Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Na cale szczescie z autem nic sie nie stalo, we wtorek Michal pojedzie opierdolic mechanikow.
Bylismy na tym carboodzie i kupilam malej kilka maskotek grzechotek kubusia puchatka i reszte ferajny i garfielda 😁
A potem bylismy oddac buty , chwalilam Wam sie,ze kupilam fajne buty nie......huj je strzelil po wczoraj bo zalozylam je na grubsza skarpete i guziki sie oderwaly i odleily wiec dostalam zwrot kasy, bo o wymianie nie chcialam slyszec i juz kupilam inne piekne buciki bardziej eleganckie.Szkoda,ze tamte sie spieprzyly...
Gosia hehehhee to Ci lyso teraz co 😜 😁
Tuska nu nu nu!!!!!! Nie krzycz na dziecko!!!!!!!!i reszta tez zreszta!!!!!!!!! nu nu nu
Kayka jak bryka cudownie!!!! smiszna taka jest 🙂 tez kupie malej keybordzik jak podrosnie 🙂
Monia carot cake........... 🤪 bym wciagla nosem tak lubie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

😁 😁 😁 nusia brawo dla Marylki 🙂 pomyslalybyscie kiedys ,ze takie rzeczy beda nas cieszyc 😁
Gosia to zaopatrz sie w viburcol, a tak swoja droga to sie w aptece kupuje? ile kosztuje i czy na recepte czy ot tak???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do czapek misiowych to Marylka dostala taka jak sie urodzila od mojego brata i dopiero jest na nia dobra 🙂 tez jest z h&m ale z polski

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/20111106140223.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9004/20111106140223.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kayka super tańcuje 🙂 uwielbiam patrzeć jak dzieci do muzyki śpiewają ,tańczą i się tak wygłupiają 😜 😉
Gosia oby Vanesska ciężko nie przechodziła tego ząbkowania!!!
Kasiu obejrzałam ten film 🙂Super... znalazłam online w necie 🙂Milan jak słyszy jak takie dzieciątka płaczą to On też od razu zaczyna płakać ,robi nagle usteczka takie w doł ze smutną minką,łzy napływają i patrzy na mnie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
vanesska mi dupke podnosi na brzuszku... 😠 jak mi dojdzie jednoczesnie raczkowanie i zabkowanie to lece do Polski a Marcin niech sie martwi 😜 🤪
ja kocham Marylke ☺️


dzieki 😘
bedziesz biegac za sliniacym sie i marudzacym kaczatkiem 😁 Maryla uczy sie raczkowac, ale nie z lezacej pozycji tylko z siadu i non stop na brzuchu laduje i marudzi zeby ja podniesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
vanesska mi dupke podnosi na brzuszku... 😠 jak mi dojdzie jednoczesnie raczkowanie i zabkowanie to lece do Polski a Marcin niech sie martwi 😜 🤪
ja kocham Marylke ☺️


dzieki 😘
bedziesz biegac za sliniacym sie i marudzacym kaczatkiem 😁 Maryla uczy sie raczkowac, ale nie z lezacej pozycji tylko z siadu i non stop na brzuchu laduje i marudzi zeby ja podniesc

nagraj i nam pokaz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jol jol.Goscie wyszli...hm mialo byc 2,a w efekcie 5 osob sie zjawilo haha.carrot cake prawie caly wciagneli 😁 Dobrze,ze narobilam duzo zarylka haha.Ale ze mnie narcyz-uwielbiam jak ludzie sie moja kuchnia zachwycaja hahaha..cieszy mnie to,bo kocham gotowac 😁 Nusia,ciesz sie,ze Marylka dopiero sie uczy raczkowac...mloda zapierdala jak maly samochodzik i mam dosc 😉Tym bardziej,ze nie dosc,ze juz calkiem dobrze z chodzikiem zasuwa,to jeszcze zaczela sie puszczac haha a mama zawalu dostaje.Ostatnio Tuska to na skypie widziala 😉 😉 😉 A co do naszych dzieciaczkow,to ja je wszystkie kocham,nie tylko Marylke haha 😁 Kurde,ale sie z wami zzylam,a tylko Nusie osobiscie poznalam 😜 😜 Kurde,wypilam 3 piwa i mi w glowie szumi 😁 A Julia jak zwykle pozory robila i wszyscy sie zachwycali,jakie mamy grzeczne dziecko 😁 😁 Taaaa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja dostaniesz viburcol,nawet w tej aptece,co ty zawsze zamawiasz,ale tam za opakowanie z wysylka wychodzi 12f.a w polsce to kosztuje 25zl wiec jest roznica.Ja w swieta przywioze normalnie cale pudlo haha 😁 Gosia zycze ci,zeby u was zabkowanie przebieglo lagodnie...kurde,ja mam smige hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia jak przeczytalam twojego pierwszego posta to wiedzialam ze juz masz cosik w bance 🤪
moja mloda spi bo wymyslila ze jedna drzemka w ciagu dnia wystarczy 🙂
wciagnelam jablko i wczoraj obiecalam sobie ze nie ruszam czekolady (dobrze ze mam nieczekoladowe ciastka 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia przyznaje sie bez bicia haha 😁 😁 Raz nie zawsze.I wiem co chcialam jeszcze napisac..Nusia zazdroszcze kupy do nocnika...u nas nocnik nadal jest najwiekszym potworem w domu o ile ma na nim usiasc..za to rzuca sie nim wysmienicie 🤪 🤪 Wlasnie ogladam must be the music...dzis ragafaja nawet fajnie zagrala ale dla mnie nr jeden nadal jest Czaczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...