Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maja u mnie Robert zawsze rano wstaje :P zamieniamy sie miejscem...czasem nawet przemieszczam sie w snie i budze sie rano nie po tej stronie lozka :P

my dzis caly dzien w ogrodku... ciotka do Olka przyjechala, wymeczyla mi dziecko i padl...
przez caly dzien tez przesal moze 40 minut...
Monisia kuruj sie kobieto i wpdaja na mojito :P
mnie tez cos lapie juz od 2 tygodni i jakos nie moze zlapac do konca ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie ciesze,ze ten dzien sklania sie ku lozeczku mojemu kochanemu 🙂 ale sie dzis narobilam,szok.
naprawilam lusto,kurek w lazience ,malowalam kuchnie,sufit w lazience i 2 prania i szorowanie pierdolek po farbie i spacer z mala i ciasto upieklam i gosci mialam z Zuziaitd......
a wogole to mala ma dupinke odparzona fuck bo wyprobowalam inne pampki i sie nie sprawdzily a tylko okolo 24h miala je w nocy ok a w dzien MASAKRA i tak bardzo ja bolalo,ze plakala i uciekala przy zmianie pieluszki i juz nie wspomne o kapieli.....tak sie cieszyla,ze wody nalewam a jak siadla w wannie od raz mama i placz i wstawala 😞 oczywiscie od rana pampersy jej zakladam i smaruje bepantenem na zmiane z dactarinem 😞 a teraz przed snem jeszcze jej zmienilam pamoka i posypalam grubo pudrem bo nie chciala lezec wogole tak ja piecze 😞
no nic mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej.....a jutro Michal chce malowac reszte sypialni jedna sciana mu zostala i taka mala do poprawki bo sie kijowo farba przyjela.
i wypowiedzenei do agencji musimy zaniesc bo jutro 4ty a za miesiac bedziemy na nowym 🙂
dobranoc!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja mam wyrzuty sumienia,bo ja ci je polecilam 😞 Przepraszam,u nas sie sprawdzaja.Siostrze dla malej Mai tez:P Oj ja sie tez dzis narobilam.Lazienka i kuchnia az blyszcza,3 prania zrobione,3 nastepne poprasowane,obiadek zaliczony,wypad do parku i potem jeszcze raz na spacer.Sie nam dziecko dzis dotlenilo.Jutro porzadkow cd,bo w weekend znajomi przyjezdzaja i bede miala pelna chate gosci 🙂Moja kochana psiapsiolka 😁 😁
Ninatrn jak dojde calkiem do siebie,to wpadne na to mohito,bo na zdjeciu wyglada baaardzo kuszaco 😁
Moje dziecie tez wymeczone spi.Lece sie kapac i tez niedlugo do wyrka
Maja gotowa do przeprowadzki?Ale to zlecialo.Faktycznie juz niedlugo przeprowadzka.Wpraszam sie na parapetowe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu u nas tylko pampers sie sprawdza po polskich dadach tez miala wtedy klopociki ale tak jej nie bolalo....to mowisz ,ze siostra dla tego brzdaca malego ich uzywa? szok...
Ty juz posprzatalas a do weekendu jeszcze szmat czasu hehe, ja sie wzielam za wypelnianie papirkow do nowej agencji ale zobaczylam,ze tam podpisy pracodawcow nawet sa potrzebne to mi sie odechcialo,niech Michal z tym lata w szok sie wbije jak mu to pokaze. Lipa bo jakbym wczesniej sprawdzila to juz by bylo podpisane.
