Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

kasiak napisał(a):
Nusia, Marylka jaka slodka w tym spiewaniu 😁


jak pierwszy raz ja uslyszalam, to nie wierzylam wlasnym uszom 😜 a ona miala takiego rogala jak zauwazyla, ze na nia patrze. i dumna byla z siebie:P a teraz chodzi i "spiewa" piosenki ktore zna. i najfajniejsze, ze jak prosilam ja wczoraj by zaspiewala babci na skypie to spiewala bez oporow babci, dziadkowi a pozniej prababci nawet 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny znajac zycie to okroja do kilku slow heh ale sie stresuje jak dziecko ,niepotrzebnie bo poki co czekam na wiadomosc od tej Pani a Anglikom sie nie spieszy.
Bardziej nie moge sie doczekac mebli Zuzi !!!!! 😁 ja mam taka frajde jak jej cos kupuje.....a wczoraj a charuty shopie wyrwalam firanki dzieciece za 2f!!!! juz wisza u niej.pozniej zdjecie zrobie zobaczycie jakie fajne tylko nie sa rozmiarowe na to okno ale i tak fajnie wygladaja bo to pokoj maluszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też strasznie lubię bawić się w urządzanie jej pokoju, tyle że już nie wiem co tam jeszcze można zmienić i w końcu wymyslilam ze musze kupic pachwork na jej łóżko na dzień. Posciel jej chowam do szuflady pod lozko i zarzucam lozko pachworkiem, tyle ze teraz chce inny, CHCE skompletowac z zaslonkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Ja też strasznie lubię bawić się w urządzanie jej pokoju, tyle że już nie wiem co tam jeszcze można zmienić i w końcu wymyslilam ze musze kupic pachwork na jej łóżko na dzień. Posciel jej chowam do szuflady pod lozko i zarzucam lozko pachworkiem, tyle ze teraz chce inny, CHCE skompletowac z zaslonkami 😉


ja Mance kupilam na ebayu recznie robiony za grosze 😉 albo mama sama zrob 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Ale ja chce w komplecue z zaslonkami ,


to kup wiecej materialu, zeby ci starczylo na zaslonki:P

Co Wy mowicie? Ja nawet nie wiem gdzie mam jakąś igle w domu 😁
Nic nie zszywam, jak coś się porwie to do wyrzucenia. 😁


to se zestawa kup i sie naucz szyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prooosze 🙂 Zuzi pokoik narazie takie miala te szuflady.....niecierpie wykladziny.....
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/colazm.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2249/colazm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Kasia ale Kaye nauczyc szyc bo to wartosciowe 😉


ja zaluje, ze mama mnie nie nauczyla robic na drutach. ona takie cuda robi, ze szok a ja tylko szliki umiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
troszke mala reszta wyszla ale to firanki chcialam Wam pokazac 😉


cudne zaslonki, a wykladzine moze uda ci sie przykryc jakims dywanikiem czy cus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a w ogle KAsia to ty babcia przeciez jestes i powinnas umiec takie rzeczy roobic, moja babcia umiala 🤪 😁


foch 😠 😠 😠 foch


hahhahahha 😁 wariatki ale co fakt to fakt, Kasia przelamujesz stereotyp BABCI hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Maja, firanki suuuuuperrrrrr 🤪 baardzo mi sie podobaja 🤪
a do wiadomosci pewnej pani wspolforumowej - ja na drutach UMIEM ROBIC a z szycia, to umiem GUZIKI PRZYSZYWAC , O ! 😁


to zrob Kayi patchwork z guzikow 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...