Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Rozwazam jeszcze ten fotelik:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3768624/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/2|14417537|Car+and+booster+seats|14417572/c_3/3|cat_14417572|Car+seats|14417573/Trail/searchtext%3ECAR+SEAT.htm

a przejrzalas w necie opinie o fotelikach jakie maja najlepsze opinie badz nawiecej gwiazdek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Gosia juz bardzo duzo czytalam i wybralam wlasnie te z dobrymi opiniami i crash testami 😁 Ale chyba stanie na britaxie,wlasnie dlatego,ze mozna ustawic pozycje pollezaca.W niedziele pojdziemy do sklepu zobaczyc,jak dokladnie na zywo wygladaja...Kto by pomyslal,ze wybor fotelika moze byc tak trudny 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Oj Gosia juz bardzo duzo czytalam i wybralam wlasnie te z dobrymi opiniami i crash testami 😁 Ale chyba stanie na britaxie,wlasnie dlatego,ze mozna ustawic pozycje pollezaca.W niedziele pojdziemy do sklepu zobaczyc,jak dokladnie na zywo wygladaja...Kto by pomyslal,ze wybor fotelika moze byc tak trudny 🤪 🤪

haha 😜 zycie potrafi zaskakiwać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia. ja fotelik kupie uzywany z ebaya, bo samochodu nie mamy i tylko od czasu do czasu ktos nas na wycieczke zabierze 🙂
Maryla robila dzisiaj tacie pierdziochy na brzuchu i sie smiala bo on sie smial 🙃 i mowila ciocia do asi i tata do taty, a o mamie zapomniala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Ide top model ogladac,bo zajomej brat ma byc.Tuska pipo mialas mi przypomniec 😉

tzn kto? 😠

Jacek Kolosinski-brat Michasi 😁 😁
Nusia u nas tez mloda preferuje moja szklanke 😁 Bigos gotowy?

ichasie kojarze z Waszego forum ale kolesia ni chuja co on bedzie robil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza nazarta spi!!!!!!w koncu...najpierw zasnela potem zrobila arie bo zglodniala, wciagla duuuzo jedzenia i z usmiechem zasnela 🙂
ja sie nie znam na fotelikach wogole...
Vanessa ostro daje, musisz miec oczy dookola glowy nie 🙂
ide spac, dzis taty kolej wstawania do malutkiej wiec se pospie 😁 kolorowyyych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Vanesska - super 🤪
Monia, foteliki z grupy 1 zaczynaja sie od 9 kg, ile Julia wazy?
wkurza mnie, ze tu foteliki takie czarne, szare.... juz ogladalismy w toy-u, ale z M mielismy odmienne zdania, bo on chcial taki 9- 36 kg, a po cholere taki 😮 ona 36 kilo osiagnie chyba jak bedzie miala 16 lat 🙃 🙃 🙃
dla mnie podstawa - mozliwosc pozycji pollezacej. 😉 Mo nia, informuj na biezaco, bede sie uczyla twoim doswiadczeniem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...