Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
No tak myslalam,ale wole sie upewnic.Tak jako jedyny z tych co patrzylam ma pozycje pollezaca,dlatego wlasnie u mnie wygrywa britax.Tu masz linka znalazlam je na promocji:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3768624/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/2|14417537|Car+and+booster+seats|14417572/c_3/3|cat_14417572|Car+seats|14417573/Trail/searchtext%3ECAR+SEAT.htm
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_65_10751_-1_14571_96553_10001_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):
hej dziewczyny czytalam was na brzuszku i teraz tu znalazlam, ale te wasze dzieciaczki urosly, ja juz 2 miesiace po pordzie i bywa ciezko szczegolnie w nocy.
czekam az sie troche jedzenie mu unormuje bo potrafi co 2 godziny wstawac

pozdrawiam wszystkie i wszystkich

Witamy serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
No tak myslalam,ale wole sie upewnic.Tak jako jedyny z tych co patrzylam ma pozycje pollezaca,dlatego wlasnie u mnie wygrywa britax.Tu masz linka znalazlam je na promocji:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3768624/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/2|14417537|Car+and+booster+seats|14417572/c_3/3|cat_14417572|Car+seats|14417573/Trail/searchtext%3ECAR+SEAT.htm
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_65_10751_-1_14571_96553_10001_


dzieki za linki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Kasia jade je w niedziele na zywo obejrzec i wtedy jak cos dam ci znac,na ktory sie zdecydowalismy.Mi sie generalnie ten za 100 w kolorze felix bardziej podoba,wiec juz teraz czuje,ze wygra.Na linku z argosa obejrzyj sobie filmik


wlasnie sie wczoraj z M zastanawialismy, czy sa takie typowe sklepy z fotelikami, bo w mojej okolicy jest tylko toy, mothercare i chyba tyle, argos tez, ale tam wlasciwie ogladasz, jak juz kupisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w mothercare, to wiem, bo wszystko jest na wierzchu, dzis chyba wlasnie sobie pojade popatrzec, ale i tak pewnie kupimy jak wroce z pl. teraz z soba zabiore fotelik ten, ktory mam w swoim samochodzie,a potem jak bede wracala, zostawie go w smietniku juz na lotnisku w pl, zeby go nie nosic, a w domu mamy jeszcze jeden, od kompletu z graco, wiec chwilowo w tym bedzie az kupimy inny 🙂
Paulina dopiero byla w pl, wczoraj znowu pojechala - zmarla jej prababacia a N ikodem praprababcia 🤨 2 tygodnie temu w szpitalu robili sobie zdjecie pokoleniowe : babcia, jej corka (siostra mojej bylej tesciowej) moj byly maz, Paulina i Niko. dzisiaj pogrzeb 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek, kurde ale sie rozgadalyscie!!!!!!! tyle do nadrabiania ale spoko bede po Was papugowac z fotelikami wiec dyskutujcie jak najwiecej 😁
Kasia nie lubie pogrzebow,ehhh, zreszta pewnie jak kazdy, ja mojej mamie opowiadam jak tu imprezy sa popogrzebowe ,a u nas stypa to ona w szoku jest ,co kraj to obyczaj i inne podejscie do sprawy.
Iza !! fajnie,ze nas znalazlas pisz jak sie maluch sprawuje, napisz nam ile wazy ,a najlepiej wrzuc zdjecie!!!!! 🙂 gratulacje by the way 😁
Moje dziecie znow dwa razy na szame sie budzilo w nocy i troche jeczala przez sen, nie wiem co o tym myslec dzis jakis zel kupie na dziaselka zeby nie bylo....bo nawet nie ma jej sie co przysnic zlego bo ona w dzien nie placze, nie boi sie niczego itd. kurwa moze to po tym paranormal :P heheh
Nusia ja widzialam takie rzeczy airfryer itd gdzies kiedys ale nie pamietam no i te halogenowe jeszcze..to jest dopiero technologia,co...
Sylwia mebluj tez pokoj dla gosci bo jak Ci sie wszystkie zwalimy z dziecmi na wakacje hehhehe ,a masz miejsce na namioty ? 🤪 😜 Dobrze,zaczynasz czuc sie jak w domku nie 🙂
Tuska bidna teraz ,przed nami wszystko, a Gosia jak Vanesska i jej paszcza???
u mnie znow deszczowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
kurde ale takie zdjecie to wspaniale wspomnienie bedzie 🙂 [*]

to prawda.
szkoda, ze to wszystko rozbieglo sie terminowo z miom wyjazdem do pl (jakkolwiek glupio to zabrzmialo), a przebukowywac nie chcialam, bo to w sumie tak naprawde nie moja rodzina wiec nic na sile.
wlasnie sobie uswiadomilam (a wlasciwie, to Paulina mnie uswiadomila) ze w pl kupuje sie dzieciom wg wzrostu, a ja nie mam pojecia ile Kaya mierzy 😮 czas chyba wziac sie za miarke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia jaki awatar wrrr 😁
A my bylismy na spacerze i w Wilkinsonie wypatrzylam sobie piekna zielona posciel, musze ja miec 🙂 potem kawka i o zgrozo -ciastko..... ☺️ no ale nic wiecej nie bede jadla do juterka 😁 Kupilam malej dentonox zel na dziaselka w razie WU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziwczyny co sie dzieje z moim dzieckiem 🤢 wstała po 11ej i od tej pory nie spala a oczy ledwo jej sie trzymaly otwarte i ja nie mialam sily juz na nia bo bujanie zle, lezenie zle, na rekach zle.. Marcin wstal po 15stej na obiad i wsadzil ja w sypialni do lozeczka i ona w krzykach jakby ja ktos obdzieral po 20 minutach (my niereagowalismy) dopiero zasnela... spi od jakiejs godziny.
nie wiem co z nia jest o paru dni 😞 😞(:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co, wlasnie ogladalam sobie telewizje na dole, Kaya byla ze mna, ale gdzies tam po podlodze sie krecila. nagle zauwazylam, ze tak jakos za cicho i dziecka nie widze.... 😲
szukam.... i na schodach juz na samej gorze ja znalazlam 😁 ale zla bylam sama na siebie, bo bramke zostawilam otwarta, ona nigdy na schody sie nie pchala. dobrze, ze nie spadla 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
dalam Vanessce pic herbatki z tego oryginalnego smoka z niekapka ale ta jest z duza dziurka i sie krztusila 🤢 debile taka wielka dziurke zrobic 🤢

tez kupilam walsnie taki kubek z tymi uchwytami jeszcze i niby od 3 miesiecy ,ale za duze te dziury robia 🤢 i kupilam z aventa z tymi uchwytami z normalnym smoczkiem ,ma troszke wieksza dziurke tez ,ale nie az tak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...