Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

tuska dobrze, ze sobie wszystko wyjasniliscie 🙂

a mi sie oczka zamykaja.........
mala obudzila sie przed 1 i dalam jej wody i myslalam, ze zasnie sama a ta zaczela kichac. po drugim kichnieciu wpadala w histeryczny smiech, a pozniej zaczela udawac, ze kicha i smiala sie z tego. i tak sie rozbudzila, ze nie zasnela do 3. o 6 wstala na mleko a o 7:30 sie rozgadala i musialysmy przeprowadzic sie do livingu, zeby tatusia nie obudzic. mloda walczy z butelka po pepsi a mama walczy ze snem 😜
nauczyla sie pierdziochy robic i robi mi na rekach jak lezymy razem albo na szyi jak ja trzymam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
ja tez nie mam faceta idealnego (dajcie znac jak znajdziecie, bo taki okaz chyba nie istnieje 😜) ale narzekac nie moge, bo Asia nas bacznie sledzi a to jej brat 😜 😉


Ha, ha, ha.
No wlasnie.
Wiem ze nie jest idealny, zaden nie jest ale pomysl ze moglby byc gorszy. Podstaw go pod sciane jak cos sie pogorszylo albo mocno potrzasnij, to powinno podzialac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂
Nusia Marylka i pierdziochy rozbawilas mnie heheh
U nas tak sobie noc, wstala o 2 na mlesio tata jej dal, potem wstala o 5tej zeby znow ja ululac i potem po 6stej wzielam ja do nas to sie tylko przytulala 🙂 a teraz znow tata ja uspil wlasnie ja zaniosl do lozeczka,
dobra ja tez ograniczam ZARCIE!!!!!! dziewczyny trzeba skonczyc wieczorami przegryzac bo na zime dupa sie rozrasta hahah KONIEC.
Pogoda butelkowa ale pic codziennie nie moge przeciez bo do alkoholizmu jeden krok, bez kitu jak sobie pomysle to bym najchetniej codziennie lampeczke wina....tak nie mozna...
planuje Zuzi takie smieszne zdjecia porobic jak te co kiedys linka mialysmy przygody spiacych maluchow 🙂 mam go na facebooku jakby ktoras nie widziala bo warto,sa swietne, piekny pomysl nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia to jakby Marylka marudka byla to daj znac, wpadne do was na herbatke i sie z nia pobawie. Ja teraz mam gore koszul do prasowania, moj maz moze nosic te same spodnie caly tydzien ale koszula codziennie nowa + sweterki, troche tego jest ale juz obiecal ze jak sie Iza urodzi to on bedzie prasowal sobie i jej rzeczy tez, zobaczymy jak to wyjdzie.
Musze tez isc do banku i w koncu nazwisko zmienic bo to juz 5 miesiecy mija jutro po slubie, moze zade Marylce nocnik kupic zeby u nas miala i kosz na smieci do Izy pokoju.
Takie mam powazne plany na dzis 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello Lejdis ;-)

Jak zwylke nadrobilam zaleglosci ;-) A my juz jestesmy u Babci , 2 dni potrzebowalysmy na zaklimatyzowanie sie 🙂 Normalnie przezylysmy chwile grozy jak Ci ludzie co lecieli samolotem z Newarka do Warszawy masakra dopiero za 2 podejsciem wyladowalismy drugi Kapitan Wrona mi sie trafil ale wiecie jak sie leci z dzieckiem to nie wpada sie w taka panike o Boze co to bedzie ... bylam spokojna to i Vikusia byla !a wogole to mialam takiego stresa jak sobie dam rade sama z dzieckiem ale wiecie co ciesze sie ze mozna spotkac jeszcze zyczliwych ludzi co sie zapytaja czy pomoc i robia to z checia a nie z łaski.
Gosia21 Vikusia polubila jarzynowa z kurczakiem ale teraz tu u mojej mamy nakupowalam tyle sloiczkow ze szok nie wiem kiedy ona to zje ;-P sa takie fajne jedzonka dla dzieci nawet nie wiedzialam ze Nestle robi takie rzeczy bo w Polsce sa tylko kaszki i jakies pierwsze ciasteczka z tej firmy a tu sloiczki miesne osobno ryba, kurczak, wolowina, szynka i dania warzywne badz owocowe jedno skladnikowe dwu i trzy no i fajne obiadki taki wybor ze zaluje ze tak w UK nie ma.
Sie rozpisalam ;-P
Pozdrawiamy serdecznie z niestety jak narazie deszczowej Francji buziaki ;-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiak lekko nie jest, mi moj pomogl ile mogl dopoki nie poszlam na odprawe celna, pozniej ludzie mi pomagali z nosidelkiem zeby zapiac bo ani fotelika ani wozka nie bralam bo mam tu na miejscu. Ogolnie ludzie chyba rozumieja los matki z dzieckiem w podrozy wiec sami pytaja czy pomoc z bagazem itp bynajmniej ja mialam takie szczescie ale zdecydowanie wole latac z moim Rafalem. Nie bylo tak zle ale ogolnie troche stresujaco ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak się lata z dzieckiem, ale am nadzieję, że za rok się dowiem ;-) choć Alan będzie już starszy, bo ponad rok, no i nie będę lecieć sama, bo z Arturem 🙂 kurde mam nadzieję, że wszystko wypali i odwiedzimy Monię, Julcię i Piotrka 😁
na razie czekamy na ich odwiedziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja teraz jak wracałam z Polski miałam lecieć sama i się strasznie stresowałam,ale na szczęście kolega akurat też leciał i mi pomógł trochę. W sumie nie bałam się tak odprawy czy samego lotu ,ale jak jeszcze nie wiedziałam ,że nie będę sama to martwiło mnie ,że będzie musiał ktoś mi małego potrzymać ,żebym mogła wózek złożyć pod samolotem , w Bristolu na lotnisku są bramki gdzie trzeba iść kawał drogi i pełno schodów i nie wszędzie była winda 🤨 niby wózek można oddać przy oddaniu bagażu,ale nie dałabym rady dźwigać mojego klocka ,a poza tym pewnie po jakimś czasie już by marudził,a tak to w wózku np.zasnął po odprawie i był spokój 😉
Ale ludzie w sumie pytają czy coś pomóc ,więc Kasia na pewno poradzicie sobie z Kayką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...