Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Zuzia przesliczna 😘
A urlop nam mija szybko strasznie. alergia sie nasilila, bylysmy dzisiaj u lekarza i dostala fajny syrop, bo bierze sie go tylko raz dziennie i nie dziala usypiajaco 🙂 wlazi wszedzie gdzie chce a wlasciwie biegnie... chodzi tez z wozeczkiem i lala 😉 i musze sie pochwalic, ze jak sie jej powie nunu to ona powtarza nunu i nie podchodzi tam gdzie jej nie wolno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Sylwia sie wieee 😁 po urlopie juz doszlam dawno 🙂

Doszlas?? 😁 😁 😁 😁 😁

i zeby to raz 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Zazdroscze 😁 😁 😁

aaa bo Ty masz juz ten wiek ze nie dochodzisz? 😁 hahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Zuzia przesliczna 😘
A urlop nam mija szybko strasznie. alergia sie nasilila, bylysmy dzisiaj u lekarza i dostala fajny syrop, bo bierze sie go tylko raz dziennie i nie dziala usypiajaco 🙂 wlazi wszedzie gdzie chce a wlasciwie biegnie... chodzi tez z wozeczkiem i lala 😉 i musze sie pochwalic, ze jak sie jej powie nunu to ona powtarza nunu i nie podchodzi tam gdzie jej nie wolno 😉

inteligentna po ciociach forumowych haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzia jak zwykle piekna 🤪 🤪
wczoraj Kaya po poludniu spala ponad 4h, prawie nic nie jadla i jak weszlam do niej do pokoju, to dopiero sie podniosla, a tak, to po prostu lezala potem zwymiotowala, jak ja wzielam na dol.
wymiotowala sama slina taka gesta, ale kilka razy i lezala plackiem na mnie przez ok. nastepna godzine. jedyne co je, to kasze rano i wieczorem i kilka paluszkow w ciagu dnia.
jest marudna, myslalam, ze to zabki, bo zauwazylam dziasla napuchniete, ale dzis jak ja ubieralam po kapieli, to zauwazylam kropeczki na nogach, brzuszku i troszke na plecach. zobaczymy do jutra, czy cos wiecej sie rozwinie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Zuzia przesliczna 😘
A urlop nam mija szybko strasznie. alergia sie nasilila, bylysmy dzisiaj u lekarza i dostala fajny syrop, bo bierze sie go tylko raz dziennie i nie dziala usypiajaco 🙂 wlazi wszedzie gdzie chce a wlasciwie biegnie... chodzi tez z wozeczkiem i lala 😉 i musze sie pochwalic, ze jak sie jej powie nunu to ona powtarza nunu i nie podchodzi tam gdzie jej nie wolno 😉

bo nasze dziewczynki sa grzeczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze Kasia biedna Kayka czyli ona chorutka dlatego tak Ci spala,......a nie da rady powiedziec,ze zle sie czuje.... 😞
A u nas nowe sylaby jazda 😁 nie nie nie nenene nunu 😁 ale ma frajde! dzis bylismy u dzidzi 3miesiecznej i bylo zarabiscie 🙂 pozniej poszlysmy z Zuzia do sasiadki ale jej cora spala,Zuzie temp zlapala i wrocilam pozlozyc ja spac-20 minut oczywiscie......boze to dziecko spi 30 minut w ciagu dnia!!!! mam nadzieje,ze to skok, dzis powinna cala noc spac bo padala ze zmeczenia i wszystko nionio nie nie nu nu itd 😁 a obudzila sie z sylabkami tatata. 🙂 Kaya kaya poszlo w zapomnienie narazie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Sylwia sie wieee 😁 po urlopie juz doszlam dawno 🙂

Doszlas?? 😁 😁 😁 😁 😁

i zeby to raz 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Zazdroscze 😁 😁 😁

