Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Wlasnie Julia zrobila 3 kupe w przeciagu 45 minut,5- w ciagu 2 godzin,a 7 w ciagu dnia...cos czuje,ze bedzie ciekawie...Gosia gratulacje dla Vaneski,ze tak szybko cwaniara sie rozwija 😁 A o czym tak z panem ladnym gadalas? 😁

a wiesz o zyciu ... 😜 on sam zagadywał bo ja niesmiala jestem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Vanesski 🙂 Goska ty uwazaj zebys z panem ladnym se drugiej vanesski nie strzelila 😁

a moje dziecie spalo dzisiaj 30min przez caly dzien 🤪 i ida jej dolne trojki i gorna lewa trojka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
Monika jak wrocisz z PL to Julka juz moze caly garnitur zabkow bedzie miala 😁

Dokladnie,jak wroce,bo jak tak dalej pojdzie,to mnie bestia wykonczy.Pakowalyscie sie kiedys z maruda pod pacha? 😁 Normalnie nogi to mnie napierdalaja!Maly terrorysta!!Jak cos robie jest ok,jak siadam,to od razu jazda..nawet obiad na podlodze jadlam,zeby sie zamknela 😁 😁Gosia Nusia ma racje,ty lepiej uwazaj 😁 😁 A garnitur zebow to Marylcia bedzie miala,bo ja predzej do konca osiwieje,niz zebow sie doczekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia spi maluszek. Ja juz mam prawie wszystkie potrawy przygotowane dzis salatke zrobilam ,zeby sie dobrze przegryzla, jutro Michal po karpia pojdzie. On ma robic.
Zuzi lala przyszla dzis, juz spakowana pod choinka lezy.
Jeja Nusia a nie boli jej to bardziej jak 3ka o gory idzie?
Goska nu nu nu!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coz za wspaniala noc..pobudki co 45minut 😞Padam,a tu tyle do zrobienia..A moje dziecko pelne energii rzadzi w zabawakach :P Mia super,ze dodalas nowe zdjecia 🙂Jak milo popatrzec na taka sliczna kruszynke:* Nusia my go kupilismy na promocji za 100f .A tu masz linka:
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Travel-and-Pushchairs/Car-Seats-and-Boosters/Group-1-2-and-3/Graco-Nautilus-Car-Seat-in-Black-Stone-%280073955%29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny. U nas Alan nauczył się spać z nami i jak tylko nachylAM się nad łóżeczkiem,żeby go odłożyć to ryk;/ ale wczoraj jak obudził się o 23.05 to nie dałam się!Zasnął na rękach, odłożyłam go..oczywiście się przebudził,ale jakoś go poukładałam i zasnął..no i kolejna pobudka 4.55 na mleczko,więc źle nie było.. On po prostu co trzecia noc daje mi odsapnąć. Nie zawsze oczywiście, ja już raczej nie zajrzę dziś, bo ubieramy choinkę, pakujemy prezenty siebie i jedziemy do moich rodziców..
nie wiem czy dam radę wejść tutaj do Świąt...tak więc od razu życzę Wam wszystkim i każdemu x osobna:
Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! 😘
Wesołe na pewno będą, bo są one i wjątkowe,gdyż pierwszy raz z naszymi kruszynkami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie spie:P mala spala super a ja nie moglam zasnac do 2 😮 a jak juz zasnelam to od 5 wstawala na smoka co chwile i o 6 mleko i wstala calkiem. udalo mi sie ja uspic o 7 ale o 8 musialysmy calkiem wstac bo pannie sie nudzilo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
dzieki monia za linki 🙂 ja sie zastanawiam nad takim

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001LYJPMS/ref=noref?ie=UTF8&s=baby&psc=1

Tez go bralismy pod uwage 🙂Mi wlasnie szefowa padla na rekach.Nusia ja tez tak mam,ze jak ona spokojnie spi,to ja nie moge i co chwile kukam do lozeczka.Wiem,wiem,mam z garem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...