Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Monia i co powiedzial lekarz?
Maja nastepnym razem to zdasz na 100 %
A ja sie pochwale ze moj maluch wazy 8,9kg, juz je te okropne mleczko,zaczyna sam pelzac(na razie do tylu 😜)i prawie sam siedzi 😁. na FB nawet dalam filmik z jego umiejetnosciami 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia slyszalam o tym rondzie!!!!!!! powariowali hehehe
Nudata super,ze juz wcina to mleko 🙂 i ladnie wazy!!! my za tydzien idziemy mala doopcie wazyc.A co do pelzania to samo ....gdyby nie pampek to by miala cala sina dupe od tego podrzucania heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halollllll
my po szpitalu. Maryla dzielna bestia. miala 8 ukluc na testy skorne i pobierana krew i ani razu nawet nie drgnela. mame i tate duma rozpiera 😉 jutro napisze wiecej, bo padam na ryjek...
buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawo dla dzielnej Marylki!!Ciocia jest dumna:* Wy juz pewnie spicie.Piotrek pojechal po tesciowa,a ja chcialam isc spac..ale nie mam do kogo sie przytulic i na kogo nogi zarzucic i nie zasne.Hehe ale mam z garem 😁 😁 Co do lekarza,to w koncu wiem,co mi jest.Wypadl mi dysk i to juz dawno temu..tylko nikt wczesniej tego nie odkryl,bo normalni ludzie leza plackiem,a ja nawet w ciaze zaszlam i dziecko urodzilam 🙃 🙃 No,ale troche za pozno to odkryli,bo jest to juz ostatnie stadium,o czym swiadczy uciekanie nogi czy dretwienie palca..18 maja mam wizyte u neurochirurga...no i na 99%wyznaczy mi termin operacji usuniecia dysku,bo w tym stadium to juz raczej mi zadne cwiczenia nie pomoga..ale uslyszalam dzis,ze jestem wielka i mam niesamowity progwytrzymalosci na bol 😁 😁 Ale to mi juz przy porodzie mowili 😁 😁 A to,ze tyle sie ruszam i mam ADHD w sumie uratowalo mnie przed unieruchomieniem 😁 Mam dalej byc aktywa,ale bron boze cos podnosic czy robic cos z rekoma w gorze...a w poniedzialek ide zlozyc wypowiedzenie do pracy i zarejesture sie jako bezrobotna nieposzukujaca pracy.Dostalam zaswiadczenie dla nich,ze jestem niezdolna do pracy na 3m-ce,a naurochirurg wystawi mi nastepne..dlugo jeszcze se nie popracuje 😉 😉Zwymyslala mnie dzis,ze ja przy takich plecach jeszcze pracowalam..a ja jej na to,ze co cie nie zabije to cie wzmocni haha 😁 Dobra spijcie sobie,nie bede wam zanudzac.Kolorowych:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ.
MONIA PO RAZ KOLEJNY NAPISZĘ SUPER,ŻE JUŻ WIEDZĄ O CO KAMAN!!!
Nudata adnie Patrick waży!Gratulujemy pełzania 😉
Oj Marylcia bardzo dzielna Kobitka! 8wkłuć? 🤔 ja bym rady nie dała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to teraz sie oszczedzaj dziewucho 😉
a na testach wczoraj wyszlo ze Maryla nie jest uczulona na nic oprocz orzeszko ziemnych. czekamy jeszcze na wyniki z badan krwi i do dietetyczki idzimy. nie wiem czy nie bede musiala nosic ze soba strzykawki z lekiem na wypadek silnego wstrzasu alergicznego 🤔
i byla taka biedna dzidzia (tak kolo 9 miesiecy) w poczekalni, miala jakis wypadek i zlamany nosek, cala buzie w strupach i zasloniete opatrunkiem oczko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, 🙂
ja zyje tylko jestem po nocce, dzis tez ide a musze jeszcze na zakupy isc 🤢 powiedzcie mi czemu jak Pan ładny do mnie mowi to ja nic z siebie wydobyc nie moge? 🤨 😁
Monik bardzo bardzo sie ciesze ze w koncu skapneli sie o co chodzi !!!! 3maj sie dzielna kobieto 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Ja caly dzien z przygotowaniem jutrzejszej imprezy walczylam 😁 Moja malpicha nauczyla sie robic fikolki!!!Az mi sie goraco robi jak na nia patrze!!!


a ja to bym chciala zobaczyc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak ja przyczaje z aparatem to nagram 😁 😁 Kladzie sie na glowie,dupa do gory i fik juz mamy fikolka 😁 😁 Wpadajcie na torta,sernik i inne zarelko 😁 Nusia Marylka caly czas mi w glowie siedzi z ta alergia.Kochana podejdz z nia moze na te testy u chinczyka co ci mowilam.One sa bardzo dokladne,bo nie moge przebolec,ze sie biedna tak meczy.To samo z Patryczkiem.Biedne dzieciaczki..caly czas o nich mysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 No Monia heheheh mi by sie tez goraco zrobilo 🙂 wpadne na sernik telepatycznie 😁
Ale pogoda piekna u nas!!!!! szok 🙂
Zolza zasnela, ile ona gada.......lo matko. Wczoraj pierwszy raz przydzwonila glowa ..Michal myslalam,ze zemdleje ze strachu ale ona sie bardziej przestraszyla niz ja zabolalo. Twarda jest 😉
Dzis mamy goscia wiec po poludniu mnie nie bedzie 🙂
Nusia nie widzialam tego wczesniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helol 🙂
rowerek boski 🙂
Maja takich dzwonow jeszcze bedzie duzoooooooo... najwazniejsze to nie panikowac i zajac malutka czyms innym, zeby zapomniala ze sie uderzyla 😉
bawcie sie dobrze robaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie zrobilam Nusia 🙂 klucze do drzwi byly bardziej zajmujace niz przedchwilowy dzwon hehe ale tata bardziej sie przestraszyl niz ona i jeszcze dzis za nia lazi i mowi jak to w glowe sie uderzyla......a czuje sie winny bo to on ja posadzil na lozku na chwile, doslownie 3 sekundy ,a ona sie przechylila na bok ,gdzie nie bylo poduszki tylko te drewniane podlokietniki..... 🙂 tata walczy znow w ogrodku! 😁 dzidzia wezoiduje na podlodze,a ja sledze aukcje bo zaczynaja sie interesowac opaskami w koncu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...