Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
witajcie 🙂
nadrobilam wszystko 🤪 szurniete babole 😁 😁 😁
Monia, kiedy planujesz Julke przetransportowac do duzej wanny?
wczoraj normalnie mialam jakiegos pecha, jechalam samochodem i wszystkie czerwone swiatla byly moje 😠, w bibliotece zaplacilam kare, bo za dlugo ksiazki trzymalam 😠 , poszlam do shopingu, weszlam do pirwszego sklepu i.... wszystkie swiatla zgasly w calym budynku i trzeba bylo wyjsc 😲 😲 😲 tyle z zakupow 😁 😁 😁 czyli jak zwykle, pozostaje mi tylko ebay 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dziendobry 🙂
Monia ale jaka cfana piane z buzi odgarnia, moja Zuzia pewnie by ja zjadala hehehe, a co do ciazy to not pregnant , lecialam dzis z rana testy kupic. Tusia nie straszysz mnie, ja jestem z tym pogodzona,ze bedziemy miec jeszcze jedno dziecko napewno nie planowane na czas po prostu jak bedzie to bedzie i nawet teraz bym sie nie zmartwila bo ja DAJE RADE ze wszystkim 🙂 a takiej milosci malenkiej sobie odmawiac... 🙂
Co to za trans poslanka ja nie wiedzialam nawet,ze takie cyrki w Polsce heheh, pewnie jest w partii Palikota 😁 moj tata na niego glosowal hehe
Nusia link: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=pop+up+book+&_sacat=See-All-Categories
to sa pop up books, niektore sa przepiekne,naprawde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska mozesz jeszcze raz napisac mi czary mary z bluzka? Zuzia krzyczy przez sen nad ranem juz druga noc!!! a wogole to zasnela o 20stej po kleiku , obudzila sie na szame po12 w nocy !!!! potem o 3.30 znow potem sie wiercila kolo 5tej, no i kolo 7mej wzielam ja do cyckow.
Ja nie wiem .......moze jej tez kleik w nocy dawac ?Bo ona z glodu sie budzi!!! poradzcie mi cus.... 😞

A mnie znow czysci nie hehehehhe, wczoraj na obiad zrobilam nalesniki z farszem : kasza gryczana plus cebulka ugotowana i zmiksowana oczywiscie z przyprawami, bylo pyszne i zjadlam kolo 15 pozniej juz niiiiiiiic nie jadlam, a mam rozrzutnik w dupie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ,a spróbuj dać więcej kleiku i na noc 🙂 Żeby miała to mleczko takie bardziej gęste.
ja już pisałam chyba,że właśnie na noc robie większą gęściore i przesypia synu tak do 5 !!wczesniej spal do 6 ,ale niestetyy po zmiane czasu On sie tez nie przestawił :P
Milan też sie chlapie w duzej wannie ,bo z tej malej juz wyrósł i stwierdzilam ,ze juz nie bede kupowac wiekszej tylko bedzie sie z nami kapal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mala kapie w duzej wannie czesto ale wtedy jak Michal jest w domu bo sie obawiam,ze sie poslizgne czy cus, a tak to ja najpierw wlaze potem ja biore na brzuszek i kopiemy wode nogami 😁 i ucze ja raczkami pluskac podooooba sie 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Maja, a nie pomyślałam, że to może być wina zębalków? 🤢 może w tym leży problem, może ie potrzebne czary mary.. posmaruj jej dziąsełka jak płacze i zobacz czy choć troszkę spokojniejsza jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sprzedam dziecko na ebayu w trybie natychniastowym 😠 jak sie obudzi ide z nia na dwor bo nie wytrzymie 😠
ja ją dzis wykpaie w swojej wanience ale w lazience i wanienka bedzie w duzej i sprobuje jej tez jakos taka piane zrobic, bo jakbym ja kapala w salonie i nalala tyle wody to chyba bym garnuszkiem wylewala bo ja nie jestem taka silna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja a u nas takie jazdy byly,jak Julii mleczko zageszczalam kaszka badz kleikiem.Wychodzi na to,ze dla niej to bylo za ciezkie na sen i ciagle mi sie placzaca budzila..a jak zaczelam spworotem dawac samo mleko to wszystko wrocilo do normy.Gosia Vaneska szaleje?Tuska mnie nie ma to cos sie ruszylas haha 😁 Kasia mi sie zapach bardzo podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja a moze zuzia ma tak jak marylka. po prostu ma takie pobudki i musisz to przeczekac. my tez probowalysmy zageszczac mleczko i to nie pomagalo. budzila sie regularnie co 3h. przeszlo jej dopiero kilka tygodni temu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...