Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

bry 🙂
Sylwia super laska 🙂 mamy takie same marynarki 😜
dalam malej mleko normalne i ma uczulenie od niego, a testy wykazaly ze nie ma. wiec jednak testy u maluszkow wychodza zaklamane 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny !
Nusia u dzieci się ciągle zmienia wszystko ,więc może Marylka jeszcze wyrośnie z tej alergii!Chyba ,że Ty albo mąż macie alergie też czy w rodzinie jest to może genetycznie być.
Ja Milanowi zaczęłam dawać normalne mleko od jakiegoś czasu i nic się nie dzieje na szczęście. I bananki też już może wcinać 😉
My do domciu wróciliśmy najedzenie jak zwykle od babki hehe i uszyła małemu czapkę na lato ,ale czadowa...zrobię fotkę to Wam wrzucę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja caly dzien koczowalamna ebayu zeby wygrac ten fotelik i mnnie gnojek jakis przebil 😞
ale widze juz,ze ktos wystawil taki sam tyle,ze dalej od nas i jeszcze jest ten Nania tez i ladny ,nie zwrocilabym na nego uwagi ale Nusia ostatnio wspomniala wiec tez go obserwuje....ale dol caly dzien .....ehhhhh a dzidzia kochana dzis kotka rozroznila od pieska!!!! pokazala mi znaczy, ciekawe czy jutro powtorzy! szok szok szok..popatrzyla sie na mnie jak ja zapytalam gdzie jest kotek w ksiazce (a byly dwa obrazki) ,a ona paluszkiem jednym na kotka pokazala 😁 ni e moge uwierzyc, to chyba nieswiadomie 😜 albo mi madre dziecko rosnie 🙂 i caly dzien pod tytulem kajakajakajakaja babbababbabba dadadadydydy itd.ale najwiecej kajakajajakaja takim smiesznym glosikiem 😁 i cud sie stal wieczorem zjadla 180 ml mleka ogladajac program bbc animal mam nagrane odcinki w hd i wlaczylam na kompie,podobalo jej sie, wiec wrzucilam na pendrive i do tv ,a ona ogladala jak bajki! wiec juz wiem co bede jej wlaczac, nie bedzie odmozdzajacych teletubisiow codziennie 😉 czasem tak bo one tez ucza fajnych zachowan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia madra baba 😉 🙂 Maja jakbym tego maxi cosi nie wygrala to bym to nanie wziela 😉
Musze Maryle zagadywac na przewijaku podczas przewijania bo inaczej spierdziela, bo nudno 😜 no i wymyslilam taka zabawe. pytam sie jej gdzie jest konik, gdzie jest krokodyl itp a ona sie smieje jak glupia. i dzisiaj dluzej sie zastanawialam co by powiedziec bo mi sie zwierzeta skonczyly i mowie gdzie jest a Maryla dokonczyla "lampa" i patrzy na lampe i w smiech 😜
i zlosnik maly chce by kolo niej siedziec caly czas, bawi sie sama ale mama musi na podlodze obok niuni byc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):
kurcze kaya zeczywiscie super sie bawi tym lusterkiem


ta... ona takie wlasnie miny robi, jak spiewa 😁
ale mi raczej chodzilo o pokazanie na jednym z filmikow, ze Kaya calkiem niezle sobie radzi z mowieniem 😉
a dzis powiedziala "chleb", mowi tez duzo innych rzeczy, niesamowite, jak nasze dzieciaczki sie rozwijaja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
Kurde a Milan mi po kanapie ,po łóżku chodzi sam!!! A jak próbujemy na podłodze to muszę go oszukiwać troszkę ,że trzymam pod paszkami hehe i wtedy pójdzie kawałeczek i od razu bezpieczna pozycja na czworaka !

a przeciez na kanapie sie chodzi gorzej, bo mniej stabilnie, brawo 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Kurde a Milan mi po kanapie ,po łóżku chodzi sam!!! A jak próbujemy na podłodze to muszę go oszukiwać troszkę ,że trzymam pod paszkami hehe i wtedy pójdzie kawałeczek i od razu bezpieczna pozycja na czworaka !

