Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Julciu Kochanie Ty Ciocine wszystkiego co najlepsze z okazji ukończenia pierwszego roku życia!! 😘 😘 100% uśmieszków Twoich ślicznych, a 0% łez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

1000000000 buziolow dla Juleczki 😘 zebys zawsze tak sie smiala jak na widok ptaszkow w parku 😁
Vanesska przesliczny lobuziak 🙂
Maja i Zuzia jak zwykle piekne 😉
a mnie bolala glowa z rana i tatus wstal do malej, ale po 10 minutach przylazla do mnie i stala przy lozku i mama, mamo mama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj na siłowni byłam(pierwszy raz)..dzisiaj zakwasy,ale nawet lajtowe 😁
Pan Trener wczoraj do nas,że 12,5kg obciążenia..a ja oczy i se myślę przecież nie podniosę tego,a później jak wsiadłam i to podniosłam to sama do siebie się zaśmiałam..później doszłam do tego,że przecież Alan 11kg waży 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia zajebiscie,ze sie przeprowadzacie 😁 moj mezunio napewno sie zaraz zawinie Was poodwiedzac 😁 tylko,ze on sie szybko uzaleznia ostrzegam 😁
Gocha wyslalam opaske!!!! 🙂))) 1 klasa bedzie za max 3 dni 😉
Nusia masakra hehehe Zuzia jeszcze nie gada,a jak wstanie to nie ma na nia bata tak nas wola i juz.
Tuska fajnie,zazdroszcze ochoty na cwiczenia,ja nie cierpie wysilku 😁 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mowy jak wyjde to Michalowi sie odechce tam ogarniac ,a dobrze mu idzie 😜 ja musze troszke pytan poczytac na egzamin jutrzejszy 😜 a wieczorem kumpel do nas wpada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, Michal zrobil naprawde duzo w ogrodku hehehe nie nawalil sie bo to wypocil co wypil 😁 🤪 teraz poszedl po piwka i po kumpla , napije sie dzis leszka 🙂 a co....
a egzamin mam po 14.30....i bezsensownego stresa......ktory nic nie zmieni,w sumiemoze tylko pogorszyc sytuacje np jak mi noga zadrzy ze stresu hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
ej wiecie co ogladalam sie w lustrze i stwierdzilam ze jak sie ogarneto ładna nawet jestem 😁 😁
p.s jestem po piwie 😁

Hahahaha wytrzyj to lustro,bo slabo przez nie widzisz 😁 😁 😁 😁 😁 Hahaha.A u nas dzis noc masakra.Moje dziecie o 1 wstalo niewiedziec czemu..no i o 3 w koncu sie dowiedzielismy..kupa ja cisnela 😁 😁 Looo matko,az ja Piotrek przebrac musial hihi.Pierwszy raz mi kupe w nocy zrobila,w swoj roczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej no i laptop dziala ale spacja troche ciezko hehehe,
Goska 🙂 dobrze,ze sama zobaczylas,ze jestes ladna 🙂 my wczoraj mielismy wypadeczek, piwo sie rozlalo na klawiature i ogolnie laptopa, wysechl,dziala ok ale jakas plama jest na ekranie,na szczescie to nie plyta glowna 😜
o 14.32 trzymac kciuki za ciotke! mam kurwa stresa takiego,ze nie ogarniam a to przeciez pierdolka wobec wszystkich zajsc w zyciu....chocby w porownaniu z porodem hehehe tak sobie to tlumacze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...