Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Monia zeby to pluskwy nie byly 😞 😮 bo cholerstwa nie da sie wytepic a wleza Ci wszedzie. one boja sie swiatla i tylko w nocy wylaza. wywalcie to dziadostwo jak najszybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zima do nas wraca,a Maja okularow szuka 😁 😁 Nusia pluskwy to napewno nie sa,bo gryza tylko mnie.A do tego jak pluskwy gryza to masz 2-4 ukaszenia w jednym miejscu,a ja mam pojedyncze slady i to takie same,jak mialam,gdy Koko mial pchly.Szperalam w necie i znalazlam,ze myszy bardzo czesto maja pchly,wiec to napewno to.Po poludniu Piotrek wroci z kolega i wyrzuca to cholerstwo.Bo mi sie wydaje,ze te myszy wlasnie w tej kanapie sobie domek zrobily...ja tam napewno nie usiade,mam juz wystarczajaco duzo babli.I szczerze jakos wierzyc mi sie nie chce,ze ta dziewczyna,co tu przed nami mieszkala nie wiedziala,ze ma myszy...chociaz z drugiej strony biorac pod uwage,jaka z niej syfiara...ehhh az mi sie plakac przez to wszystko chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa z ta pogoda co........Nusia ja poszlam SAMA do apteki po leki dla kolezanki i mnie przewialo ostro....bardzo mrozno jest..bardzo!!! a tak by the way kolezanka taki ma zapieprz w pracy ,ze nei ma czasu odebrac recepty.....szok - w kwiatkach pracuje na farmie wielkiej i przed swietami bussy.
probowalismy sie kimnac po poludniu ale mala tak spiewala ,ze sie nie da 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Goska to az chce sie pracowac jak sie ma na kogo oko zawiesic no nie 😜
Nusia to szybko zpozytkuj zakupy coby nie odebrali 😁
Monia wspolczuje niechcianych soblokatorow 🥴
Maja Zuzia jest piekna jak zawsze 😘
A nam dzis przyszla ta spacerowa i wiecie co calkiem fajna...a tak niezbyt bylam do niej przekonana. U mnie Pat wszystko je tylko jak siedzi w krzeselku,wiec musze jakies skolowac jak bede w Polsce,bo tak to bedzie problem z karmieniem go.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata watpie zeby sie upomnieli, a nawet jezeli to jak mi udowodnia 😜 nie wiem jak ktos pakowal te zakupy, bo napoje i reczniki papierowe byly w dobrej ilosci ale reszta w podwojnej 🙂 mam na zapas pelno rzeczy dla malej (w tym 2 bidony tomee tippee) owoce, make, nawet cytryny ktorych nie zamawialam 😜 prezent od taty z zaswiatow 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Nusia to moje zakupy byly,odeslij mi je 🙂.Kanapa juz zrobila wypad 😁 😁 😁


i bardzo dobrze 🙂 wez teraz wypsikaj czym tylko mozesz tam gdzie ona stala i bedzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Juz zrobione 😁 😁 Julii chyba zabki ida...6 kup dzis zrobila..ale ostatnia to mistrzostwo..kapalam sie z nia w wannie.Stanela mi dupskiem wprost twarzy i pierdnela smierdzaco..Piotrek zaczal sie smiac,ze dobrze,ze to tylko pierd...i wtedy zrobila kupe 🙃 🙃 🙃 🙃 Wlasnie sobie wode napuszczam,zeby sie jeszcze raz wykapac,bo ja prysznicem oplukalismy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ale prezent od zajaczka ,a moze jajka tez Ci przyslali razy 2 ? 😁
Mialam Was zapytac ..Nusia zwlaszcza Ty i Nudata jak dzieciaki mialy objawy uczulenia to mialy krostki przy brwiach? Zuzi sie takie krosteczki male pojawily i robilo sie ich coraz wiecej ale nie w brwiach konkretnie tylko tak kolo i balam sie,ze to nizej zejdzie na powieki ale jest luzik, wczoraj posmarowalam bepantenem dzis troszke zelzalo ale w tym jeszcze dostala tylko 2 razy mleko aptamil. Nie wiem co myslec , a wiem,ze angielscy lekarze powiedza,ze to nic kurwa mac. 🤪 poki co kupilam kozie mleczko, dalam Zuzi rano 150 ml bardzo smakowalo, powiem lekarzowi w pn ,ze jest na cos uczulona prawdopodobnie wlasnie aptamil....zaczal uczulac bo juz nie mam pomyslow......chociaz ona co chwile cos od nas podjada...a kupki miala tak czesto,ze heja...wczoraj i dzis juz spokojnie.
