Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

ej jutro Was poczytam zjebalam sprawe z egzaminem jestem wsciekla na siebie... nie wiem co mi sie pod kopulka poprzelaczalo pojechalam nie ta droga co trzeba ale to pol biedy tam jest hujumuju rondo w ksztalcie czegos tam i sie zajebalam....ale to moja wina bo mi sie cos popierdolilo w glowie....tysiac razy tamtedy jezdzilam i pojechalam nie tam gdzie trzeba. Chyba to stres mnie zmasakrowal. Ale spoko jutro bukuje nastepny egzamin bo nie zdalam na wlasne zyczenie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ode mnie zyczenia na dzien kobiet 🙂 fajny dzien 🙂))) fajna nutke zapozyczylam na FB 🙂
emocje juz zeszly ale luz.....wypedzilam tego diabla z mojej glowy co mnie pokierowal nie tam gdzie trzeba 😜
Tuska pociesz mnie hehehe za ktorym razem zdalas?
zwazylam sie dzis i myslalam,ze waga stoi ale niecale pol kilo mniej. Dobrze jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂 ale noc ;/ 2 z rzedu taka maskaryczna 🤢 🤢 🤢
aaa i na dzien kobiet poklocilam sie z Marcinem tzn. to byla kltonia w ciszy ale zapewne bedzie trwac i trwac i nawet na chwasta dzis nie licze 😁 jakies zebranie wymyslili o 13stej w pracy i musze sie wyrobic z obiadem, ogarnac Vanesske co by mi po 1 drzemce juz byla i podrzucic do Marcina cioci ... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj Monia :* i tak juz zostanie....ale ona jest istnieje , tylko niematerialnie..
Tuska dzieki :* to naprawde pociesza hehe, ja bym chyba zwatpila po 4tym razie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko loko 😉
ja po 6.miałam dość.. a ogólnie to większość oblałam na łuku, bo nie mogłam go załapać!!!! :/ a jak załapałam to stres też swoje robił.ale tak serio jechać na łuku nauczyłam się audi a4(moich rodziców_ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uczyłam się na takich maluszkach w porównaniu do audi, bo na punto i corsie...Corsą nie lubiłam jeździć,a w końcu na niej zdałam egzamin 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska ja mialam wczoraj wlasnie luk i bylo zajebiscie ,a masakra bo zabral mnie na droge gdzie ciagle cos jezdzilo,a totaki manewr ,ze trzeba sie zatrzymac jak cus jedzie i chyba z 10 minut go robilam hehe ale pieknie poszlo. ...kurwa na ostatniej czesci zjebalam ....i to z wlasnej winy 😁
Kasia wyslalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mam meksyk 😞Jak narazie doliczylam sie 11 kup.Ani kisiel,ani jagody badz czekolada nie pomogly.Dalam juz jej nawet wegiel i po nim byla tylko 1 kupa,wiec jest lepiej... Do tego mam mega darcie i jazdy i placz.Caly dzien raczki.Plecy mi juz dupa wychodza i nie wiem ile tabletek juz wzielam.Nie mam sily.Niech ten pieprzony zab juz wyjdzie,bo oszaleje!!A do tego wieczorem mam ta wizyte i dowiem sie co z plecami.A i dzis dostalam list od pracodawcy,ze nie beda mi placic za zwolnienie,bo pracuje za malo godzin tygodniowo.Dzis udalo mi sie az sniadanie zjesc...Co za pojebany dzien....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wspolczuje Monia naprawde.....chociaz takie zebole jeszcze przed nami.. daj znac po lekarzu bo czekam razem z Toba i Michal codziennie pyta, jak to facet nie pamieta kiedy masz wyniki 😜

A ja bylam u doktorki mojej powiedziec o anty,ze byly lipne i odstawilam itd, i skusilam sie na ta mirene co Monia ma. Zobaczymy, zawsze mozna wyjac jak cos nie teges bedzie. Za tydzien w pt mi zaloza.

a swoja droga to spalam z maluchem i o niebo lepiej sie czuje niz po kawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...