Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hehe 😁 to jakas nowa wersja bedzie?
Zuzia chyba ma skok rozwojowy.......noz kur......a czemu ona tylko przy Michale jest taka spokojna, mnie by zagryzla jakby mogla.
Probuje zasnac i co chwile wrzeszczy z taka zloscia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pipki moje drogie, mam az 5 zdjec z naszej wyprawy... taka ze mnie fotografka ze na dwoch Maja stoi tylem a Monia zaslania sie aparatem, na 2 jest Marylka i jedno fajnie wyszlo to wam wysle 😜
Maryla spala po poludniu do 17 i juz nigdy nie popelnie tego bledu. zasnela dopiero przed chwila. kladlam ja a po chwili slyszalam mama a jak nie reagowalam na mama to wolala ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewuszki 🙂
dla Zuziaczka moc buziaczków :*
A Jula jutro roczek kończy jej!!!!
Kurcze dziewczyny impreza się udała!Dawno się tak nie wybawiłam...wróciliśmy z Radkiem do domu o 6 i już Milan nawet się obudził heheh...na szczęście kochana babcia wzięła Go do siebie ,a my odsypialiśmy... :P później niedzielny obiados u pra babci ,spacerek,a dzisiaj już mój mąż pojechał na lotnisko !Masakra 😞 już chcę ,żeby czas szybko zleciał i zebym wracała z małym ,bo strasznie tęsknie 😞
no nic miłego dnia kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 hejka 😁
Sylwucha mam dzis ostatnia jazde przed egzaminem ,a stresa jakby to juz byl egzamin hehehe
Fajnie,ze sie wyszaleliscie , a dlugo jeszcze zostajeszw Pl? masz okreslona date powrotu?
U mnie nocka ok, a Zuzia dalej DADADADADADADA buzia jej sie nie zamyka ,masakra ile to male ma sily hehe
Dzisiaj mnie malo bedzie bo opaski...... 😁
Kasia dalej nie mam Twojego adresu!!!!
Gocha Tobie dzis wysle bankowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja moze kup bodziaki bez niczego i tez je poprzerabiaj 😁 a w ogole to bry 🙂 Sylwia ale ci fajnie, ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz szalalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia bodziaki to niekoniecznie ja sama malej zakladam zawsze pod spod czegos tam, jak sie to rozkreci to bede robic tuniczki kolorowe najlepiej z tylu zapinane, bo tu sa" babciowe "albo bardzo proste....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez chce tunike.Dzis moj malzonek jest ostatni dzien w domu 😞Jutro juz musi do pracy isc,a tesciowa bedzie w czwartek w nocy.Boje sie,jak ja sobie dam rade przez 3 dni 😞 😞Bede jadla garsciami tabletki,zeby jakos dac rade 😜 😜 😜 😜 😜 Sylwiu ciesze sie,ze sie udala impreza:*A u nas noc tez masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łaaa Maja to kiedy masz egzamin? Hehe ale czujesz się ogólnie na siłach ,żeby na egzamin iść?Ale w uk chyba jest łatwiej jeśli chodzi o prawko,można popełnić więcej błędów?
Ja mam egzamin praktyczny 23 marca ,a jeśli nie uda się za pierwszym razem to 27 wskoczę na mamy termin no i później muszę poczekać jeszcze troszkę na odbiór prawka i wtedy od razu wracam do uk!Później już nie wiem kiedy w Pl zawitamy... hehe ale tak jak pisałam już prawko się bardzo przyda,Radek więcej zaoszczędzi teraz jak nas nie ma.
Monika to cały czas Cię tak bolą plecy?Na szczęście ta teściowa przyleci!
Maja widzę interes się rozwija widać 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...