Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

😁 Sylwucha jak sie tlumaczy hehehehe spoko 😁
A ja zupke gotuje barszczyk bo kooocham 🙂 i kupilam dzis corci sukienke za calego funta w lumpie 🙂 i tacie tshirt che guevarra taki jakiego jeszcze nigdzie nie widzialam az mu oczy zablysnely jak pokazalam 🙂
ogolnie to malowanie skonczone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzis opije piweczkiem.Nalezy sie !! i posmacerowane troche jestemy ,pranie kolejne niekonczoca sie opowiesc sie pierze, nie wiem jakbym mogla zyc bez ogrodka chocby ze wzgledu na pranie...
Nusia Marylka jakie zdjecia fajne ona ciagle robi ta minke twardziela hehehe a kombinuje zawziecie widze i z ubraniami 🙂
A odnosnie ja siama to moja pyrdolina mala zabiera mi reke i krzyczy na nas jak chcemy ja zlapac ona siama chce isc i juz. Boi sie kratek takich przy budynkach kanalizacyjnych ale tych wielkich, z daleka je omija 🙂 wczoraj miala krakse......ja malowalam a tata jej nie zapial w roweku, niewiem czy Wam pisalam nie pamietam...i ona wyszla z tego rowerka wspiela sie na siedzenia i co. zeskoczyla na glowke....siniak na czole wielki,guz niewielki ale Michal mowil,ze nie wiedzial jak ja zbierac .....sie przestraszyl nie na zarty..i dobrze.Nastepnym razem bedzie ja zapinac w pasy i juz,nie ma ze ona nie chciala.
Mia faceci nas nie doceniaja przeciez to logiczne 🙂
Sylwia korzystaj ze sloneczka my tez korzystamy 🙂 wogole to chialabym przespac caaaaly dzien,a wlasnie i Michal dzis pojechal do pracy rano,a oni mu mowia,ze chlopie przeciez masz urlop.. 😁 nie spojrzal a dostal, zapomnial,ze zapisywal heheh zakret. Ale przyjechal rano i mnie obudzil slowami "zawiesili mnie" -specjalnie ,zeby mnie zdenerwowac co mu sie udalo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Kasiu co jest?Co to za minka?A ja wam musze wam sie pochwalic,ze sobie obiecalam,ze smyczy Tasi nie kupie i udalo sie 🙂W koncu moge oficjalnie powiedziec,ze moje dzieciatko chodzi z mamusia na raczke 🙂Wczoraj jak z P. szlismy razem na spacer,to az lezka poleciala ze wzruszenia 😁 Dopiero co taka malutka byla,a teraz juz za raczke i z woziem dla lali sie chodzi.ehhh ale ten czas zapierdziela.Maja brawo za skonczone malowanie.I zdrowko,ja winko pije 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja masz ty zdrowie do malowania kobitko 🙂 ja az sie boje pomyslec ile pracy mnie czeka przy przeprowadzce, a kiedys przeciez bedzie trzeba sie przeniesc...
Monia wiem co czujesz, nie ma to jak duma rozpiera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Nusia ja wlasnie wiem ile mnie pracy czeka dlatego juz pomalowalam miesiac przed zeby w razie czego poprawic gdzieniegdzie bo to porysuje to cos tam,a napewno cos bedzie bo lozko trzeba i materac z gory stargac a mamy krete schody i to niebanalne wyzwanie bedzie.....
Sylwusia ja wlasnie robilam z cebulka itd ale wszystko razem gotowalam. Moja mama zawsze oddzielnie ziemniaki gotuje i podaje ,a ja wszystko wrzucam i buraczki tre na duzych oczkach i czesc kroje na kawalki takie jak ziemniaki, Zuzia lubi buraczki bardzo , a pozniej podsmazam cebulke i dodaje do zupki.
Zuzia tanczy do Timmy Time 😁 brykuszka mala 🙂
Monia wiem co czujesz z tymi wzruszeniami 🙂 ja tez co chwile wspominam, a Michal to juz wogole hehehe ,mowi mi :" wiesz, ona podala mi pilota jak jej powiedzialem ,przynies tacie pilota" heheheh no i powiedziala dzis otek na kotka ale tylko raz 🙂 teraz swirus malo co przez szybe nie wejdzie bo widzi golabki w ogrodku 🙂
Nusia pisalas ,ze Marylka odpowiada Tak jak cos chce , Zuza mowi kak czasem a jak nie chce to kiwa glowa na boki,ze nie.
