos naroslo skoro pobierali podatek 😮
u nas dzisiaj znoajoma byla z trzylatka i dziewczyny sie wyszlaly. manka w minute padla a ja ide grzyba szorowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pisalam 1400f z groszami. Niewazne jakos splacimy pracodaeca sie nie wywiazal ale to nasz interes tego pilnowac taki powiedzieli w HR. no i prawda co rok mozna bylo sie rozliczac a jak nie too oni co 5 lat rozliczaja i wlasnie rozliczyli...
Monia dalej z Jula w szpitalu. Niby wiedza co jest ale nie sa pewni i jeszcze nie jest do konca zdiagnozowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to dziwne, że szef nie rozlicza. Najczęściej firma sama rozliczna pracownika.
Biedna Monika i Julka 😞 Ciągle coś - Monika jest na prawdę bardzo silna psychicznie bo ja bym dawno wysiadła.
Mnie rozbiera na dobre przeziębienie 😞 A Maniek jutro do pracy i nie wiem jak dam radę bo Ala ostatnio przechodzi sama siebie aż chce mi się momentami płakać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...