Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Jezu dziewczyny,jestem tak zmeczona,ze jak sie podnosze,to mam palpitacje serca 😮 😮Kawa juz na mnie nie dziala..jak tak dalej pojdzie,to zaczne szukac jakiegos dealera 😁 😁 😁 Maja gratuluje wygranej aukcji.To sie bedzie teraz Zuziek wozic 😁 A nocki wspolczuje:* No nic,oby do weekendu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecko od kilku dni chodzi i powtarza - "nepakala" myslelismy ze chodzi jej o nieplakala, ale mowi to w tak roznych kontekstach , ze nie mam pojecia o co jej chodzi 😮 😮
mowi np. lala nepakala 😁 😁 😁 😁, a jak ja do niej mowie - lala nieplakala, to ona sie tak dziwnie na mnie patrzy i smieje 🤨 🤨 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehh Kasia ale sie usmialam 😁 nieplakala jak odkryjesz o co jej chodzi napisz koniecznie 😁 szyfrowany jezyk.....
Zuzia spala cala noc ale w dzien tylko 2 razy po 20 minut dzis tez dopeiro zasnela szaleja ma ostrego 🙂 fotelik juz doprowadzony do kultury dzis bedzie jazda probna 🙂
Monia jak kupki??????? ja dzis ciasto marchewkowe zrobilam ale inaczej na moj sposob jest ZAJEBISTE!!! obawiam sie,ze wciagniemy cala blaszke, byla kolezanka z dzidzia wiec juz troche zostalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Monia ty to masz z Julka 😜
Sylwia gratulacje dla Milanka 😉
Maryla lapie teraz slowa ze w szoku jestem. co jej sie nie powie to powtarza. nie brzmi to w stu procentach jak mowa polska ale wiem o co jej chodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia grstulacje dla Milanka 🙂
Nusia wierze Ci bo sama widze jak Zuza narazie papuguje jak oczy zaciskam ona tez tak robi ja klaskam onatez, macham glowa ona tez 😁 taka papuga albo robie DaDAAAA druga sylaba tak wysoko ona tez 😁 magiczne te nasze dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey babeczki.Wczoraj nie mialam ani sily,ani checi wejsc dac znac ze zyje,bo co to za zycie.Ehh..Milanku gratuluje!Ale ty sorytny jestes 🙂Tak szybko zaczales chodzic 😁 Sylwia czekam na filmik 😁 Kasia rowalilas mnie 🙂Uwielbiam te dzieciece slowniki.Nusia brawo dla Marylki.Jak tam urlop mija?I jak tam Mia,bo juz do nas od bardo dawna nie zagladala.
A u nas dalej masakra.Jako,ze nieszczescia chodza parami,to doszly nam biegunka i katar.Biegunke na szczescie udalo nam sie opanowac.Maja dziekowac za rade z ryzem,bo ani wegiel,ani kisiel,ani banan nie pomogly..Przez katar dzis w ogole nie spalam,bo biedna to meczylo i jedyna pozycja,w ktorej mogla troche pospac,to byla na mnie...A co do nocek,to mam pewna koncepcje..wydaje mi sie,ze to jest spowodowane jej brzuszkiem,bo za kazdym razem rzuca sie i placze tak dlugo,az sobie pierdnie..szukalam w necie i wielu pediatrow sie wypowiadalo,ze czesto dzieci maja cos takiego,jak zjedza cos,co im sie ciezko trawi.I wlasnie wtedy pojawiaja sie wzdecia,bole brzuszka i gazy i niespokojny sen.Od dzis zapisuje wszystko co mala je.Obstawiam na kaszke,ktora dostawala na noc,ale poobserwujemy,to zobaczymy.Dzis jej kaszki nie dam.I bede jej dawala mniejsze porcje,a czesciej.Mam nadzieje,ze to faktycznie to,bo juz naprawde wysiadam.
A teraz w zwiazku z tym glupie pytanie?Ile razy wasze dzieci jedza i co?No i co na kolacje dajecie?Bo ja zazwyczaj dawalam jej ta kaszke na kozim mleku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia wczoraj skonczyla 10 miechow 🙂
a tu zdjecie w foteliku i z dzisiaj przymiarka kiecki, troszke za dluga musze ja popodpinac w kilku miejscach bo do 20go napewno nie urosna jej nozki o 10cm 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/152/desktop1e.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4524/desktop1e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pierdziele!!!Jaka modeleczka!To ona bedzie miala chrzciny,czy slub bierze? 😁 😁 Boooska:* I spoznione,ale szczere zyczenia dla Zuzi na te 1o miesiecy 🙂Slonko,zycze ci tylko,zebys zawsze byla takim pogodnym dzieciaczkiem 🙂 A w foteliku widze bardzo sie spodobalo.Nareszcie widac cos poza mama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestes wstretna!!! bo niby mama jest taka wielka ,ze wszystko zaslania 😜
😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
No no w foteliku bomba 😁 teraz to mozna jechac na koniec swiata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobryyy babki :*
Haha no teraz Nusia,Kasia uwazajcie na slowka hihi
Monia wrzuce filmik jak juz bede w uk ,bo teraz na prawde nie mam juz czasu na nic 😁 i tak zalamana jestem,bo polowe rzeczy musze zostawic!!Ale zrobie paczki,zeby mama mi wyslala pozniej :P
Kurcze z tym katarkiem to juz wiem co to znaczy,bo Milanek tez byl przeziebiony i to tragedia byla!Nawet jesc mi nie chcial ,bo tak ciezko sie Mu oddychalo,a krople pomagaly na pol godziny :/
Monia moj Milanos rano wcina flache tak ok.120 pozniej jak wstajemy wszyscy to zje sniadanko z nami pol kromeczki np. z szynka,serkiem lub co innego wpadnie 😉 pozniej normalnie obiadek zupka,ziemniaczki z mieskiem ( w miedzy czasie pocisnie chrupka i wiadomo picie 😉 lub jakies biszkopty ) po obiadku na pod wieczorek zje serek danio lub jakis inny,kisielek zrobie czasami czy zje jakis owoc np. banan 😉 no i na noc pociska flache ,czasami 150 lub 180 😉 generalnie teraz ma juz mniejszy apetyt jak wczesniej 😉 i od kad zaczal wiecej sie ruszac to schudl mi 2 kg 😁 ehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...