Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Doberek 🙂 Widzisz Tuska jeden klopot z glowy 🙂 Alan wymiata ,a jak sobie pogaduje przy tym 🙂
A co do meza to wiesz,ze nie moze byc tak ,ze bedziecie sobie robic na zlosc bo to sie na malym odbije...ja bym na Twoim miejscu zapytala kolege czy zaprasza Was czy jego i po sprawie, a Twoj facet juz sam powinien wiedziec co odpowiedziec, ja po ostatniej klotni slysze jak ktos Michala zaprasza,ze juz nie wychodzi bez nas . Postawil na rodzine 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasnela po 10 minutach krzyku takiego az lamentowego heh, aa ogladalismy wczoraj paranormal 3ke i troche zelzalo bo dowiedzielismy sie genezy z filmu o co kaman. Nadal sie stracham ale juz mniej heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie,ze warty obejrzenia, Monia ja tez slyszalam ,ze ludzie sa zawiedzeni, ale wiesz, kazdy ma inny gust, ja sie juz ludzmi nie sugeruje w takich sprawach, przeciez mam swoj sprawny mozg 🙂 😉 ja polecam mimo wszystko. I rzeczywiscie to jest historia o tym jak to sie zaczelo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Nusia najstarsza to jest Kaya 😁 😁 I ciesz sie,ze masz lenia w domu,bo ja mam ADHD-owca i chwili spokoju nie mam.. Maja warty obejrzenia?Bo slyszalam duzo negatywnych opinii


no tak 🙂 Sorki Kaya 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialam ale niezle!!!! no bo to film kurde jak na faktach jesli ktos wierzy w taki stan rzeczy.....ja jestem w dzien odwazna, jak sie ciemno zrobi to bede plakac hehehe, na szczescie Michal ma nocke dopiero za tydzien w pt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurwa mroz u nas jest 😠 😠 ozsz kurwa no 😠 😠
sie znaczy dzien dobry 😜
Tusia ten Twoj chlop to jak dzieciak sie zachowal... i wyzalaj sie nam bo my lubimy narzekac na facetow 😁 a zwlaszcza ja i Maja bo reszta ma idealy 😜
posmarowalam na noc dziaselka Vanessce zobaczyc czy naprawde mam sie czego obawiac a ona przespala mi cala noc sie znaczy norlanie tez przesypia ale z pare razy sie budzi jak smoka wypluje to musze wstawac i jej wkladac a dzis nic! jak wstala na mleko to troche zakwilila ale bez smok spala... czyli zapewne to zeby miejmy nadzieje ze bezbolesne 🤨
aa pogratulowac Alankowi 😘 ja nie widze zeby on gdzies jakis problem mial 🤨 ale on i tak chyba woli bardziej stac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Nusia najstarsza to jest Kaya 😁 😁 I ciesz sie,ze masz lenia w domu,bo ja mam ADHD-owca i chwili spokoju nie mam.. Maja warty obejrzenia?Bo slyszalam duzo negatywnych opinii


no tak 🙂 Sorki Kaya 🙂

ta... Kaya najstarsza, ale z dzieci, ktore maja zabki, ma ich najmniej, bo az..... 2 😮
pamietam, ze pierwsze wyszly prawie w tym samym czasie co Marylce a prosze jaka ona juz zebatka, a Kaya - zastoj kompletny 🙃
dzis od samego rana Kaya cwiczy przed lusterm swoje piski. piszczy glosno i po kazdym pisku smieje sie w glos 🙃 🙃 🙃
Gratulacje dla Alanka - rozpoczal piekny etap raczkowania w swoim zyciu 😁 😁 teraz rodzice chowajcie wszystko co w jego zasiegu bedzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
kurwa mroz u nas jest 😠 😠 ozsz kurwa no 😠 😠
sie znaczy dzien dobry 😜
Tusia ten Twoj chlop to jak dzieciak sie zachowal... i wyzalaj sie nam bo my lubimy narzekac na facetow 😁 a zwlaszcza ja i Maja bo reszta ma idealy 😜
posmarowalam na noc dziaselka Vanessce zobaczyc czy naprawde mam sie czego obawiac a ona przespala mi cala noc sie znaczy norlanie tez przesypia ale z pare razy sie budzi jak smoka wypluje to musze wstawac i jej wkladac a dzis nic! jak wstala na mleko to troche zakwilila ale bez smok spala... czyli zapewne to zeby miejmy nadzieje ze bezbolesne 🤨
aa pogratulowac Alankowi 😘 ja nie widze zeby on gdzies jakis problem mial 🤨 ale on i tak chyba woli bardziej stac 😜

u nas zimno juz od wczoraj 😠 ogrzewanie trzeba bylo wlaczyc na 2 i to juz przed poludniem. dzis na razie wlaczylam na 1 i jeszcze jest ok, zobaczymy potem.
a mam tyle spraw dzis do zalatwienia, a tak mi sie nie chce...wszystko wlasnie przez ta pogode 🥴
a faceta wcale nie mam idealnego 😜 , Monia pewnie tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...