Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
jestem, pozniej nadrobie bo narazie nie mam czasu
bylysmy dzis 3 h na spacerze z czego 2h lało ... jak zmoknieta kura bylam 🤢
dzis Vanessce kupilam takie buciki bo ze wszystkich mi szybko wyrosla 🤢 http://www.mandco.com/heritage-charm/cord-shoe/invt/3404188purple/
i taka kaczke z fisher price http://www.zabawki-fisher-price.pl/pl,product,kapielowa_kaczuszka,28.html Vanesska ma ubaw bo sie fajnie rusza jak puszczam kule 🤪
ugotowalam jej marchewke z brokulem zobaczymy czy bedzie smakowac...
do uslysznia wieczorem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

monia ale ci zazdroszcze tego filmiku 🙂 moj to w takim szoku byl ze musialam go pogonic by zdjec naklikal 🙂
a musze wam powiedziec, ze my tez mamy ten szaliczek 🙂 dostalysmy w zeszlym roku od cioci asi czapke, szalik i buciki i z czapeczki wyrosla (wiec Iza ja bedzie miala) ale szalik i buciki dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde az mnie zatkalo w srodeczku na tym filmiku 🙂 ale ona malenka byla.....a jak sie darla hehehehhe
wlasnie wrocilismy od cioci i wujcia i wiecie co mi pokazali, se kupie chyba OZONIZON czy jakos tak, takie cus do oczyszczania powietrza to chyba bedzie moje wybawienie na plesn ,o ktorej Wam pisalam!! 🙂
A Zuzia jak zwykle sie posrala w gosciach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
monia ale ci zazdroszcze tego filmiku 🙂 moj to w takim szoku byl ze musialam go pogonic by zdjec naklikal 🙂
a musze wam powiedziec, ze my tez mamy ten szaliczek 🙂 dostalysmy w zeszlym roku od cioci asi czapke, szalik i buciki i z czapeczki wyrosla (wiec Iza ja bedzie miala) ale szalik i buciki dobre 🙂

ja tak samo zazdfroszcze!!! Radkowi tez powiedzialam w ostatiniej chwili zeby zdjecia cykac ,bo zapomnial o calym swiecie 🙂

Fajna kaczuchaaa!To moze i my kuipimy?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe gratulacje dla ciezarnej.A Marcina mama pewnie bedzie na nia jechac.A ja czekam na paczke z ups..mieli byc do 19,czas minal a ich dalej nie ma!Na stronie jest napisane,ze dalej do mnie jedzie i ze bedzie o czasie...no w sumie maja na upartego jeszcze minute.Nie lubie ups,bo zawsze mam z nimi jakies problemy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Hehehe gratulacje dla ciezarnej.A Marcina mama pewnie bedzie na nia jechac.A ja czekam na paczke z ups..mieli byc do 19,czas minal a ich dalej nie ma!Na stronie jest napisane,ze dalej do mnie jedzie i ze bedzie o czasie...no w sumie maja na upartego jeszcze minute.Nie lubie ups,bo zawsze mam z nimi jakies problemy!!

a co Ci przysylaja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...