Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja tak nie ma. Jakoś nigdy o tym nie myślałam poza tym jak pijemy to na zmianę haha raz ja więcej raz M bo ogólnie ktoś Alą chociażby musi się zajmować w domu. Poza tym zawsze jak pijemy to wtedy kiedy Ala już śpi bo tak to Ona nie daje spokojnie posiedzieć haha
nusia mam tak samo, ale ostatnio nie kupuję bo to już by była na prawdę przesada haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
dziewuchy jak pijecie alkohol to nie macie schizy, ze cos (nie daj boze) stanie sie dziecku i trzeba bedzie do szpitala jechac, a tu rodzice pod wplywem 😮 bo ja wlasnie takie jazdy mam 😁

Ja niestety mam dokładnie takie schizy i dlatego max co pije to 2 lampki martini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
obiecuje sobie, ze nie kupuje juz nic Maryli bo m
a mult ciuszkow, a pozniej napadaja na mnie pieknosci z ebaya i oprzec sie nie moge:P

Skąd ja to znam, hehe 😁 u mnie to teraz niestety postepujace, bo co gdzieś jestem to chociaż cokolwiek ( getry, skarpetki).... ale kupić MUSZĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dziewuchy jak pijecie alkohol to nie macie schizy, ze cos (nie daj boze) stanie sie dziecku i trzeba bedzie do szpitala jechac, a tu rodzice pod wplywem 😮 bo ja wlasnie takie jazdy mam 😁

Ja niestety mam dokładnie takie schizy i dlatego max co pije to 2 lampki martini


ja tez delikatnie:P juz nie pamietam kiedy sie "nabrzdyngolilam". z reszta nie lubie pic bo zawsze mam mega kaca wlacznie z nudnosciami i rzygawkami 🤢
a w ogole to juz stara i zgrzybiala jestem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dziewuchy jak pijecie alkohol to nie macie schizy, ze cos (nie daj boze) stanie sie dziecku i trzeba bedzie do szpitala jechac, a tu rodzice pod wplywem 😮 bo ja wlasnie takie jazdy mam 😁

Ja niestety mam dokładnie takie schizy i dlatego max co pije to 2 lampki martini


ja tez delikatnie:P juz nie pamietam kiedy sie "nabrzdyngolilam". z reszta nie lubie pic bo zawsze mam mega kaca wlacznie z nudnosciami i rzygawkami 🤢
a w ogole to juz stara i zgrzybiala jestem 🤪


ja mam!! I jak moj R. wypije wiecej niz dozwolone przy prowadzeniu, to ja nic 🤨 Jak Oskarek podrosl, to 1 gin z tonikiem albo cos takiego, ale teraz jak mam w domu znow malenstwo takie, to nie ma szans. Za bardzo panikara jestem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
A moze to jest spowodowane jakaś zmianą w jedzeniu, wtedy siusiu ma w sobie inne skladniki, jedt bardziej zrace i powoduje aż takie podrażnienia delikatnej skóry?


albo woda! Ja dostalam wysypki alergicznej jak do domu do Polski pojechalam a naprawde nie zjadlam nic nadzwyczajnego ani nowego, przypuszczam, ze to wlasnie od wody. Wzielam zyrtek (bo on jest na alergie pokarmowe) i przeszlo. Wiem, ze to moje to nie byla alergia kontaktowa, a wode w domu mamy beznadziejna 🤢 Ciekawe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Kasia a nie masz pytania czy anglicy to niechluje i brudasy:P
normalnie jak patrze na niektorych to sie dziwie, ze na takich stanowiskach sa. np przed chwila koles z wiadomosci czekal na goscia na recepcji i sobie beknal i to nie tak, ze mu sie odbilo i przeprosil czy sie zawstydzil. normalnie burknal jakby kuzwa w domu byl... a drugi szef wszystkich szefow w jeansach za krotkiich i butach starszych ode mnie:P

Taaaaak! Ja tez zauwazylam te okropne i obrzydliwe nawyki 😠 i to w biurze! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
MajaCh napisał(a):
No Kasia przeciez wszyscy Anglicy sie jaraja Beckhamem nie ? 😁

Tak, ale odpowiedz brzmi - False , no Anglicy maja swoja druzyne ale wielki brytania nie 😜

no czujesz taka druzyna: Anglicy razem z Walijczykami i Szkotami?? Nie mowiac o Irladnczykach z NI 😁 😉

Ale fakt, podchwytliwe - trzeba po prostu bardzo uwaznie czytac, bo jak widac lapia za slowka 😉

ACZKOLWIEK!! Jak powiedzialam o tym pytaniu R., to powiedzial, ze moznaby sie z tym klocic, ze 'FALSE', bo jest UK Fooball Team - tylko, ze Olympic 😉 Tzn byl w tych minionych mistrzostwach 😉 No, ale skoro czepiaja sie slowek, to w pytaniu nie bylo nic o 'olympic' 😉 hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
Dober 🙂