Ninatrn widze seria zdjec Olka 😁 na FB w okularach man in black heheh,moja mala nie chciala jak jej zakladalam 🙂
a niedlugo halloween chcemy ja jakos smiesznie przebrac 🙂 no i Mikolajkowa bedzie w tym roku tez 🙂
Kurcze, ciekawe jak Gosia bidna nasza.....mam nadzieje,ze noze nie polecialy w ruch hehe
ah no i wypowiedzenie umowy juz zaniesione,maja cos tam nam przyslac na potwierdzenie,a w pn z nowa umowa Michal idzie do tej nowej agencji zeby juz miec to z glowy..
dzis bedzie jak najwiecej spacerowania nie mam juz za wiele zajec domowych na szczescie i mam w planach takie pola i tam jest jablonka dzikie jablka bede miec 🙂 dzikie w sensie PRAWDZIWE w zeszlym roku jeszcze z brzuchem chodzilismy tam na spacery .
milego dnia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂Moje dziecie ma 1,5 roku i z tego szczescnia dzis z tej okazji postanowila nie spac w nocy 😁 Dopiero o 6 sie polozyla a wstalysmy o 9 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Maja dla mnie jestes wieeelka 🙂Pod wzgledem zapalu oczywiscie 😁 😁 Kurde,my dopiero wstalysmy,a Piotrek pisal,ze chwile po 11 konczy.Musze szybko obiadek robic 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow Monia to rzeczywiscie Piotrek ma luz teraz 🙂!!!!!!
a Jula cala noc nie spala?????????? no co Ty.Ja sobie tego nie wyobrazam, po prostu nie dopuszczam mysli,ze Zuzia moglaby tak ..
a ona spi siobie 🙂 wyslalam Michala po podpisy do pracodawcow do tej nowej agencji sa potrzebne.
Monia a ,ze jestem wielka to wiem 😁 i to pod wieloma wzgledami 😁 hehehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my dzis tez wstalismy po 6... ale jakos taka wyspana bylam pelno energii, dopoki nie zadzwonilam do pracy i mi nie powiedzieli ze powinnam wrocic 17 wrzesnia 🤪 🤪
a kiedy powiedzialam ze nie moge wrocic na full time tylko na part time i tylko ranki to moja menegerka stwierdzila ze nie moze mi tego zapewnic... moge sobie za to wziasc kolene 6 miesiecy nieplatnego urlopu...
tak wiec od rana szukam nowej pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja wrzuc jakis filmik Zuzi bo jestem ciekawa jak teraz wyglada 🙂 Sto lat dla Juleczki 😘 moze to byla ostatnia rzeznicza nocka 😉
moje male spi a ja wciagnelam obiados i za ogarniaczos sie biore... musialam posciel wyprac bo mi malpka po kapieli duuuuuuuzo siku zrobila wczoraj, a jak sie smiala jak jej pokazalam co zrobila 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mia podobno weekend ma byc ladny.Tez na to licze 🙂A gdzie sie panstwo tym razem wybiera?Jakies fajne miejsce do polecenia?My dzis o 6 pobudka.No nic,szybciej sie cora polozy,a ja sie zabiore za to co mam do zrobienia,a troche tego jest.Nusia ja nie umie odpoczywac,taka juz moja natura niestety 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Kaya teraz ma dosłownie pierdolca na moim punkcie. Lazi za mną jak cień , jak M wraca z pracy, to jest niezadowolona, nie daje mu do siebie i do mnie podejść , M opowiadał, ze co rano jak do niej wchodzi do pokoju, to jest krzyk, bo chce mamę ... Masakra jakaś . jak M wychodzi do pracy, to ładnie sie z nim żegna a jak ja sie gdzieś zbieram, to ona już mi na nodze wisi 😮
Ostatnio zaskoczyła mnie, bo zaczęłam sie z nia bawić w zamianę ról , tzn udawalam, ze jestem nia - to było niesamowite jak szybko weszła w role mamy 🤪 Udawaczka z niej niezła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 my po playgrupie ,mala padla jak kawka spala oczywiscie tylko w ozku imoze z 20 minut....teraz wlasnie w tej chwili Michal probuje ja uspic.....
a ja dzis sie nalepilam pierogow mniaaam 🙂 ze szpinakiem i serem bialym 🙂 niezle pracochlonne zajecie ale warto 🙂
council juz wyjasniony oby na dlugo bo zejde z tego swiata z nerwow.....
to tyko przeprowadzka zostala zyc nie umierac.zobaczcie jak czas zapieprza......znalezlismy mieszkanie ponad miesiac temu ,zaklepalismy ,a tu 3 tygodnie zostaly !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 😉
u was jak zwykle tyle się dzieje, że nie nadążam 😜 U mnie też zapowiadają ładny weekend, więc szykuje się opalanie 🤪 ostatnie promienie słońca chwycę przed porodem 🤪
nusia27 świetna Twoja mała na filmiku
MajaCh piszesz że byś nie dała rady bez ogródka, wyobraz sobie ze ja mieszkam w mieszkaniu i nawet balkonu nie mamy 😁ahhh ci angielscy architekcii 😠
Monia lol jak twoj M o 11 wraca to o ktorej on wychodzi?? czy ma tak dobrze, że od 9-11 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...