Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

tak w ogóle to u nas noc masakra 😞 nawet nie zliczę ile razy młody się budził... no i po 6. oczywiście koniec, a ja padam 😞
A. nawet mnie nie budził,żebym mu kanapki do pracy zrobiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Doberek 🙂A mnie chorobsko zlapalo,gardlo mnie boli i katar meczy.Nie moglam w nocy zasnac,za to jak padlam to nic nie slyszalam.O 4:30 obudzila mnie Julia..A najsmieszniejsze bylo to,ze stala w lozeczku i wolala do mnie EEE! 😁 😁 Piotrek padl z wrazenia haha 😁 Kaska ja wlasnie chce taki do 36kg.Bo najpierw dziecko jezdzi z wkladka,po 18kg wyciaga sie wlkadke i zostaje samo obicie,a potem i je sie sciaga i zostaje sama baza.A Jula dokladnie nie wiem,cos pewnie kolo 8,5 kg bedzie.Tyle,ze ona dluga jest i nogi jej bardzo za fotelik wychodza i nerwa ma,ze lezec musi.Kaska sa rozne fajne kolorowe foteliki,ale grubo sobie za nia licza.A nie mam zamiaru placic 50-100f tylko za to,ze fotelik rozni sie kolorem.Z reszta ten ostatni co dalam jest czerwono czarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ząb to nie chcę myśleć co będzie jak faktycznie zacznie wychodzić. Do tego kuźwa muszę cały czas z nim siedzieć, bo inaczej ryczy jakby go zażynali, tzn. muszę być w jednym pomieszczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, ja miałam tak chwilę po 6. 🤪 wzięłam Go do siebie, przytuliłam..miałam nadzieję, że zaśnie jeszcze, ale ni cholerę, posikałybyście jakbyście zobaczyły co wyprawiał.. ja to byłam na niego zła,że już nie śpi, ale zaraz się uśmiechałam jak widziałam co to dziecko wyprawia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 😉
u nas tez nocka srednio na jeza! budzil sie maly chyba z 4 razy,ale smoka dostalwal i sie uspokajal ,ale i tak w koncu wzielam go do siebie do lozka ,bo myslalam ,ze zwariuje tak wstawac co chwile!
a nam przyszedł wczoraj stolik i krzesełka z willkinsona 🙂 juz co raz ladniej sie robi... jeszcze w piatek sofa i fotele do salonu 🙂
Gosia ,ale Vanesska juz smiga! 🙂Zobacz jest miedzy Milanem a Vanesską miesiac roznicy tylko a jak widacc ta roznice u takich malych dzieci. A koedy zaczela sama siadac???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodze do pokoju a tam obrus sciagniety i maryla sie bawi taty zegarkiem, ktory lezal na stole. obrusowi mowimy papa 🙂
i juz oczy trze, ze spiaca jest i po co bylo tak wczesnie wstawac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my obrusu nie mieliśmy, bo mamy szklaną ławę, ale jak idziemy do cioci to jak młody jest przy stole to zwijamy obrus, bo na szczęście tam ławę mają wysoką,więc nie stanie przy niej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia- vaneska jest swietna w swoim turlaniu sie po pokoju.
Monia-odnosnie fotelikow to my z mezem bylismy na Baby Show na Earlscourt i ogladalismy kilka pokazow z fotelikami w roli glownej i samych fotelikow.
Wybralismy dla Izy-Maxi Cosy pebble czerwony a i dla starszych dzieci patrzylismy bo za pare miesiecy trzeba bedzie wiekszy kupowac.
Polecam najbardziej Britax i Maxi Cosy Tobi lub Axiss-bardzo wygodne, wymoszczone, wiele udogodnien w montazu i w samym siedzisku dla dziecka, poza tym te 2 firmy sie specjalizuja w produkcji i testowaniu fotelikow. Zainteresowanie kupujacych bylo najwieksze przy tych 2 stoiskach. Nie sa tanie ale w koncu taki fotel starczy na kilka lat, a jk kupisz markowy to za dobra cene sprzedasz pozniej na ebay, warto tez dokupic pokrowiec to fotelik tak sie nie zniszczy i prac latwo.
Jak ktos zadko korzysta z fotelika to moze byc uzywany ale jak sie ma wlasny samochod to warto zainwestowac w nowy zwlaszcza ze to na kilka lat.

Meza brat kupil taki fotel 9-36kg, maly ma 4 lata a ten fotelik jest wciaz za duzy dla niego, dlatego ja bym wybrala maxi Cosy 9-18kg.

Nie zalacze linkow bo jak admin napisal jestem nowym uzytkownikiem i nie moge linkow zamieszczac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mia dzieki za odpowiedz.No u nas wlasnie wygrywa britax evolva 9-36kg kolor felix albo jet.Ty juz moja droga na zakrecie jestes haha 😁 A co do malych fotelikow,to my mamy ten w kolorze rouge i jestem z niego bardzo zadowolona.Jest ciezki do noszenia w rece ale za to naprawde jest porzadnie zrobiony.Nusia u nas tez obrusow brak 😁
http://www.silvercross.co.uk/car-seats/ventura-plus-car-seat/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sie juz nie mozemy doczekac malej Izy 🙂 ja juz zapomnialam jak to jest trzymac takiego nalesnika 🙂
Maryla wlasnie wciagnela miske kaszki truskawkowej (juz dawno nie zjadla calej kaszki). Pierwszy raz jej dalam, ciekawe czy ja wysypie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Mia dzieki za odpowiedz.No u nas wlasnie wygrywa britax evolva 9-36kg kolor felix albo jet.Ty juz moja droga na zakrecie jestes haha 😁 A co do malych fotelikow,to my mamy ten w kolorze rouge i jestem z niego bardzo zadowolona.Jest ciezki do noszenia w rece ale za to naprawde jest porzadnie zrobiony.Nusia u nas tez obrusow brak 😁
http://www.silvercross.co.uk/car-seats/ventura-plus-car-seat/


Monia, on ma pozycje pollezaca, bo nie jestem pewna ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Mia dzieki za odpowiedz.No u nas wlasnie wygrywa britax evolva 9-36kg kolor felix albo jet.Ty juz moja droga na zakrecie jestes haha 😁 A co do malych fotelikow,to my mamy ten w kolorze rouge i jestem z niego bardzo zadowolona.Jest ciezki do noszenia w rece ale za to naprawde jest porzadnie zrobiony.Nusia u nas tez obrusow brak 😁
http://www.silvercross.co.uk/car-seats/ventura-plus-car-seat/


Monia, on ma pozycje pollezaca, bo nie jestem pewna ?

Chodzi ci o Venture?Tak,jest pollezacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
kasiak napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Mia dzieki za odpowiedz.No u nas wlasnie wygrywa britax evolva 9-36kg kolor felix albo jet.Ty juz moja droga na zakrecie jestes haha 😁 A co do malych fotelikow,to my mamy ten w kolorze rouge i jestem z niego bardzo zadowolona.Jest ciezki do noszenia w rece ale za to naprawde jest porzadnie zrobiony.Nusia u nas tez obrusow brak 😁
http://www.silvercross.co.uk/car-seats/ventura-plus-car-seat/


Monia, on ma pozycje pollezaca, bo nie jestem pewna ?

Chodzi ci o Venture?Tak,jest pollezacy 🙂


nie, a po co mi ventura? 😮 😮 😮
chodzi mi o britax 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...