a przeciez na kanapie sie chodzi gorzej, bo mniej stabilnie, brawo 🤪 🤪 🤪 🤪

no wiem Kasia właśnie,ale za to jest miękko haha jak się leci na dupala!:P
Dzien doberek tak w ogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
a mi sie dzisiaj snilo ze rodzilam 🤪 i na stojaco po epidiuralu nic nie czulam i nagle patrze ze mi wody odeszly takie obrzydliwie zielone. siadlam na podloge i darlam sie do kobiet na sali (chyba z 5 razem ze mna w pokoju rodzilo) zeby lecialy po polozna bo dziecko wychodzi. i popatrzylam w dol i dziecko wyskoczylo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
hej 🙂
a mi sie dzisiaj snilo ze rodzilam 🤪 i na stojaco po epidiuralu nic nie czulam i nagle patrze ze mi wody odeszly takie obrzydliwie zielone. siadlam na podloge i darlam sie do kobiet na sali (chyba z 5 razem ze mna w pokoju rodzilo) zeby lecialy po polozna bo dziecko wychodzi. i popatrzylam w dol i dziecko wyskoczylo 🙃

czyzbys podswiadomie chciala baby? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mieszkala w polsce i miala babcie do pomocy to pewnie bym sie zdecydowala. ale tutaj to bym sie wykonczyla z dwojka maluchow sama 😜

Maryla przyszla do mnie z pelna buzia i wyplula monete funta 😮 jakby polknela to bym nawet nie zauwazyla. i najgorsze ze nie mam pojecia skad ja wziela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a ja wrocilam znow od pracodawcy, skonczyli mi placic po 3 tyg urlopu platnego, no dobre i to jeszcze jakis zwrot bede miala bo mnieza duzo obciazyli za NIN ale to grosze juz.....tak mi smutno jakos. Nienawidze tej pracy,gdzie bylam,a Michal mnie juz maltretuje zebym wrocila na 2 dni po 8h. Powiedzcie czy to jest sens? najnizsza krajowa przez agencje 16 h ,odetna vat, a bede musiala zglosic do child tax i mi zmniejsza go czy nie o podobna sume? bo cos mi sie zdaje,ze tak..,musze to wszystko policzyc, na hausng raczej nie bedzie szans bo u nas tak latwo sie nie dostaje....no nic jak dostane P45 to sprobuje tylko,zeby nie bylo szopek pozniej,ze cos mamy zwrocic..bo oni tak czesto sie myla jak slysze dookola...ehhhh ale smutny dzien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja cycki do gory, jutro bedzie lepiej 😉
wiecie jacy na allegro sa kretacze. w marcu kupilam lozeczko i doszlo bez problemu. a teraz dostalam maila ze tranzakcja nie zostala dokonana z mojej winy i sprzedajacy ubiega sie o zwrot prowizji od allegro 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey.Ja sie nie odzywalam,bo nie dosc,ze w sobote na urodzinach bylismy,to wczoraj bylo malowanie,a ze nie bylam zadowolona z tego,co chlopacy zrobili,to sama se caly pokoj przemalowalam 😁 😁 A dzis walczylam caly dzien z urzedami..nie cierpie ich!!!Ale w polowie walka wygrana 🤪 🤪 Nusia idz do chinczyka z Maryla,bo to masakra jak sie meczy 😞A 35f to naprawde nie jest majatek.Sylwiu brawa dla Milana!Sie nam chlopak rozkrecil 😁 Maja i co wygralas ten drugi fotelik?Kaska Kaya taka grzeczna sie wydaje 🙂Ciekawe,co u Goski.Pewnie teskni za panem ladnym hahaha.A Jula godzine temu przylozyla buzia w to drewniane pudlo do zabawy i krew sie polala 😮 😮 Bylam pewna,ze juz po zebach,ale na szczescie/nieszczescie warge ma rozcieta.Zeby cale,ale warga sina i spuchnieta 🤪 🤪 To dziecko to diabel w ludzkiej skorze hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...