Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/onz-chce-zakazac-okien-zycia-nie-sluza-najlepszemu-interesowi-dziecka,291537.html

Czyli w informacjach na polsacie maja zle informacje 😁 😁
Jestem dumna z mojej corci,bo dzis powiedziala Monika 😁 A do tego umie liczyc do 3.Dzis w kosciele zaczela sobie liczyc i az mojej siostrze szczeka opadla 😁 W ogole sie taka rozgadana zrobila,a jak leci piosenka "ona tanczy dla mnie" to spiewa z nimi haha.Mala discopolowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Zgadzam sie z dziewczynami,Zuzia slicznosci 🙂
Co do tych okien to ja znowu w inforamcjach slyszalam,ze to kosciol zarzadal ich zamkniecia a pis im poklaskuje.A to co piszecie jest straszne.Nie rozumie jak mozna takie malenstwo skrzywdzic!3 dni temu w inforacjach bylo o kobiecie,ktora urodzila 7-miesieczne dziecko a wlasciwie blizniaki.Nie wiadomo jakiej plci,bo znaleziono tylko resztki spalonych cial.Kobieta wykrwawila sie na smierc,a jej partner w tym czasie w wiezieniu siedzial.Poza nia w domu byly jeszcze 2 starsze corki,ktore otworzyly drzwi cioci w niedzile...tragedia wydarzyla sie w piatek!!!


no to wlasnie te blizniaczki z Grabkowa, o ktorych pisalam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A to nie wiedzialam,ze to te....
A na poprawienie humoru fajny sklepik polecam.Dziecinstwo mi sie przypomnialo 😁
http://www.spodlady.com/


ocet 😁

ale kredki bambino 😆 Akademia Pana Kleksa i guma Donald!!!!!


ja juz "stanelam w kolejce" po donaldy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu tak cicho...
dziecie me powiedzialo tacie, ze chce isc spac. wypila mleko, po chwili go wola "tuts kupa" i na nocnik siku (juz ktorys raz tak wolala czyli kupa=siku) i kazala sie spowrotem polozyc:P i spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czyzby Marylka nocnik opracowala? 😁 My rano na playgrupie bylismy to i Piotrek w koncu zobaczyl jak to wyglada i bardzo mu sie podobalo 🙂A co do zeba to juz w piatek mialam wizyte na dzis umowiona.Za 2h mam nadzieje,ze mi pomoga.A w ogole to dzis tak spuchlam,ze lewa strone twarzy mam dwa razy wieksza niz prawa i do tego boli mnie jak nawet okiem mrugam 😞 Jak tam donaldy?Smakowaly? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Juz o niebo lepiej jest!Wdala mi sie infekcja.Dentysta skalpelem rozcial mi ten babel i wycisnal rope.Momentalna ulga.Potem zrobil rtg i okazalo sie,ze i pod koscia w srodku w dziasle mam jeszcze duzo ropy,wiec jeszcze pocisnal i zapisal antybiotyk.Za tydzien w srode mam przyjsc na leczenie kanalowe,bo przy takiej infekcji wolal nic nie ruszac.Mowie wam ulga momentalna 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia super, ze z zebem juz lepiej 🙂
Mnie taki kaszel zlapal, ze wszystkim dzwoniacym dzisiaj do ucha kaszle. jutro nie ide do pracy z tego powodu
kolezanka dostala paczke z royal mail a w niej sztuczna szczeke - fuuuuj. i teraz probuje sie dodzwonic do royal mail by sprawdzic czy uda sie ustalic kto to wyslal. nie wiadomo czy przez pomylke czy jakis fan 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my dzis znalezlismy portfel.Znaczy sie lezal na murku juz bez kasy,same dokumenty i karty.Chyba z 6 roznych debetowych,karta na silownie,bezplatna osterka i pare innych rzeczy i zanieslismy to na policje.Pan policjant w szoku byl,ze cos takiego zrobilismy 🙃 🙃 Mowi,ze jeszcze czegos takiego nie widzial i ze musze miec dobre serce 😁 😁 Obiecal,ze oni go znajda i mu to zwroca,bo oni moga przez bank dostac jego dane.Tak wiec dobry uczynek na dzis zaliczony 😁 Torby spakowane wiec zaraz kapac sie i ziuziu,bo ostatnie 2 noce zab nie dawal mi spac,a jutro o 4 najpozniej z domu trzeba wyjsc
Nusia to kolezanka juz stara babuszka,ze szczeke dostala 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to wy jutro lecicie juz?
sie przestraszyla biedna, ze psychofana ma. a tu sie okazalo, ze to ma przekazac dalej, dla innej osoby w naszej firmie ale w innym kraju. tylko paczka przyszla wczesniej niz ona maila dostala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dober.

Wlasnie ogladam wiadomosci. Mowia o zmianach w opiece nad dziecmi, wiecej dzieci na opiekuna, zeby pomoc rodzicom. A ja sobie mysle, jak to ma pomoc rodzicom jak sie moge zalozyc, ze zadna opieka nie zredukuje kosztow za godzine! Wiec jesli komus pomoga to znow bogacic sie opiekunkom i platnym przedszkolom 🤨 Ja nie wiem, czy to nie jest oczywiste? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia no na to wychodzi. Moze zostane opiekunka 😁 🤪
Zuzia kolejnego kupalka do kibelka zrobila ale nie chciala juz siedziec to dalam jej elektryczna golarke tatusia i byla zabawa i kupa wyszla haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...