Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

kasiak napisał(a):
Pracuj, a nie o jedzeniu myślisz 😁


hahah jak tu pracowac jak brzuch burczy:P poza tym u nas juz prawie po pracy, siedze tu dla formalnosci:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ludzie moga wystawiac cos takiego 😮 i ze im nie wstyd...

http://www.ebay.co.uk/itm/Designer-Clarks-Leather-Trainers-with-Lights-6-5-G-6-1-2-G-/390536792965?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item5aedce8b85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
jak ludzie moga wystawiac cos takiego 😮 i ze im nie wstyd...

http://www.ebay.co.uk/itm/Designer-Clarks-Leather-Trainers-with-Lights-6-5-G-6-1-2-G-/390536792965?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item5aedce8b85


Masakra 😠 chyba nikt taki głupi nie będzie ....
Jutro idziemy do przedszkola na spotkanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
jak ludzie moga wystawiac cos takiego 😮 i ze im nie wstyd...

http://www.ebay.co.uk/itm/Designer-Clarks-Leather-Trainers-with-Lights-6-5-G-6-1-2-G-/390536792965?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item5aedce8b85


Masakra 😠 chyba nikt taki głupi nie będzie ....
Jutro idziemy do przedszkola na spotkanie


to moze kup Kayi butki, napisane, ze super do nursery itp:P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wystawilam polke na plyty na freecycle i wlasnie byl taki dziadzius w czerwonym sweterku po nia .Chce Zuze przetrzymac zeby sie wymeczyla na maxa bo ostatnio wieczorami krzyczy ,ze spac nie chce, a ja ja tak zostawiam to i tak w koncu zasypia ale nie chce zeby we lzach zasypiala to ja przetrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
jak ludzie moga wystawiac cos takiego 😮 i ze im nie wstyd...

http://www.ebay.co.uk/itm/Designer-Clarks-Leather-Trainers-with-Lights-6-5-G-6-1-2-G-/390536792965?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item5aedce8b85


Masakra 😠 chyba nikt taki głupi nie będzie ....
Jutro idziemy do przedszkola na spotkanie


to moze kup Kayi butki, napisane, ze super do nursery itp:P 😁

Niestety troszkę za duże , bo Kaya ma 5,5 G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Kaya teraz juz mi nie śpi w dzień i dlatego koło 8 śpi jak susel zwykle. Staram sie ja kąpać najpóźniej tak....TERAZ 😮 bo potem w spokoju chce obejrzeć M jak miłość 😜 Lecę ha kąpać 😁


co tam w M jak milosc? dawno juz nie ogladalam:P
ja jak mam wolne to tez czasem Manke przetrzymam, ale jak pracuje to nawet o 22 chodzi spac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
jak ludzie moga wystawiac cos takiego 😮 i ze im nie wstyd...

http://www.ebay.co.uk/itm/Designer-Clarks-Leather-Trainers-with-Lights-6-5-G-6-1-2-G-/390536792965?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item5aedce8b85


Masakra 😠 chyba nikt taki głupi nie będzie ....
Jutro idziemy do przedszkola na spotkanie


to moze kup Kayi butki, napisane, ze super do nursery itp:P 😁

Niestety troszkę za duże , bo Kaya ma 5,5 G


Manka tez ma 5,5 miedzy F a G. a zawsze miala G czyli stopki jej szczupleja:P
wracajac do tych obrzydliwych butow, to ja sie zawsze czailam czy nie przesadzam jak moje wystawialam na ebayu i pisalam, ze sa very good condition. a tu takie cos ja pierdziule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia hahaha no to ktoś poszalał 😁
Ja dużo siedzę na ebay to dość często widzę takie rzeczy, że 😮 😲 nie wiem czy się śmiać czy iść zwymiotować haha
Ja nie oglądam seriali nie lubię ale teraz patrzę na wulkan na polsacie 🙂
Mi dzisiaj przyszły kozaki nowe z metką na metce cena 30f a dałam chyba 4,40 już z wysyłką 😁
Dzisiaj gadałam z Mamusią ehh jaki mi się tęskni za Nią. Była w galerii i kupiła mi kurtkę. Mówi, że teraz już i w Polsce są super promocje. Dała za kurtkę 80zł a kosztowała 240zł bo 70% promocji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh Kasia no tak babuniu 😁
Mala spi juz ja sobie kilka rzeczy wystawilam na ebayu moze pojda precz......no i jeszcze te ciuszki Zuzi az mi sie nie chce za to zabierac chyba je jako bundle wystawie i odbior osobisty bo to z 15kg wazy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym wysylala do Pl najchetniej jakbym miala do kogo, a tu czesc rozdaje po charity, czesc sprzedaje na ebayu ,a czesc kolezankom jak cos pasuje ale to niekoniecznie bo dzieci mlodsze duzo i wiekowo nie pasuja, np na 6 miesiecy zimowe rzeczy ,a ich dzieci latem beda miec te 6 ..

Wygonilam Michala z papierami o HB ,mamy czas do 8go, moze tym razem nam cos skapnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba bede miala pierwszy minus na ebayu... koles mnie wkurwia i jak mnie wkurwi na maksa to dostanie minu i ja pewnie dostane w odwecie.
sprzedalam jacka kurtke i koles marudzi, ze jest za duza. zgodzilam sie na zwrot pomimo tego, ze w aukcji bylo, ze nie przyjmuje zwrotow. ba zaaranzowalam nawet odbior od niego, a ten mi teraz, ze nie wie czemu ale paczka wrocila do niego i ze jeszcze raz mam to zaaranzowac. powiedzialam, ze sory ale nie strace kolejnych 5 funtow i jak chce to niech se sam organizuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
no jakis zart.....a kasa mu na paypalla plynie tak?


nie na paypala, tylko, ze ja zorganizowalam kuriera zeby od niego to zabral, bo glupia bylam... wydaje mi sie ze powod bo kurtka jest za duza to nie jest powod do zwrotu, tym bardziej ze napisane bylo, ze zwrotow nie przyjmuje. za mila chcialam byc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bylam dziś z Kaya w przedszkolu podpisać końcowe papiery, ma juz swoją szafke i wieszak z imieniem, w czwartek bedą jej robić zdjęcie i umieszcza nad jej imieniem, żeby wiedziała gdzie jest jej. 10 min wytrzymała beze mnie, a potem był ryk i musiała siedzieć przy mnie 🤨
W czwartek idzie na godzinke na przyzwyczajenie sie, w piątek bedą u nas w domu a potem jeszcze w poniedziałek i wtorek na 1,5 i 2 godziny. A w środę i piątek juz normalnie 5. Mam nadzieje ze szybko sie przyzwyczai.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...