Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

ojojjj ja zaraz mam jazde 🙂 Sylwia w srode egzamin. A czy jest latwiej zdac niz w Pl no tak mowia....ale w Polsce Cie nie zabiera na trase niezalezna i na trase szybkiego ruchu? mam juz stresa, a czuje sie ok tylko sie pierdolami stresuje jak zwykle ,a nie tym co trzeba......
a za tydzien mam przesluchanie w sprawie tego becikowego co mi odmowili....Monia jak Ty pisalas,ze ile minimum trzeba miec 40funtow child taxu? my mamy 59 cos tam ..
Monia trzymaj sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja musi byc minimum 500 rocznie czy cos kolo tego.A my bylismy Julii tort zamowic na roczek,bo w koncu zdjecie wybralismy.I zrobilam sobie zapas otrebow w polskim sklepie.Rano malzonek poprasowal i zaraz zabiera sie za mycie okien i pranie firan 😁 😁 A ja hm...poleze? 😁 😁 Majka napewno zdasz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wszystko ja interesuje 😁 🙂))
dziewczyny powiedzcie mi jak jest przelew z polskiego konta na angielskie to bank sam transferuje na funty czy jak? bo nie wiem jak te dziewuchy z Pl maja mi zaplacic za opaski..
ja po jezdzie smiesznie bylo, uspokoil mnie troche 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Waneska przeurocza i jaka pracowita 😜
Nusia dzieki za info dotyczace parowek
Monia oszczedzaj sie Kobieto...
Maja ja ciagle czekam na Twoja "linie chlopieca" 😉
Dziewcyny zaraz ide malucha kapac SAMA 😮,zawsze byl T. ale dzis jest w robocie,mam nadzieje ze nie utopie dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Od rana czytam sobie nasz brzuszek..ehhh..poplakalam sie jak to przeczytalam..jak dzis to pamietam 😁
Hey kochane moje:*:* Teskno mi bylo za wami 🙂Na poczatku chcialam wam bardzo podziekowac za wsparcie 🙂My juz od wczoraj jestesmy z moim slonkiem w domu.Do samego konca w szpitalu bylismy w nerwach,bo ja juz spakowana i ubrana bylam,a oni sobie jeszcze rozne badania malej robili.Bogu dzieki wszystko jest w porzadku.Powiem wam jedno,porod byl straszny,nerwy niesamowite,ale naprawde bylo warto 🙂Jak juz mnie w koncu po cesarce poskladali i polozyli mi Julcie na piersi,to momentalnie zapomnialam o wszystkim 🙂 🙂Tatus tez z reszta na jej punkcie oszalal i na zmiane ja sobie z rak wyrywamy 😁 😁 Niestety mam problem z karmieniem,bo mala nie chce mi jesc z cycka,wiec sciagam sobie ile sie da laktatorem,a reszte dokarmiam ja mlekiem modyfikowanym.Najwazniejsze,ze mala przybiera w koncu na wadze 🙂A najlepsze jest to,ze caly czas mowili,ze mam wielka dzidzie a Julcia urodzila sie 2870g i 51cm...taki kurczczek malutki 😁 😁 I nawet ciuszkow nie mialam na taka kruszynke,wiec zalozylismy jej te przyduze.Ale szybko to mala nadrobi 😁 😁 A dzis bylismy na pierwszym spacerku 🙂Cos pieknego.Gdyby nie to,ze mnie szwy jeszcze po cesarce bola,to bym juz calkiem o tym porodzie zapomniala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘Monia rozczulilam sie tymi wspominkami 🙂
Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej kruszynki i jej mamusi bo to i Twoje swieto 🙂 Juleczko zeby te noce juz byly przespane i kazdy kolejny rok byl pelen cudownych doswiadczen ,pelen emocji i usmiechu jak dotychczas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:*
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/photo0739.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6586/photo0739.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...