Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
tamten link nie chcial mi wchodzic

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/20130202125239.png/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1652/20130202125239.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


U Kayi też Hello Kitty rządzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Asiak my w one bed mieszkamy i poki co nie zanosi sie zebysmy sie wyniesli z Londynu... a w pl moja mama wynajmuje 3 pokojowe mieszkanie bo puste stalo


Ehhh to rozumiem Cie doskonale. Ala już była na świecie jak mieszkałam w takim mieszkanku. Pomieszczenia mikroskopijne były w kuchni chyba 3 szafki podwójne jejku mieszkanie dla szczupłych ludzi to było bo gruby w pewnych miejscach by się klinował 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Maja, u mnie tez trzeba pomalowac lazienke, bo wyglada obrzydliwie 😠
Kasia i Maja - sliczne pokoiki waszych ksiezniczek 🤪


U mnie w łazience ściany wołają o litość i remont haha teraz są wybielone ale krzywe, że 😮 🤪 hahaha


a po co ci proste sciany w lazience, fale namaluj i bedzie git 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne pokoiki bardzo mi sie podoba fiolet taki u dziecka w pokoju ale ja juz nie chce sie bawic w malowanie po poprzednim mieszkaniu......i panele duzo zmieniaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Maja, u mnie tez trzeba pomalowac lazienke, bo wyglada obrzydliwie 😠
Kasia i Maja - sliczne pokoiki waszych ksiezniczek 🤪


U mnie w łazience ściany wołają o litość i remont haha teraz są wybielone ale krzywe, że 😮 🤪 hahaha



hahahaha to jest myśl - będę mieć orginalne ściany w łazience 😁

Ja kocham filet na ścianach ale ten kolor jest zarezerwowany u mnie do sypialni i antyczne złoto - ja już mam wizje buhahahaha zrealizuje je tylko za kilka lat 😁 😁 😁
a po co ci proste sciany w lazience, fale namaluj i bedzie git 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Nusia ale jakie te filety lubisz 😁 hahhahaha kuciakowo czy rybke 😁 😜 😜 😜 😜 😉


nie rozumim:P


Mai chyba chodzi o to co lubisz bardziej filet z kurczaka czy ryby ? 🙂



hahaha juz doczytalam, Aisak to powinno byc do Ciebie, bo napisalas, ze lubisz "filety" na scianach zamiast "fiolety":P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
Maja jak juz je ustawisz to pstrtyknij zdjecie 😉
a ja mam nerwa. czekalismy prawie rok na Maryli wizyte w szpitalu w zwiazku z jej alergiami. dzwonilam do nich w zeszlym tygodniu by potwierdzic godzine, a wczoraj przyszedl list informujacy, ze wizyta zostala odwolana i nastepny wolny termin w maju!!!!!! juz sie nie moge doczekac by jutro do nich zadzwonic...
i drugi fajowy list z councilu ze mam nadplate benefitu do zwrotu, ale suma jest wyzsza niz w poprzenim liscie. i tez sie wkurzam, ze nie moge tego dzisiaj wyjasnic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie zrobie Nusia jak sie akumulatorki naladuja bo juz od wczoraj wszystko stoi jak mialo stac 🙂
A ja dzis kombinuje moim dwom miesozercom klopsiki chce zrobic w sosie pomidorowym. Z czym to sie podaje? z kasza gryczana ? czy z sama salatka?bo to ciezkie miecho...a Zuzi zdjecie pokazalam przepisu ,a ona mniama i powiedzialam jej,ze na obiad to bede robic to pokiwala glowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tez czekam na zdjęcia MAju 🙂
Nusia, oni maja taki burdel, czy faktycznie macie jakaś różnice? Najgorzej jak nie można od razu nic wyjaśnić , tez tego nie lubię
Wczoraj sprzedałam na ebaju nasz stary telewizor, który od roku zbiera kurz w pokoju- rupieciarni u góry. Wystawialam za 9,99 a poszedł za 102£ 😁 taki raczej na części, albo do naprawy, bo nawet go włączyć nie można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia tylko mnie nie sprzatnij !!!! hehe
A my bylismy na soft play i nie bylo tak fajnie. Znaczy wspinaczki ,zjezdzalnie,ze sama sie wyszlalam ale taki syf......ze szkoda gadac. Mala sie przestraszyla czarnej rury,nic nie bylo widac jak zjezdzalysmy szok. I juz nie chciala sie ze mna bawic .... 🙃 teraz oczywiscie spi, A i tata i wujek z Nikola byli z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Nusia tylko mnie nie sprzatnij !!!! hehe
A my bylismy na soft play i nie bylo tak fajnie. Znaczy wspinaczki ,zjezdzalnie,ze sama sie wyszlalam ale taki syf......ze szkoda gadac. Mala sie przestraszyla czarnej rury,nic nie bylo widac jak zjezdzalysmy szok. I juz nie chciala sie ze mna bawic .... 🙃 teraz oczywiscie spi, A i tata i wujek z Nikola byli z nami 🙂


haha nie Maja, Ciebie nie ruszam:P mialam duzo osob, ktore znalam z podstawowki a nie widzialam od momentu zakonczenia szkoly itp albo ktos mnie wkurzal durnymi postami:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Nusia ale jakie te filety lubisz 😁 hahhahaha kuciakowo czy rybke 😁 😜 😜 😜 😜 😉


nie rozumim:P


Mai chyba chodzi o to co lubisz bardziej filet z kurczaka czy ryby ? 🙂




hahaha juz doczytalam, Aisak to powinno byc do Ciebie, bo napisalas, ze lubisz "filety" na scianach zamiast "fiolety":P

😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ide robic zdjecia mebli 😁 wiecie co ale zrobilam klopsiki w sosie pomidorowym i im tak smakowaly ahy ehy 😁 inny sos podobno a ja wszystko na oko robilam bo to miesne 😁 dumna jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...