A co do spacerowki to wlasnie walcze o jedna uzywana na ebayu jak wygram ok,jak nie kupie niedlugo nowke, ta poki co stoi 3.5 £..... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja tez wozek na 4rech preferuje ale jak sie uda ten wylicytowac za taka smieszna cene to bedzie miala taki 🙂 opinie o nim sa podzielone ale jak o wszystkim ,sama nie zdecydowalabym sie na nowke na 3 kolkach. O!
Nusia Zuzia tez dzis rano sie zerwala z placzem oj taaaaka dzidzia glodna byla...a pozniej wypila bubala i polozylam ja kolo siebie bo sie rano bawimy w lozku moja gumka do wlosow i poduszka ulubiona patrze,a ona w kime!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez biore mala do siebie ale ona jak sie obudzi to juz nie zasnie az do drzemki o 11 🙂 wariuje, skacze na lozku itp jak sie dzidzi nauczy wstawac samo to juz nie ma bata 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kupkami luz ale spac w dzien nie chce wariat i ciagle mi tata grozi hehehe ja ja do lozeczka a ona ze zloscia DADADADA LALALALA DADADA ffffffffpaaaa o tak jesli mozecie sobie wyobrazic jak to brzmi groznie na zywo hehehehe, wooow Michalmi krzaczory do ogrodka przywiozl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha Maja to na mnie tak Maryla krzyczy jak wkladam ja do lozeczka przed spaniem i mleko ide zrobic 😜 tylko ona takie krotkie, ostre ANIA!
jak tam pisanki zrobione? 🙂 ja ugotowalam tylko 4 jajca w lupinkach z cebuli 😉 jutro czeka mnie busy dzionek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh ja jeszcze nie zrobilam zdjec ogrodka nowego ojojj jak moglam zapomniec szkoda,ze ciemno bo bym teraz poszla strzelac foty 😁
Jajka jeszcze nie ugotowane ale poki co kolorowych nie bede miec 😞 😞 nie mam lupinek ,a barwniki sa do doopy....ale beda jajeczka faszerowane jutro i wogole dzis kapustke ugotowalam, jutro lazanki zrobie swojskie, zupke szczawiowa oczywiscie z jajkiem 😜 kolaznka przyniesie salatke , inna przyniesi ciacho ;D zyc nie umierac, i piwko bedzie sie lalo fontanna 😁 oby nie padalo ,a fajnie bedziemy miec 3ke maluchow i z nami z 12-14 osob doroslych 🙃 oby nie padalo bo ich nie pomieszcze hehehe ogrodek jest znacznie wiekszy niz salon! ahh moje zlosci male zansely 😁 jutro bedzie radosc bo tyle ludzi i rano musze jeszcze ja zabrac na male zakupki bo tata konczy prace po 11 teraz na nocke pojechal..
a ja zamiast legnac spac to piwko pije bo mi Monia smaczka narobila w smsie 😜
Nusia ,a Ty jakie nam zdjecia pokazesz?
Gosia ja tez ciekawa jestem jak Pan "Ladny" wyglada zboczuchu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no se wyobrazcie jaki on musi byc zajebisty skoro ja mam prawie co noc z nim sny 😁 😁 ☺️ dziecko mi chodzi juz po calej chalupie i wszystko wynosi po pokojach 🤢 dzis mnie czeka pakowanie, narazie w czarnej dupie jestem 🤢 ojj pana ładnego nie bede tyle widziec 🤨 🤨 chyba wczesniej wroce do Anglii 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...