A moj R. gotuje dzis lasagne z indykiem, szpinakiem, ricotta i cukinia 😉 Znalazlam przepis w tesco magazine, przeczytalam na glos i widac mojemu przypadlo do gustu 😉 Nie sadzilam tylko, ze tak szybko ta indykowa lasagne u nas w domu zawita 🙃 🙂


a ty co sie tak na wszystkich watkach chwalisz:P 😁 i smaka robisz. ja na obiad mialam rosolek i oczywiscie juz glodna jestem. a co mezo wymysli na kolacje to zalezy od tego na co mu Manini pozwoli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Dobry 🙂
Melduję się 😁
Maja niestety u mnie w domu dla mojego M obiad bez mięsa to nie obiad a więc nie poratuję Cię przepisami bezmięsnymi 😞

u mnie tez chlop sie rzadko bez miesa naje 🤨


u mnie jak zupa jest, to zje zupe i sie pyta co na obiad:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha moj sie czasem za zupe nawet nei zabiera 😜 A jak widzi, ze zupa, to mowi: 'tylko?' 😜

jak bezmiesne danie, to wiadomo - albo ryba, a tak to jeszcze veg curry, canelloni ze szpinakiem i ricotta (jakies makarony), ale tak oprocz najadania sie, to on po prostu lubi mieso, nie moglby sie bez niego obejsc. Przyznam szczerze, ze nie znam jak dotad faceta, ktory moglby bez miesa. Oj, nie - sklamalabym. Znam chyba jednego, ale on straszne 'chucherko' jest 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Dober 🙂

A moj R. gotuje dzis lasagne z indykiem, szpinakiem, ricotta i cukinia 😉 Znalazlam przepis w tesco magazine, przeczytalam na glos i widac mojemu przypadlo do gustu 😉 Nie sadzilam tylko, ze tak szybko ta indykowa lasagne u nas w domu zawita 🙃 🙂


a ty co sie tak na wszystkich watkach chwalisz:P 😁 i smaka robisz. ja na obiad mialam rosolek i oczywiscie juz glodna jestem. a co mezo wymysli na kolacje to zalezy od tego na co mu Manini pozwoli 😁

gdzie na wszystkich - tylko Wam smaka robie 😜 A co ? Sugerujesz, ze powinnam sie gdzies indziej jeszcze napisac? 😆 hehehehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa piszcie wiecej o jedzeniu ja tu glodna jak wilk siedze 😁 a w szawce mam migdaly i chlebek ryzowy:P

dyslektyk ze mnie pierwsza klasa szafa przez W!!!!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Dober 🙂

A moj R. gotuje dzis lasagne z indykiem, szpinakiem, ricotta i cukinia 😉 Znalazlam przepis w tesco magazine, przeczytalam na glos i widac mojemu przypadlo do gustu 😉 Nie sadzilam tylko, ze tak szybko ta indykowa lasagne u nas w domu zawita 🙃 🙂


a ty co sie tak na wszystkich watkach chwalisz:P 😁 i smaka robisz. ja na obiad mialam rosolek i oczywiscie juz glodna jestem. a co mezo wymysli na kolacje to zalezy od tego na co mu Manini pozwoli 😁

gdzie na wszystkich - tylko Wam smaka robie 😜 A co ? Sugerujesz, ze powinnam sie gdzies indziej jeszcze napisac? 😆 hehehehe 😜


chyle czola moja droga rablo mi sie. myslalam, ze widzialam ten wpis na styczniowkach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Dober 🙂

A moj R. gotuje dzis lasagne z indykiem, szpinakiem, ricotta i cukinia 😉 Znalazlam przepis w tesco magazine, przeczytalam na glos i widac mojemu przypadlo do gustu 😉 Nie sadzilam tylko, ze tak szybko ta indykowa lasagne u nas w domu zawita 🙃 🙂


a ty co sie tak na wszystkich watkach chwalisz:P 😁 i smaka robisz. ja na obiad mialam rosolek i oczywiscie juz glodna jestem. a co mezo wymysli na kolacje to zalezy od tego na co mu Manini pozwoli 😁

gdzie na wszystkich - tylko Wam smaka robie 😜 A co ? Sugerujesz, ze powinnam sie gdzies indziej jeszcze napisac? 😆 hehehehe 😜


chyle czola moja droga rablo mi sie. myslalam, ze widzialam ten wpis na styczniowkach:P


wez sobie zjedz troche tych migdalow 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Dober 🙂

A moj R. gotuje dzis lasagne z indykiem, szpinakiem, ricotta i cukinia 😉 Znalazlam przepis w tesco magazine, przeczytalam na glos i widac mojemu przypadlo do gustu 😉 Nie sadzilam tylko, ze tak szybko ta indykowa lasagne u nas w domu zawita 🙃 🙂


a ty co sie tak na wszystkich watkach chwalisz:P 😁 i smaka robisz. ja na obiad mialam rosolek i oczywiscie juz glodna jestem. a co mezo wymysli na kolacje to zalezy od tego na co mu Manini pozwoli 😁

gdzie na wszystkich - tylko Wam smaka robie 😜 A co ? Sugerujesz, ze powinnam sie gdzies indziej jeszcze napisac? 😆 hehehehe 😜


chyle czola moja droga rablo mi sie. myslalam, ze widzialam ten wpis na styczniowkach:P


wez sobie zjedz troche tych migdalow 😜 😁


zjadlam kilka i przypomnialo mi sie, ze rosolu mam jeszcze troche. to prawda co mowia - orzechy poprawiaja pamiec:P a wlasciwie migdaly to pestki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...