Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Ach, prosze Cie bardzo Monia! 🙂

Ja tez kocham Deichmanna i chyba nie bylo w UK - tzn moze i byl, ale na bank nie bylo online. No wiec sobie wyobraz moja reakcje jak sie okazalo, ze sprzedaja przez neta! 🤪 Tak, jak Ty! 😁 I jestem z ego faktu taka szczesliwa... 😜 😉

Jeszcze mogiby w sklepach (takch jak tesco np) sprzedawac produkty papiernicze/biurowe z Herlitz'a 🙃 Niemiecka jakos i w ogole Herlitz jest superowy! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia taka płyta kiedy jest czarna, błyszcząca to na 100% ma się pewność, że prędzej czy później będzie zarysowana itp. jak znajdziesz produkt do jej czyszczenia to daj od razu znać 😁
Ja chce z Beko bo Beko mam już lodówkę tylko kuchnie chyba srebrną ponieważ okapnik będzie srebrny a więc niech pasują kolorami do siebie 🙂
Kurcze Madzia ale jesteś MAŁPA ! I co ja teraz zrobię jak te buty takie tanie ! Maniek mnie zabije bo będę chciała kupować 😜 🙃 haha Tą drugą parę mam podobne i to dwie pary także spoko, ale te pierwsze są bombowe i za 6 futnów 😮
Z tego co ja wiem to Dichman ma stronę internetową dobre 1,5 roku bo jakoś tak wtedy Ali kupowałam kozaczki i dziewczynom linka dawała ze strony internetowej Dichmana. A sam sklep u mnie w mieście to jest hoho i jeszcze dłużej haha ale ja tak na dwa razy lubię buty z tego sklepu są tylko pojedyńcze pary co mi wpadną w oko, ale lubię buty dla Ali - są ładne i tanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ej, a wiecie co? Wczoraj ogladalam taki program History Cold Case i tam bylo o tym, ze znalezli szczatki i robili badania kto to, co i jak itd.. I sie okazalo, ze to byly szczatki kobiety sprzed 2000 lat, ale co wiecej, obok jej szczatkow, byly tez szczatki...jej dzieci 😞 Jak sie pozniej okazalo (tzn z badan dna, z pozycji, w jakich lezaly szczatki itd), to to byla kobieta ciezarna.... z trojaczkami. W dzisiejszych czasach taki porod na bank bylby rozwiazany poprzez cesarke, ale wtedy poloznictwo nie bylo na takim etapie jak dzis. No i wiecie co najprawdopodobniej sie stalo? Kobieta zmarla w trakcie porodu 😞 Donosila dzieciaczki do full term i zaczela rodzic. Urodzila pierwsze dziecko, ale to, ktore bylo w drodze po nim bylo w ulozeniu posladkowym dupcia w dole i ona najprawdopodobniej nie umiala tego dziecka urodzic 😞 Dziecko nr 2 swoja pozycja blokowalo wyjscie dziecku nr 3, jednoczesnie matka nie umiala dziecka nr 2 przez to jego ulozenie urodzic i ponoc w takcih meczarniach mogla spedzic nawet 2-3 dni 🤢 😞 Poniewaz ona sama byla w czasie porodu wycienczona, calkiem mozliwe, ze nie bylo tez kogs, kto by wykarmil dziecko nr 1 plus inne jeszcze czynniki sprawily, ze i dziecko nr 1 zmarlo. Kobieta w tych niesamowitych meczarniach zmarla zanim udalo jej sie urodzic pozostale dzieci, wiec dzieci nr 2 i 3 zmarly bedac jesze w lonie 😞 Dziecko nr 2 urodzilo sie najprawdopodobniej po smierci matki. A to bylo mozliwe dzieki kondensacji gazow w jelitach (co sie dzieje po smierci w trakcie rozkladu 🤢) no i wtedy juz obnizonej wadze dziecka nr 2, i parcie tych wlasnie gazow spowodowalo, ze dziecko w koncu zostalo samoistnie wypchniete poza lono 🤨
Niesamowite jest, co wiedza dzis i technologia moze zbadac itd, ale jednoczesnie strasznie przykra jest historia tej kobiety 😞 Jakie szczescie, ze zyjemy w czasach, w jakich zyjemy jesli chodzi o postep i rozwoj medycyny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja wlasnie nie wiedzialam, tzn jak sprawdzalam, to nie bylo, a pozniej juz nie sprawdzalam - az do niedawna, nawet nie wiem czemu 😜 A u nas w miescie niestety deichmana nie ma, buuu 😞
Te buciki teraz taie tanie, ale trzeba sprawdzac rozmiary, bo mojego np juz nie ma, a ja za niedalam tez nie duzo, bo jakies chyba 12 funtow a za te drugie nieco ponad 8, wiec tez tanio 😉

Co do produktu do czyszczenia, to jak juz kupisz ta kuchnie, to w instrukcji powinna byc osobna sekcja odnosnie czyszczenia itd i tam byc moze bedzie podane dokaldnie co uzywac. U nas w naszej instrukcji jest podane, nie pamietam co, ale na necie podaja Hob Brite.

A co do czyszczenia jeszcze to podam Ci link do fajnego fora z moneysavigexpert:
http://forums.moneysavingexpert.com/showthread.php?p=284720

swoja droga polecam zarejestrowac maila na moneysavingexpert, bo bardzo fajne rady daja i aktualne oferty z roznych dziedzin - cokolwiek oszczedzi kase, od ubezpieczen, oszczednosci isa, voucherow, kuponow i wiele innych. Mail przychodzi na skrzynke chyba raz na tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
rozm. 3 czyli 36 - szczesciara! Te sa zawsze na wyprzedazy! 😉Nawe teraz z tego deichmanna 😲


Hihihi wiem 😁 Już sprawdzałam 😁 😁 Trzeba tam konto założyć żeby coś kupić ?? Bo mi się te szpilki musztardowe podobają za niecałe 4 f 😁 Takich nie mam jeszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Aisak a Zaklinaczke na zalukaj.pl mozna ogladac ale musisz sie zalogowac ale to nie problem nie ? 😉


Hihi pewnie, że nie 😉 Zrobię to dzisiaj a jutro zacznę seans bo akurat M na noc do pracy dwa dni 😁
A ja czekam nadal na pączki 😠 Już mi język wpadł w tyłek ... 🙃 A tu opóźnienie w dostawach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo 🙂
bylam w sklepie po drozdze i pani chciala mi paczki wcisnac bo zamowili 700 🤪 a ja mowie, ze robie sama ale jak nie wyjda to wroce 😉
chwile grozy dzisiaj w sklepie przezylam. w h&m przy kasie Maryla mi nagle zniknela. doslownie na sekunde ja spuscilam z oczu. jak zobaczylam, ze jej nie ma to krzyknelam MARYLA tak glosno, ze babka przy kasie podskoczyla. a Manini sobie grzecznie stala kolo wozka, a ja jej nie widzialam, bo plaszcz mialam przewieszony i ona pod tym plaszczem 🥴 ale normalnie mowie wam serce w gardle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...