Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

ja oglądam na stronie tvn-u 🙂
ja się z nim kładę i się przytulamy i zasypia albo siedzę z nim na kolanach i on opiera głowę o moje ramię albo ogólnie o mnie i zasypia.. tylko czasem uda się, żeby zasnął sam, ale tak jak mówię nie pamiętam kiedy to się zdarzyło ostatnim razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Gosia masz zajebisty avatar 😁 😁 A pogoda do dupy 😞Zasypiam na stojaco 😞Tuska no ja mam nadzieje,ze dotrzecie.Kasia powiem ci,ze lot samemu to nic milego,ale da sie przezyc.No i tak jak juz Catrina wspomniala,to sa jeszcze dobrzy ludzie.Mi tez pomogli na lotnisku,tak wiec glowa do gory.Dasz rade.Ja dla odmiany przy garach siedze.Zrobilam juz zrazy dzis na obiad,do tego suroweczka i kasza,dla Piotrka na jutro do pracy gulasz,a dla Julii zupe jarzynowa z zoltkiem i kaszka manna.I musze wam sie pochwalic,ze juz jej nie miksuje,tylko dukam widelcem i ladnie je 😁 😁 Robimy postepy..szkoda,ze do nocnika nie moge jej za cholere przekonac,bo po pol minuty siedzenia jest placz.Kaska i Nusia jakies rady jak to zmienic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do zasypiania to u nas to samo co u Tuski..Jakies te marcowe dzieci dziwne haha.Tez po urlopie jej sie pozmienialo.I teraz zasypia albo przy butelce(co sie rzadko zdarza)albo wtulona w mame badz tate..Dobrze,ze wystarczy z nia usiasc i lekko sie bujac,bo chodzic z nia na bujanego na rekach to przy moim kregoslupie nie dalabym rady..A mloda wlasnie siedzi na parapecie i oglada ludzi na ulicy haha.Rozkladam jej tam poduszke i mam 15 minut spokoju 😁 No nic,czas na 4 kawe,bo zasypiam jak to pisze.A co do seriali,to ja sobie sciagnelam polska brzydule i wlasnie leci 23 odcinek:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
"przepis na zycie" - fajny, ogladam regularnie (dzis bedzie 😉 )
"brzydula" nie lubie 🤢
usypianie dzieci - mala zawsze usypiala w lozeczku, nigdy nie uczylismy jej usypiania na rekach, bujania, itp. zawsze usypiala bezproblemowo. musi byc spelnione kilka warunkow - okno przysloniete, muzyczka puszczona, smoczek w buzi i usypiaczek obok 😜
mialam z nia problem z usypianiem, jak juz nauczyla sie wstawac w lozeczku, wtedy to ona chetnie jak kon - spalaby na stojaco 🙃 ale, bylam konsekwentna. jak za dlugo plakala, szlam do jej pokoju, ucalowalam, poglaskalam po glowce, polozylam, muzyczke wlaczylam.... caly rytual. najwazniejsze, to zeby sie nie zlamac. ja nawetrane jej do siebie do lozka.
i ostatnio mam tego efekty: nawet jak obudzi sie kolo 6 a nie jest jeszcze glodna - bawi sie, bo slysze ja zza sciany.potem jeszcze sama przysnie 🙂
w sumie, to mam grzeczna corcie 🤪 ( teraz to sobie uswiadomilam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratuluje Milankowi zabka, Vanessce dlugich sylab 🤪
nocnik - Monia, odpusc sobie na chwile. Kaya tez tak mialam najpierw chetnie, potem z krzykiem do nocnika, a teraz z powrotem nie maproblemu - sadzam robi i jest ok. 😉

bosssszzze - klawiatura mi sie spowolnia jak za szybko pisze, chyba czas wymienic baterie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my pospalyyysmy 2 h!!!!!!!!!!!!!!!! Sylwia,a widac juz zabka??????? i tak nagle zaczal plakac? 😮 ja sie tego boje...a ten serial polecam, Sylwia,a z tej strony to i w uk mozna ogladac? bo z tvnu nie... 😞 a co mam zrobic jak Zuzia czesto przy butli usypia ale zawsze musze ja wziac do odbekniecia i ona wtedy sie budzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia polecam calgel do smarowania i teetha w proszku 🙂To drugie jest the best.Dziala lagodzaco,znieczulajaco i lekko uspokajajaco na dziecko.I jest bezpieczne,bo to sa tylko granulki rumianku 😉Kasia mi jak narazie ta metoda usypiania nie przeszkadza.To tak jak mowisz z tym nocnikiem..kiedys sama zasypiala,teraz nie,poczekam,to znowu zacznie haha 😁 Kurde,a moj malzonek jeszcze w pracy i z godzine tam jeszcze posiedzi 😞Do dupy to!I tak juz pewnie do swiat zostanie 😞Zla jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny. Monia kupiłam ten calgel.
Maja no dzisiaj tak zaczął straszliwie płakac i tak caly dzien,a jak probowalam zajrzec do buzki to juz w ogole tak piszczal jak bym ze skory go obdzierala. No i w koncu go rozsmieszylam porzadnie i wsadzilam i aplcem sprawdzilam no i jest biala plamka i takie to szorstkie no jak nic zabek 🙂 i jak daje cos lyzeczka to czuje !!! a w sumei teraz wszystko mi sie zgadza od kilku dni nagle w nocyu tak dziwnie sie przebudzal i wlasnie plakal ,ale myslalam ,ze cos zlego sie przysnilo czy poczul ,ze smoczka nie ma no i robi kupke co najmniej dwa razy na dzien ! kurcze ale jestem szczesliwa 🙂
Maja tsak z tej strony mozesz ogladac w UK ,a ogladam ten na serialeonline.pl ale tam czasami nie mozna w uk obejrzec :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lusia napisał(a):
MajaCh napisał(a):
dziewczyny a viburcol jest tylko na recepte?


Pozwoliłam się wtrącić 🙂 W Polsce Viburcol jest tylko na recepte, od jakiegoś czasu, bo wcześniej nie był. Kilka miesięcy temu sama musiałam mieć recepte na niego.

A to bardzo dziwne,bo w zeszlym tygodniu znajomy mi kupil viburcol wlasnie w Lodzi bez recepty,poprzednio mialam go z Wroclawia a dzis kolezanka kupila mi 2 opakowania rowniez bez recepty w Brzezinach pod Lodzia.Skoro mowisz,ze dostalas to na recepte,to moze jest to zalezne od aptek.Te z Lodzi byly kupowane w tej aptece z plusem czy jakos tak.Teraz jak na swieta pojedziemy to mam zamiar zrobic duzy zapas,bo faktycznie bardzo pomaga 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i ja co prawda na moment, ale jestem 😁
Artur wrócił dziś z pracy, zjedliśmy obiad i był plan mycia okien, ale dupa z tego wyszła.. zachciało nam się ciasta to stwierdziłam choć na spacerek,kupimy ciasto i pójdziemy do cioci na kawę..no i tak się stało.. no i jeszcze Artur piwka kupił 🙂 tak więc była kawka, ciasto i później jeszcze piwko i do domciu 😁

w ogóle ja trąbie Arturowi o Alana raczkowaniu, a on widział jak dwa razy przełożył ręce i się rozjechal.. i teraz leży z młodym na kanapie i ten zaczął na czworaka, a Artur do mnie: ej, patrz co on robi!
No a ja mu mówię, że wiem i przecież mu mówiłam, a on do mnie, że nie wiedział, że aż tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...