Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nusia zlej pana i zaloz mu case.Skontaktuj sie z ebay customer service(masz opcje chat ) i wyjasnij sytuacje.I jak oni beda mieli to w systemie,to jak da ci koles negatywnego feedbacka to oni moga go skasowac.Juz tak kiedys mialam z baba,ze problemy robila,chciala zachowac i rzecz i kase..
My juz w domu a jutro do gp.To jednak nie chusteczki.3 dzien na ekach antyhistaminowych a Jula coraz bardziej obsypana!Albo jej sie cos w alergiach pozmienialo,albo juz nie wiem.bo nic innego nie zmienialam.Mysle jeszcze,ze moze jej sie proszek odwidzial,bo kiedys taka akcja byla z siostry corka.Zaraz bede wszystie ciuchy plukac bez plynu i proszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Czesc, a my bylysmy na playgrupie i poznalam nowa mame bardzo mila 🙂 ma dwoch synkow,oboje wygladaja jak dziewczynki tylko ubior meski ale wloski maja dlugie i to myli 😁 szok jakie ladne chlopaki 🙂
Co mialam napisac, Monia jestem naprawde zdumiona Waszym councilem bo bylam dzis rano doniesc rent statement ale Pani z recepcji powiedziala,ze HB otwieraja dzis o 10 wiec poprosilam ja zeby im przekazala nasz rent statement i zrobila to za potwierdzeniem odbioru,ktorego ja dostalam kopie,w dowodzie,ze przyjela i poda. ... a tak poza tym to bylam wczoraj na solarium i mam czerwone rylo dzis 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Kasia Kaja na pewno się ładnie przyzwyczai do przedszkola potrzebuje tylko czasu 😉

Maja ja lubie chodzić na solarium ale zawsze zimą i jesienią daje skórze odpocząć teraz na wiosnę znów zacznę chodzić. Pozatym w zimne pory roku to rozbieranie i ubieranie mnie dobija hahaha

Monia witaj ! 😁 Biedna Julka ciągle coś 😞

My dzisiaj idziemy po butelki dla Ali - ehhh nie chce pic mi z innej tylko z takiej normalnej ze smoczkiem i dzisiaj w nocy dostała niekapek bo smoczek obgryzła przy butelce to dała taki koncert, że głowa boli ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
a Zuzia zrewolucjonizowala sposob picia, slomki gorá 🤪


u nas Manka do tej pory nie umie pic z niekapka:P albo bidon albo "normalnie" ze szklanki
chodzilam baaaardzo spiaca, zdrzemnelam sie 10min i jak nowo narodzona sie czuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Może i tak jeszcze rzeczywiście spróbuje. Pije ze wszystkiego a raczej umie pić tylko nie ze słomki nie wie, że trzeba zaciągnąć picie tylko przechyla jak niekapek haha ale taka butelka ze smoczkiem odpowiada Jej najbardziej. Najgorsze jest to, że ciągle kupuje nowe butelki bo obgryza smoczki o nich 🙃
Muszę wyjść było słonko a teraz to nie wiem co to jest za tym oknem aż strach wyjść bo czuję, że lujnie deszcz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My jesteśmy na kulkach, Paulina z dziećmi się bawi a ja się relaksuje przy kawie. Picie ze smoczka na szczęście już nas nie dotyczy już dawno temu. Pije ze swoich kubków normalnie i też nigdy nie umiała z niekapkow. Najpierw były slomki a potem bez niczego i nauczyła sie też pić z normalnych butelek sklepowych, bez dziubkow bez niczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to mam chwile,zeby usiasc i napisac.Bylam z Jula u lekarza.Pani dr wymsknelo sie " o Boze " jak Julie zobaczyla 😞 Po nocy wstala zakrwawiona tak sie drapala.Mowie wam,masakra.A u GP pani dr kazala mi odstawic leki z pl i dostalam inny syrop antyhistaminowy,ktory mam dawac 4 razy a nie 2 jak w Pl kazali,plus hydrocortyzon-masc sterydowa,krem do nawilzania cialka i na noc jeszcze inny lek histaminowy,ktory jest tez lekiem uspokajajaco-usypiajacym.Mam go dawac 2-3h przed snem,zeby mala gleboko spala i sie nie drapala przez sen.Za tydzien mnie na kontrole umowila.Teraz Julia sie niedawno z drzemki obudzila i tak sie drze,ze nie mozemy jej uspokoic od jakichs 40 min! Biedne dziecko zawsze cos jej musi dolegac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja a jak sie go pozbyc 😁 To jest nic!Dzis nie dosc,ze laptop mi sie polamal,tam gdzie sa te zawiasy cos sie do srodka wcisnelo i peklo,wiec laptop sie nie zamyka.Malo tego,na dole tam gdzie ramka w kolo ekranu jest tez peklo,cos odskoczylo i odstaje na cm!A jakby tego malo bylo,to jeszcze tv sie spierdzielil!!!!Sam sie scisza do zera.Tak jak kiedys kanaly sobie przelaczal,tak teraz sam sobie dzwiek reguluje.Chcialam tam zadzwonic dzisiaj,ale juz byli zamknieci jak to sie stalo.Kurcze dlaczego cale zlo i pech tego swiata trafia do nas????Mowie wam,az sie dzis poplakalam.Kasiu masz racje,bo tu jest duzo lepiej niz w Polsce,przynajmniej dla mnie.I dzis nawet GP to potwierdzila,bo leki z pl Julii nic nie pomogly przez 3 dni,wrecz przeciwnie,a po dzisiejszych juz poprawe widze i to duza 🙂Tylko oczywiscie lek na uspokojenie i sen na moja core nie dziala.Czemu nie jestem zdziwiona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia proszę:
http://kasia-gotuje.pl/przepis/247.P%C4%85czki%20najlepsze!