ide spac , naraaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja jak Zuzia dzisiaj?Mam nadzieje,ze juz lepiej.Biedactwo sie wymeczylo 😞Ja jestem w szoku,ze dady ja tez odparzyly.Musi miec strasznie delikatna skore.Siostra ich uzywa dla malej sa ok.Z reszta ona tyle kup robi,ze nawet dlugo an dupie nie polezy hehe 😁 A co do sprzatania,to sobie w szafach tez porzadki porobilam.Z reszta ja mam pierdolca na tym punkcie.Az za bardzo lubie jak jest w domu czysto 😁 Takie juz moje zboczenie:P
A moj robaczek dzis o 6 wstal i od razu tata tata a tu zonk...taty nima 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh moj robaczek tez po 6stej na nogach a nam sie dobrze spalo 🙂 znow Michala zagonilam doo wstawania nocnego wiec leniuchowalam udajac,ze spie caaaala noc 😁
Monia dzis lepiej troszke z dupka ale posmarowalam jej duzo dactarinem. Bidna dupka mala 🙂
ja dzis domaluje sypialnie a Michal sobie pojdzie z mala na spacerniak. Bo on taki balagan zostawia a ja dziekuje za taka prace. Jak sie cos robi to calosc lacznie z szorowaniem po farbie podlog i szafek 😠
zaba wcina marchewe heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczylam sypialnie ! jutro umre z bolu zakwasowego na baaaank! i jeszcze mam schody do wyszorowania drewniane i nad okienkiem wysoko do pomalowania, zyczcie powodzenia bo to juz wyczyn dla akrobaty........ide na podpis do JC 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia Ty to masz pecha kobieto jesli chodzi o zdrowie.... mam nadzieje ze kosta szybko sie wyleczy....
a do mnie przypaletalo sie chorobsko ;/ glowa mnie tak boli ze ledwo na oczy widze... nos zablokowany i gardlo boli...
Olkowi spuchly dziasla na dole i zrobily sie jasniejsze...
jak dlugo zeby sie przebijaja?? jakies rady jak ulzyc Olkowi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leczcie sie chorowitki 🙂
my dzisiaj w mini zoo bylismy i na pikniku. mala zasnela jak tylko przekroczylismy bramy parku, wiec rodzice mogli podelektowac sie kawka i leniuchowaniem na trawce w sloneczku:P
Maryla zaczela odpowiadac "tak" jak cos chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina ty masz kaca po mohito:P A na zabki u nas tez do dzis marchewka rewelacja,zel orajel-ale go tylko na ebayu dostaniesz i granulki teetha.A ile zab moze isc?Nam najdluzej pol roku jeden szedl,wiec uzbroj sie w cierpliwosc 😁 Kostka spuchla i dalej boli,ale daje rade..juz nawet dywan i fotel carpet cleanerem wyczyscilam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas praca na calego i czuje sie jakbym nigdy na maciezynskim nie byla. Tatus swietnie sobie radzi z Iza ale po calym dniu jest wykonczony i mowi ze jest pelen podziwu ze ja jak z nia siedzialam to wieczorem jeszcze pelna energi bylam.
Ale my mamuski to ze wszystkim sobie poradzic musimy.
Patrzcie na Monie-ciagle choruje ale cyc do przodu i sie nie poddaje.
Albo Maja-zawodowa malarka, dziecko dopilnuje i dom wymaluje.
Jutro do Izy chrzestna przylatuje na 20 dni wiec bedzie miala dodatkowa osobe do zabawy a my do pomocy. Mam nadzieje ze sie sprawdzi.
W czwartek mam wolne i weekend.
Dobranocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 co tu sie dzieje za moimi plecami ? Sylwia a gdzie do mnie wiadomosc ???
Nonatrn marchewka jak najbardziej i ten zel jest moznu,ktory Monia poleca u nas zadko stosowany bo mala nie pokazuje ,ze strasznie ja boli wiec bonjela starcza w wiekszosci ale ta wiekszosc do dopiero 5 zabkow... 😁
Nusia Marylka jak ladnie sobie z czapeeczka radzi !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia nie po mojito bo tylko 1 wypilam :P
Olus ma spuchniete dziasla w miejscu dolnych jedynek...
ja mu gryzaczki do lodowki wkladam... biedak tak gleboko wklada ze az ma odruch wymiotny ;/
Sylwia odpisalam 🙂
Robert kupil mi wczoraj night nurse i troche lepiej sie czuje tylko glos stracilam...
my kobiety poprostu jestesmy ta lepsza plec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pisalam do Niny priv ,zeby nie wracac znowu do tematu ,bo pisalyscie o tym 4 dni temu na temat wagi Olusia :P A nadrabialam forum troche... nie odzywam sie ,bo Milan mi lapka zalatwil na maxa i z telefonu jak mam pisac to mnie krew zalewa :P Ale teraz juz zamowie dzisiaj nowy to bede na biezaco znowu 😉
Dzis u nas gorrrracPochalismy na plaze w innym miescie , Milan poszalal!Teraz idziemy na ogrodzie posiedziec,bo grzeje dalej...Korzystajmy z tego sloneczka poki jest!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...