Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

a to dobre 😁
Jezuuuluuu mala wstala wczesniej niz my ciemno jeszcze bylo ale wzielam ja do nas i polezala ze mna z moim tel bo tam mam zdjecia Mariana 😁 balwana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
MajaCh napisał(a):
No Kasia przeciez wszyscy Anglicy sie jaraja Beckhamem nie ? 😁

Tak, ale odpowiedz brzmi - False , no Anglicy maja swoja druzyne ale wielki brytania nie 😜


ale kurka podchwytliwe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja zapomnialam wczoraj napisac, ze pokoj bomba i Zuzia jak przedszkolak wyglada 😁

dzwonilam do szpitala i powiedzieli mi ze spotkanie odwolane, bo lekarza w tym terminie nie bedzie 😮 super. pytam sie babki czy moze mi zagwarantowac, ze w maju spotkania tez nie odwolaja a ona na to ze nie moze mi dac takiej gwarancji 😁 super chruper.
wymyslilam, ze zapisze sie na spotkanie do naszej dietetyczki, bo juz dawno u niej nie bylysmy i z nia porozmawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia a nie masz pytania czy anglicy to niechluje i brudasy:P
normalnie jak patrze na niektorych to sie dziwie, ze na takich stanowiskach sa. np przed chwila koles z wiadomosci czekal na goscia na recepcji i sobie beknal i to nie tak, ze mu sie odbilo i przeprosil czy sie zawstydzil. normalnie burknal jakby kuzwa w domu byl... a drugi szef wszystkich szefow w jeansach za krotkiich i butach starszych ode mnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry! 🙂 🙂 🙂prace dzis zaczynam trzymajcie kciuki... 🙂sorki ze sie nie udzielam ale ostatnio mialam troszke problemow...ale to juz za mna wiec nie wazne... 😉pozdrawiam i milego dnia wam zycze 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj wieczorem odpowiedziałam na 200 testowych pytań i 10 miałam błędnych, to mi daje nadzieję ze moze mi sie uda 😉 a jaka wiedzę teraz posiadam 😁 nawet wiem o co chodzilo z tymi sufrazystkami i od kiedy kobiety mogly sie rozwiesc i ze uk nie ma konstytucji na piśmie i....moge jeszcze wiele.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Julii jest o tyle lepiej,ze sie nie drapie i na buzi nic wiecej nie doszlo,ale pupa(od zewnatrz nie pomiedzy posladkami) jest cala rozpalona,czerwona,podrazniona w rankach i pryszczach 😞 I widac,ze ja to boli,a pani dr nie dala nam nic na te podraznienia.wszystkie leki sa na alergie 😞 Jutro wracamy do domu to pojutrze pewnie gp odwiedze jak poprawy na pupie nie bedzie.Wiem,ze to od razu nie zejdzie,ale mam wrazenie,ze miejscami jest nawet gorzej na dupsku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale ona ma to na pupie tam gdzie sie pampki koncza i od wczoraj na buzi,dlatego wlasnie chusteczki obstawiam...juz nigdy wiecej nic jej nie zmienie.Kupilismy chusteczki ostatnio w sainsburrys na promocji,bo nam sie do asdy wieczorem po te co zawsze jechac...a te z sainsburrys juz wczesniej uzywala i bylo ok,tylko opakowanie sie zmienilo i pewnie jakis skladnik.Bidulka moja pierwszy raz w zyciu ma problem z czyms takim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Dlatego js Kayi w ogole nie zmieniam chusteczek, zawsze ma pampers sensitive. Kupujemy wiecej jak jest promocja 10 £ za 12szt


Maryla tez tych uzywa. ostatnio kupilam jej huggisy i zuzylam je do wycierania kurzu itp:P Manini od razu miala pupe podrazniona...
Monia niech pochodzi troche bez pampka i sprobuj moze starych metod jak kapiel w krochmalu albo maka ziemniaczana na dupke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
Melduję się 😁
Maja niestety u mnie w domu dla mojego M obiad bez mięsa to nie obiad a więc nie poratuję Cię przepisami bezmięsnymi 😞
Kasia ja też używam te chusteczki z Asdy 12sztuk za 10f
Monia biedna Juleczka 😞 Buziaki dla Niej 😘
Malinka gratuluje pracy ! 🙂 Kurcze tylko ja nadal szukam jak ten baran 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie dobre CV ale Nusia najczesciej nie chca CV tylko zeby Apllication Form wypelnic ,a CV to juz na rozmowe zabrac....przynajmniej u nas tak jest.
Dola mam jakiegos, chodze i becze po kátach moze to czas kiedy powinnam miec okres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
No dokladnie dobre CV ale Nusia najczesciej nie chca CV tylko zeby Apllication Form wypelnic ,a CV to juz na rozmowe zabrac....przynajmniej u nas tak jest.
Dola mam jakiegos, chodze i becze po kátach moze to czas kiedy powinnam miec okres.


ja tak przedwczoraj sie czulam, moze to przesilenie jakie czy cus:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CV raczej takie normalne mam. Nie mam za dużego stażu a nie wpisała prac gdzie robiłam przez agencję i 2 dni tu 3 dni tam ... U mnie to różniej raz aplikacje a raz chcą aby CV wysłać. Muszę popracować jeszcze nad tym CV bo wysłałam chyba z 40 i nic ehhh muszę w końcu osobiście pochodzić po miejscach które mnie interesują i poroznosić CV sama.

Maja każdy ma takie dni 😉
Mnie dzisiaj boli głowa bo wczoraj ostro popiłam ehhh a dzisiaj umieram na głowę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewuchy jak pijecie alkohol to nie macie schizy, ze cos (nie daj boze) stanie sie dziecku i trzeba bedzie do szpitala jechac, a tu rodzice pod wplywem 😮 bo ja wlasnie takie jazdy mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...