oczywiście możesz pominąć alkohol czy skórę pomarańczy to tylko dodatki wedle uznania. Najważniejsze to dobrze zrobić rozczyn i dłuuugo urabiać ciasto musi na prawdę odchodzić od ręki bo jeśli nie to wyjdą gnioty twarde nie do zjedzenia. Nie musisz dawać smalcu do smażenia ale dodaj kawałek ziemniaka surowego do tłuszczu wtedy pączki ,,nie piją,, tłuszczu z garnka 😉 I jak się ziemniak usmaży wyjmij go i dodaj nowy kawałek 😉 A i tłuszcz który dodajesz do pączków w trakcie ich wyrabiania musi być zimny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dober 🙂

Kasiu - pytanie odn. przepisu na paczki, ktory podalas: pisze 100g drozdzy, rozrobic. Mozna uzyc drozdzy w saszetkach? A jesli tak to jaki to bedzie odpowiednik - ile saszetek? 😜

Acha, i pytalas o kuchenke, no wiec tak, my mamy 1 cala z ceramicznymi hobami. Te hoby ogolnie sa ok, ale faktycznie dobrze sobie albo wczesniej porzadnie (porzadnie) wyszorowac spody od garnkow albo kupic nowe. No i musze dokladnie poszukac preparatu do czyszczenia, bo nie wiem czy one maja wygladac jak nowe, czy normalnym jest, ze gdzie niegdzie takie sie slady wlasnie od garnkow robia 🤨 No , ale tak poza tym, to nie moge narzekac, bo normalnie dziala wsjo, szybko sie nagrzewaja itd.. No tylko moze trzeba wlasnie zachowac wieksza ostroznosc, zeby np nie przeciagac garnkow po tej ceramice za bardzo, zeby nie porysowac itd, ale to kwestia zmiany nawykow i przyzwyczajenia. A ogolnie kuchenka jest ok. A mamy ta, tylko nie wiem czy dokaldnie ten sam model: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4774648.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale sobie nawet wlasnie zaczelam sprawdzac na necie i byc moze to sie da usunac, ylko musze kupic specjany preparat do czyszczenia, bo wlasnie te slady to tak jakby z obrzezy garnkow jak sie cos albo wylalo albo cos takiego (mi sie nigdy prawie nie wylewa a jak R gotuje, to choc gotuje smacznie itd , to syf potrafi taki zrobic, ze niech mnie i bardzo nieostrozny jest, juz chyba nawet cos tam zadrapal lekko na tej ceramice , minimalnie ale jednak... 😠 ).
Ale jak powiedzialam - ogolnie ok i nie naprawde nie moge narzekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak - pokaz te kozaczki 😆

a ja sobie, jeszcze jak bylam w ciazy, ale juz w styczniu, kupilam buciki z deichmann'a 😁 dostawa for free a teraz maja wyprzedaz do 75%! Pokze Wam jakie sobie kupilam, kupilam tez po przecenie, ale teraz jeszcze tansze sa! 😠 Tylko nie sprawdzalam moich rozmiarow, ale pokaze Wam. A moze i Wy sobie cos tam znajdziecie na stronce dla siebie 🙂 Zwroty tez bezplatne 🙂

jedne to te: http://www.deichmann.com/GB/en/shop/home-sale/home-sale-ladies/00009001131176/Platform%20Ankle%20Boot.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=home-sale/home-sale-ladies

a drugie to te: http://www.deichmann.com/GB/en/shop/home-sale/home-sale-ladies/00009001101160/Heeled%20Lace-up.prod?r=5&c=3&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=home-sale/home-sale-ladies

a wlasnie sobie sprawdzilam, mojego rozm. juz nie ma, wiec dobrze, ze kupilam, kied kupilam hehe 😜
A swoja droga - takie ceny! 🤪 (tzn te przecenione 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...