aaa bo Ty masz juz ten wiek ze nie dochodzisz? 😁 hahahahah

Nie wiem,jak u ciebie,ale ja zawsze moge...a z wiekiem to problem u facetow sie pojawia,ale na mojego to ja nigdy nie moge narzekac 😁 😁 A nie ma orgazmow,o dziecko nie daje 🙃 🙃 🙃 🙃 Tesknilam za toba 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, gratuluje przespanej nocki 😁 oby tak pozostalo 🙂
Kaya dzis obudzila sie o 6.30 w bardzo dobrym humorze, zjadla poltorej butli kaszki, pobawila sie, puscilam jej kilka piosenek z Akademii Pana Kleksa i teraz ja polozylam, moze chwilke sie zdrzmnie, a ja musze sie zabrac za sprzatanie, nazbieralo sie prasowania, poodkurzac trzeba, itd...
tylko ciezko mi sie zebrac do tego wszystkiego ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia dzis nie spala wcale w dzien....ehhh teraz zasnela po kapieli boszzzz,slina wszedzie jak slimak slady zostawia ale marudna nie jest power nie z tej ziemi poliki az rozpalone z tego przemeczenia ale lozeczko szerokim lukiem chce omijac..oby noc byla cala przespana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,ze juz wrociliscie 🙂 i jak podroz tez w porzadku??
Zuzia dzis spala ze mna, bo sie biedna obudzila z placzem o 20.30 i poszlam juz do niej i tak zostala,dalam czopka i po nim spala cala noc 🙂 a teraz tez zasnela ufffffffff w lozeczku, jeczydupka taka mala 🙂 ale do lozeczka dalam jej taka moja mala podusie wiec mamusia z nia jest 🙂 oby odpoczela .....
kolezanka mi mowila o jakims kasku ze styropianu dla malych dzieci wlasnie w celach nauczki bezpiecznego raczkowania i chodzenia, slyszalyscie o tym ?? mnie to rozbawilo ale liczac ile razy Zuzia becka na glowe to sie zastanawiam sama hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aa Maja podróż super 🙂 Bałam się ,że mały będzie marudził w samolocie,ale też wszystkie babki obok były Jego haha pod koniec już zaczynało Mu si e nudzić i chciał chodzić po całym pokładzie,faceta z przodu ciągle chciał za włosy ciągnąć i non stop kopał Mu w fotel,pewnie już był wkurzony na nas haha ale co tam 😉
Pierwsze słysze o takim kasku,ale faktycznie Milan tak samo tyle razy już główka walnął ,no ale nie wyobrażam sobie dziecku ciągle taki kask zakładać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Sylwia ja tez sobie wyobrazam,ze dziecko smiesznie musi w tym wygladac hehe ale on jest na zatrzaski pod brodka ,a Zuzia nie CIERPI nic pod broda 😁
Swoja droga zasnela wieczorkiem w dzien dwie drzemki godzinne,wraca do normy, ciekawe ile bedzie spala teraz.......tzn.o ktorej ja zabiore do siebie 🙂 bo Michal ma 3cia nocke. A i kayakaya w wannie mowila 😁 a wogole to sie podniosla do stania sama dzis, podciagnela sie przy kanapie w salonie 🙂 elegancko 😁 i jak paralityk trzymala sie wszystkiego i szla sobie do stolu, trzymajac mojego ramienia, cyca, nogi , co popadnie zeby tylko do tolika bo tam laptop heheh nisamowite jak to sie szybko dzieje! tydzien temu nic a teraz wszytsko naraz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ,ale super 🙂 to Zuzia pewnie będzie biegać teraz przy meblach itd 😉 To prawda z dnia na dzień dzieciaki się zmieniają!
A Milan po domu biega sam ,ale jak wyjdziemy na miasto to boi się puścić, nie pewny grunt hehe 😉
No i miałam wziąć pogodę z Polski ze sobą,ale coś nie wypaliło :/ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry babeczki 🙂Witam sie po raz kolejny po nieprzespanej nocy 😮 😮 😮 Brawo dla naszych dzieciaczkow 🙂A Zuzia to juz calkiem poszalala 😁 Pewnie w Polsce chce dziewczyna szpanowac hihi 😁 Co do biegania,to ja mam diabelka w domu,a na dworzu to juz w ogole masakra,bo za raczke to nie i mi ucieka.A my dzis od rana na basenie bylismy,a teraz zrobilismy pierwszego grilla u siebie 😁 😁 Jammmi 😁 😁 Goska ty powinnas Marcinowi tym aparatem potrzaskac po glowie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo wszystkie beda biegac 😜 a mi dzisiaj reka uschnie bo klepnelam Maryle po lapce ☺️ zawsze sobie obiecywalam ze reki na niej nie podniose a tu bum... glupio mi bylo ze hej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia tez tak mowilam,a juz nie raz mloda po lapach dostala i reka mi nie uschla..Jeszcze chwila i ja rozszarpie..od 1,5h leze z nia w pokoju i czekam az zasnie!A ta zamiast spac co chwile sceny robi..a ja dzis mialam sie wczesniej polozyc,bo po bezsennej nocy na oczy nie widze..kocham ja,ale czasami potrafi byc wkurzajaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...